------------------------------------------------------------------------------ -- jak sie tego pozbyc?? mnam od urodzenia, ale ostatnio coraz wiecej. w ogole przytylam duzo!! mam w domu pozadny steperek,ale nie moge sie zmusic zeby cwiczyc.. potrzebuje motywacji! pomocy!!!
Za celluit odpowiedzialne są hormony estrogeny. nawet szczuplutkie baletnice to mają.
jak sie tego pozbyc?? mnam od urodzenia, ale ostatnio coraz wiecej. w ogole przytylam duzo!! mam w domu pozadny steperek,ale nie moge sie zmusic zeby cwiczyc.. potrzebuje motywacji! pomocy!!!
Rusz tyłek sprzed komputera i ćwicz !
jakie znacie naturalne sposoby pozbycia sie celulitu poza masażami?
Przepraszam nie wklejił mi się tekst ;) Pierwszą czynnością, która wykonałam było oczywiście przejrzenie składu preparatu. Chciałam wiedzieć, czy to coś, czym wysmaruje swoją skórę, nadaje się wogóle do użycia. Ku memu zdziwieniu okazało się, że krem zawiera naturalne składniki tj.; glicerynę, ekstr
Witam Zapraszam na 10 wizyt liposuncji ultradzwiekowej połączonej z masazem banki chinskiej w cenie 299zł. Jedna wizyta to tylko 29,9zł. Zabieg wykonywany jest na udach i posladkach. Po zabiegu liposunkcji ciało smarujemy prepartem dobranym do kondycji skóry i wykonujemy masaz banki chinskiej a na
a z jaką częstotliwością trzeba robić te zabiegi żeby dały efekt? I czy trzeba zapłacić za całość z góry?
Przepraszam ze w takim gronie probuje poruszyc taki problem. Mam 25 lat, jestem blondynka, wysoka,szczupla,zgrabna,niebieskie oczy itd. Nie mam chlopaka ale mam celulitis, a wlasciwie to jego poczatki. Zadne kremy, masci nie pomagaja. Co mam robic? Chlopaka nie mam bo jestem wybredna. Blagam, po
Mógłbym ci masować pupke i nóżki przez pół nocy, a w drugą połowę nocy... :)
W lipcu jadę na urlop, będę się opalać . Zrobiłam przegląd przed lustrem i jest ... ten obrzydliwy celulit. Generalnie jestem szczupła. Przy wzroście 163 cm ważę 55 kg. A ta okropna przypadłość dopadła moje nogi- uda , ale raczej niżej niż wyżej ( jakieś 10 cm nad kolanami). Mam jeszcze 3
A może jakieś ćwiczenia lub zabiegi u kosmetyczki?
jestem szczupla, nie mam problemow z waga, tylek jest ok ale na udach jest troche celulitu - winne sa na pewno tabletki antykoncepcyjne, ktorych uzywam od 5 lat; mam straszna awersje do cwiczen, kilka razy juz probowalam, ale wytrwalam najdluzej 2 tygodnie. Napiszcie ile wedlug was musialaby
Dużo
Ja miałam straszny. Odstawiłam dziecko i w ciągu czterech miesięcy utyłam 5 kilo. I nie było to ładne ciałko, tylko wstrętne purchle. Nie jadłam więcej, wręcz przeciwnie, ale za to zasiadłam za biurkiem i zero ruchu. Teraz jest już ładnie. Celulit w ciąży może sobie wrócić, ale z takim przed
oj to że masz 35 lat nie przesądza sprawy!!moja koleżanka 33-zaszła po 2 m-cach,kuzynka w pierwszym cyklu....więc zacznij brać kwas foliowy i do roboty;) -- https://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;42/st/20060426/n/Emilka/dt/6/k/87c0/age.png<Emilka ciągle rośnie> Moje szczesci
Kobiety, odkryłam cos co dziala na moj celulit. Jest to połączenie mydla + szorstkiem gąbki + kremu na celulit i folii na celulit. efekt jest !!! na razie 4 tygodnie stosowania i trwam dalej -- gg 4320738, 3708927
A podpowiedź kobietko co to jest za folia, jak się ją używa (na ile godz czy np na noc ) i jakiego kremu używasz. pozdrowionka :))))
Mam 18 lat. Od dawna uprawiam sport. Biegam 3 raz w tygodniu. Chodze na zajecia fitness, rozciagam się w domu, jadam bardzo zdrowo, pije duzo wody, herbaty zielonej, czerwonej i mam celulit :( Nie potrafie sobie z nim poradzic. walcze juz ponad 2 lata:/ nikt w mojej rodzinie nie ma tego
Witaj w klubie.Jestes jeszcze bardzo mloda i pewnie masz super figure skoro tak dbasz o "zdrowie". Pewnie twoje wyobrazenia na temat wlasnego cellilitu sa wyolbrzymione. Ale i tak cie rozumiem,ze martwisz sie tym choc pewnie inni to bagatelizuja. Nie chce cie martwic ale masz takie uwarunkowanie