20.03.08, 08:23
W lipcu jadę na urlop, będę się opalać . Zrobiłam przegląd przed
lustrem i jest ... ten obrzydliwy celulit. Generalnie jestem
szczupła. Przy wzroście 163 cm ważę 55 kg. A ta okropna przypadłość
dopadła moje nogi- uda , ale raczej niżej niż wyżej ( jakieś 10 cm
nad kolanami). Mam jeszcze 3 miesiące może coś da się z tym zrobić .
Pomyślałam o kremie Vichy ( drogi , więc może pomoże ?) , może
znacie jakieś wypróbowane i skuteczne sposoby . Troszkę się
podłamałam , bo na urlopie chodzę głównie w krótkich
spodenkach.
:(
Pomocy... Acha, jeśli to ważne to mam już 40 lat , niestety :(....
Obserwuj wątek
    • simpleneta Re: celulit 20.03.08, 13:44
      A może jakieś ćwiczenia lub zabiegi u kosmetyczki?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka