15.02.07, 20:26
Kobiety, odkryłam cos co dziala na moj celulit. Jest to połączenie mydla +
szorstkiem gąbki + kremu na celulit i folii na celulit.
efekt jest !!! na razie 4 tygodnie stosowania i trwam dalej
Obserwuj wątek
    • sylwi100 Re: celulit 15.02.07, 20:35
      A podpowiedź kobietko co to jest za folia, jak się ją używa (na ile godz czy np
      na noc ) i jakiego kremu używasz.
      pozdrowionka smile)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka