11 wyników w czasie 87 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: klinika św.łukasza

Polecam z całego serca Centrum Medyczne MEDEA z Mazańcowic, konkurencyjne ceny i świetni specjaliści. To moje centrum i tylko tam proponuję się leczyć. Czasem warto trochę dalej, a mieć pewność, że jesteśmy w dobrych rękach. Polecam przede wszystkim Macieja Agopsowicza i Michała Mojżesza, świetni

Re: lekarze ilads? kto aktualnie przyjmuje?

gdańsk dr.kaczor-felska. centrum swietego łukasza

Re: Klinika Św. Łukasza czy CM Suliga ? - laryngo

w centrum łukasza jest jeszcze jeden laryngolog z zabrza , zajmujacy sie dziecmi dr pawlas .moze z nim warto skonsultowac dziecko

Re: Poród w kliniice św. Łukasza-opinie

centrum łukasza cieszy sie ogolnie dobra opinia w miescie

Szef koszykarzy PC/ SIDEn: - Nie Popieram trenera

drżynie Witos? Trenerowi zagotowała się głowa po urazach łukasza i jerrego. Mamy strzelców którzy potrzebgują minut a nie dzilenia ich. Trenerze potrzeba centra bo takiego w zespole brak. Przybyszewski ani kwaitkowni niemi nie są . Wszyscy w polsce wiedza że to sa klasyczne 4. nie sa grane żadne

Re: Monitoring i badanie HSG

hsg polecam ci zrobic prywatnie , w jakiejś klinice co ma umowe z nfz- będziesz miała znieczulenie co przy tym badaniu bardzo wazne a czego w szpitalu peństwowym ci nie dadza i będziesz sie zwijać z bólu. zadzwoń sobie 1. do centrum medycznego św łukasza na podkolejowej - znajdz w necie namiar- oni

Pani dyrektor ZBiLK oskarża radnego Hinca o sza...

Dziwne że ZBLIK nie chce zarabiać pieniędzy.Skoro Zblik zarządza kamienicami i wysyła w błahej sprawie do prezydemta.A trzeba opłacić prawników wyjętych przez Zblik w sprawie Łukasza Jak zakończyła się sprawa pani Moniki ze ZBlik w sprawie eksmisji studenta łukasza?Widzę że pami Monika dalej

ginekolog w sobote - pilne! (początek wątku)

j.w. poszukuje ginekologa, który przyjmue w sobote. widziałam, że niektóre przychodnie są czynne w sobotę (klinika św. łukasza czy medyk centrum) ale nie wiem jacy lekarze tam urzedują. oczywiscie bede tam dzwonila le dopiero od 9 a moze juz teraz ktos moze mi pomoc :) z gory dzięki

Re: dobry fryzjer

Gość portalu: del vita napisał(a): > jesli ci moge polecic dobry salon to jest w centrum przy placu > dąbrowskiego nazywa sie bello. w włoskim stylu. ostatnio bylam u > fajnego styslisty łukasza wczesniej chlopak pracował w eksluzywnym > salonie na pietrynie le grand ale

Re: dobry fryzjer

jesli ci moge polecic dobry salon to jest w centrum przy placu dąbrowskiego nazywa sie bello. w włoskim stylu. ostatnio bylam u fajnego styslisty łukasza wczesniej chlopak pracował w eksluzywnym salonie na pietrynie le grand ale tam jest cholernie drogo koszmar. na narutowixcza bylam za

Re: Prosze o wiecej zdjec z Jasla! do łukasza

Patrze sie na mape Jasla: www.um.jaslo.pl/mapax/index.asp?size=160&mapa_wybor=centrum&index_Y=3&index_X=3 I faktycznie widze Kollataja gdzie kiedys byla 3 Maja. Wiec chodzi mi o druga