Dzieki za pamiec.
bukfa napisała: > mniam! vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Ciagle bukfo w zalobie?smacznego
blazare napisał: > Bo wśród twórców tej ideologii byli i Polacy i Gruzini i inne narodowości. A jakze! Narodowosciowy sklad NKWD 1.07.1934: Rosjanie - 31,25% Zydzi - 38,54% (przy 2% Zydow w ogole ludnosci) Ukraincy - 5,21% Polacy - 4,17%
trzeba ostrzegac bo POkolenia towarzyszy szmaciakow nie wymieraja www.facebook.com/photo.php?fbid=380291435392030&set=a.350555115032329.86502.19
Precz z czerwonymi i brunatnymi łobuzami! www.facebook.com/photo.php?fbid=10151205089178409&set=a.288922773408.144983.262599063408&type=1&theater
foch o wszystko. bo nie to powiedzialam co chciala, bo powiedzialam o czyms babci czego nie mialam mowic, bo tak upierdliwe to strasznie, staram sie ja uczyc innego sposobu rozwiazywania konfliktow, bo nie ma tak fajnie jak u ciebie ze wstaje ze smiechem, tylko jeczy bez konca, jak do niej ide to d
my już się z fochów śmiejemy. Załapał dopiero teraz, że foch nie jest cool. Ale co ja się nagadałam i natłumaczyłam, nawrzeszczałam w momentach bezsilności bo jeszcze jeden foch się nie skończył to drugi zaczynał..... Ale ciągle jeszcze się zdarza sfochować:)
piszesz nie na temat. Tematem jest Holland. PF -- Zapraszam na forum Trojkat Weimarski: forum.gazeta.pl/forum/s,183212.html
Tematem jest Hollande , a nie "Holland".-Jezeli nim jest , dlaczego wypisujesz bzdury o jakichs mafiozach z Marsylii , skoro nie jest dla nikogo tajemnica ,ze cale etablishment jest jedna wielka MAFIA ? -Dlaczego wypisujesz bzdury o jakims DSK , ktorego nawet nie skazano za jakikolwiek gwalt,tak ,ja
syyyypie i syyypieeeeeeeee. -- Dwie podpory, lepsze niż cztery Ewolucja nie może się mylić .. COPY_FROM_EX
Ciągle paaaada i paaada ,u mnie :(Pozdrawiam
pamietnik gapia-nie musze chyba mowic kogo po raz kolejny harrego pottera poczynajac od pierwszego tomu dzisiaj jade po nowa ksiazke z serii jezycjada dodatkowo: przekroj, ostatnio press, przekladam tez gazetki do ktorych dolaczony jest film ktory mnie interesuje.. zabieram sie za pilch
Duzo mam książek "pozaczynanych". Tak jak i Trond, jest wsród nich Czarodziejska Góra- Manna. Mam te piekna swiadomosc, ze jest to ksiazka wybitna, niestety ciagle nie moge zmęczyc ostatnich stu stron. Co do Biesów. Podobno, gdy Wajda wystawiał Biesy w Nowym Jorku, Elzbieta Czyżewska
i wiem ze to nie tylko wynik niewyspania ,przed dzieckiem (ciaza itd)spalam nawet po 11, 12 godzin a w polowie dnia brakowalo mi sily i ochoty do pracy do robienia czegokolwiek:(a teraz?spie po 5,6 godzin dla mnie to zalamka i tak od trzech lat...a ja juz nie mam na nic sily:(:( poradzccie babec
Mamo Estery. W/g statystyk ok. 50% kobiet w wieku rozrodczym cierpi na niedokrwistość z niedoboru żelaza (mniej lub bardziej nasiloną). Głównym objawem jest właśnie przewlekłe zmęczenie. Czy sprawdzałaś sobie morfologię?
Hola Amigos, dzien cieply i sloneczny w Warszawie. I glowa nie boli. Wczoraj troche ten tego...zabalowalem. Wygralismy w lotto 16 PLN. Ktos szczesliwy rozbil kumulacje. Po namysle postanowilem wygrana zainwestowac w nasze zdrowie. Margarite kupilem i nasze ogolne wysaczylem. Elementu tez.
he, he... na razie to opalanie to wirtualne jeno, ale wkrotce... co mi przypomina, ze faktycznie krem z filtrem by sie przydal... duuuzym filtrem ;))) dzis w Sy do poludnia slonko, a pozniej - burza z piorunami, takimi siarczystymi, a zaraz dalej - gradobicie!!! ulice biale.... niesamowite; a
kiciolud napisał: > hi hi hi > ale temat ciekawy sie trafil. > Tylko dlaczego glos zabieraja Ci, co ich w kraju nie ma?? > Tacy powiedzmy obywatele ze wschodniego wybrzeza stanow, i to jeszcze tacy > mlodzi > to wiedze chyba maja o zyciu raczej marna - tak mi sie wydaje.
...kwach jednal w jedwabnem ,kwach jedna w wolyniu...czujecie blusa...jak nie czujecie juz wyjasniam...tak czy siak kwach w imieniu POLSKI przebacza i placi...z kieszeni polskiego podatnika...tu nikt(przynajmniej ja) nie nawidzi ukraincow... ale zbirow ukrainskich z upa nalezy osadzic za zbr