Ford to szok. Jeszcze kilka lat temu Fiesta biła się z Golfem i Clio o tytuł najczęściej kupowanego modelu w Europie. I ci debile ją praktycznie w dwa lata wycięli. Co do elektryków, to może nie widać tego w statystykach (chociaż AI twierdzi, że widać), ale na żywo widuję tutaj co chwilę model
Dziesiątka najczęściej kupowanych nowych aut w Europie w pierwszym kwartale 2026 roku: Renault Clio - 55,8 tys. rejestracji, Tesla model Y - 51,5 tys. rejestracji, Volkswagen Golf - 50,8 tys. rejestracji, Nissan Qashqai - 49,7 tys. rejestracji, Toyota Yaris Cross - 49,4 tys. rejestracji
clio_yaga1 napisał(a): > Tak, potwierdzam. Byłam w sylwestra 6 km od Bystrzycy i jedliśmy w tej knajpce. > W miasteczku był taki spokój w nowy rok, że aż się zdziwiłam. U nas napierdziel > anie fajerwerkami od świat do 3 króli. Ale jak widać mieszkańcy Bystrzycy uznal > i
vogon.jeltz napisał: > > Nie wiem co tam był za silnik, pewnie jakieś 1.3 z 3 > > cylindrami, ale dynamika tego była zerowa > > Jak w miarę nowy benzynowy, to oczywiście PureZdechł. Nic innego teraz nie mont > ują. Nie narzekaj na dynamikę, tylko ciesz się, że
vogon.jeltz napisał: > Bo to powinno być, kurna, odgórnie ustandaryzowane. 2-3 rozmiary opon o danej ś > rednicy, niech się producenci samochodów dostosują konstruując swoje wynalazki. > I skończyłoby się wymyślanie opon z dupy, a dodatkowo mniej byłoby odpadów. Tu to była
bolo2002 napisał: > A gdzie w Polsce inflacja spadła? Inflacja trzyma sie dobrze i wcale nie spada. > Średnia podobno 4,3 %-to jedna z najwyzszych w Europie/ 5-ta/. Natomiast ekspa > nsja chinszczyzny zahamowała nieco wzrosty cen aut europejskich- ale tylko nie > których
A gdzie w Polsce inflacja spadła? Inflacja trzyma sie dobrze i wcale nie spada. Średnia podobno 4,3 %-to jedna z najwyzszych w Europie/ 5-ta/. Natomiast ekspansja chinszczyzny zahamowała nieco wzrosty cen aut europejskich- ale tylko niektórych modeli i marek. Tansze sa Ople/ bo sie nie sprzedaja i
Stało że 3 dni, zanim udało się do wnętrza wleźć... Moje Clio skute lodem... W okropnym kolorze bordo ;)
... ale: 1. To gdzie oni mają te suy i corssovery??? 2. Jak to jest, że inni jednak nie tylko ww oferują? Hmmmm.... skoro tak to jak to możliwe, że (pomijamy elektryki, bo one to promile sprzedazy): Ford: ma w sumie do wyboru 3 modele - Puma, Kuga, Focus HB i kombi - czyli za chwilę dwa
Ale od stycznia do października 1. Toyota Corolla – 21 525 szt. 2. Škoda Octavia – 15 653 szt. 3. Toyota Yaris Cross – 12 890 szt. 4. Toyota Yaris – 11 857 szt. 5. Toyota C-HR – 11 724 szt. 6. Kia Sportage – 11 565 szt. 7. Hyundai Tucson – 10 720 szt. 8. Toyota RAV4 – 9 762 szt. 9
Oj przepraszam, taki nieuważny byłem o TOP 20 najlepiej sprzedających się modeli w Europie w 2024 roku w skróconej formie: 1. Dacia Sandero – 143 596 szt. (+16%) 2. Volkswagen Golf – 126 993 szt. (+43%) 3. Renault Clio – 114 623 szt. (+15%) 4. Volkswagen T-Roc – 111 381 szt. (0%) 5
Hyundai i20 (2014) Opel Meriva (2016-2017) Renault Clio (2014-2016) Toyota Yaris (od 2021) Eksperci ADAC wpisali na listę wzorowych mieszczuchów m.in.: Audi A1, BMW i3, Dacię Sandero, Forda Ka, Kię Stonic, Mazdę 2, Mazda CX-3, Peugeot 2008 i Renault ZOE. -- Life is too short to drive
kształt swidra-jak mawiał słynny Władzio Gomółka. Przeciez ta fuzja powstała pod przymusem- a to nic dobrego nie wróży. Mamy juz Mitsubishi wygladajace jak Clio i jest to po prostu wstyd. Czy potrzeba nam wiecej wstydu. Ja to widzę- to nie rozwiaze problemów tych 3-ch koncernów. W Europie i tak nastapi