140 wyników w czasie 67 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wasz niezbędnik - co bierzecie w podróż?

- najlepiej taki któy trzyma temperaturę przez wiele godzin, jak Contigo west loop: kubekcontigo.pl/west-loop-contigo-kubki-termiczne-na-kawe

Re: Kubek Contigo w aucie

Contigo West Loop Autoseal Travel Mug, Stainless Steel Thermal Mug, Vacuum Flask, Leakproof Tumbler, Coffee Mug with BPA Easy-Clean Lid, 470 ml amzn.eu/d/9Wgv0AH Ten

Re: Kubek Contigo w aucie

"gniazda" na kubki, maż nie uzywa kubków. Ale UWAGA! mozna sobie zmierzyć, albowiem Contigo West Loop 2.0 470ml Rasberry...Parametry techniczne: wysokość kubka: 20 cm. średnica 7,5 cm pojemność kubka 470 ml. ps. naprawdę tak trudno znaleźć parametry kubka i zmierzyć gniazdo w aucie? mnie to

Re: Hity i kity szkolnych wyprawek

hit: zeszyty firmy oxford, porządne kartki a nie jakieś cienkie jak bibułka, kubek termiczny contigo west loop i byron,

Re: Kubek termiczny

Contigo, ja uwielbiam west loop, mąż Byrona, ale ma znacznie większe dłonie.

Re: Kubek termiczny

Contigo - mamy west loopy, dzieci byrony - nic nie przecieka? Trzymają ciepło.

Re: Polećcie proszę kubek termiczny

Contigo West loop srebrny. Niezawodny pod względem ciepła i szczelności. Kolorowych nie można myć w zmywarce.

Re: Polećcie proszę kubek termiczny

www.empik.com/kubek-termiczny-contigo-west-loop-rozowy-470-ml,p1081049496,sport-p Moze gdzie indziej taniej, a na empiku mozna czasami popolowac na promocje

Re: Wstrząsoodporny bidon termiczny dla dziecka

ja_mamma napisała: > Który kubek Contigo macie? west loop -- bb

Re: Kubek termiczny dla faceta

Contigo West Loop. Najlepiej srebrny, nielakierowany. Maz mial wczesniej czarny i porysowal sie. Poza tym lakierowanego nie mozna myc w zmywarce. Srebrny jest swietny. Duza pojemnosc, dlugo trzyma cieplo.

Re: kubek do kawy termiczny podróżny - nie znam s

Mam 2 contigo. Jeden, West Loop 2.0 latem koncertowo cały calutki wylał się do torby. Nie wiem jak, był zakręcony i zablokowany. Poza tym jednym razem ok.

Re: Kubek termiczny

Dziękuję wszystkim za rady. Zamówiłam Contigo West Loop 2.0 - akurat udało mi się trafić na fajną promocję w ich firmowym sklepie. Mam nadzieję, że będzie dobrze się sprawować☺

Re: Kubek termiczny

Mamy Contigo West Loop: przyjemnie się pije, ładne (kolorowe mogą obłazić, szare i czarne są lepsze), szczelna pokrywka, bardzo, bardzo wygodny sposób picia (blokada, a potem dodatkowo przycisk w trakcie picia - wypuszczenie kubka z rąk to jego automatyczne uszczelnienie). Długo trzymają, łatwe w

Re: Contigo- West loop czy inny ?

A czy ktoś miał Contigo Metra? Najbardziej mi się podoba, ale nie wiem czy równie fajny jak reszta i czy to zamykanie wygodne do czyszczenia?

Re: Contigo- West loop czy inny ?

dzięki

1 2 3 4 5 6