- najlepiej taki któy trzyma temperaturę przez wiele godzin, jak Contigo west loop: kubekcontigo.pl/west-loop-contigo-kubki-termiczne-na-kawe
Contigo West Loop Autoseal Travel Mug, Stainless Steel Thermal Mug, Vacuum Flask, Leakproof Tumbler, Coffee Mug with BPA Easy-Clean Lid, 470 ml amzn.eu/d/9Wgv0AH Ten
"gniazda" na kubki, maż nie uzywa kubków. Ale UWAGA! mozna sobie zmierzyć, albowiem Contigo West Loop 2.0 470ml Rasberry...Parametry techniczne: wysokość kubka: 20 cm. średnica 7,5 cm pojemność kubka 470 ml. ps. naprawdę tak trudno znaleźć parametry kubka i zmierzyć gniazdo w aucie? mnie to
hit: zeszyty firmy oxford, porządne kartki a nie jakieś cienkie jak bibułka, kubek termiczny contigo west loop i byron,
Contigo, ja uwielbiam west loop, mąż Byrona, ale ma znacznie większe dłonie.
Contigo - mamy west loopy, dzieci byrony - nic nie przecieka? Trzymają ciepło.
Contigo West loop srebrny. Niezawodny pod względem ciepła i szczelności. Kolorowych nie można myć w zmywarce.
www.empik.com/kubek-termiczny-contigo-west-loop-rozowy-470-ml,p1081049496,sport-p Moze gdzie indziej taniej, a na empiku mozna czasami popolowac na promocje
ja_mamma napisała: > Który kubek Contigo macie? west loop -- bb
Contigo West Loop. Najlepiej srebrny, nielakierowany. Maz mial wczesniej czarny i porysowal sie. Poza tym lakierowanego nie mozna myc w zmywarce. Srebrny jest swietny. Duza pojemnosc, dlugo trzyma cieplo.
Mam 2 contigo. Jeden, West Loop 2.0 latem koncertowo cały calutki wylał się do torby. Nie wiem jak, był zakręcony i zablokowany. Poza tym jednym razem ok.
Dziękuję wszystkim za rady. Zamówiłam Contigo West Loop 2.0 - akurat udało mi się trafić na fajną promocję w ich firmowym sklepie. Mam nadzieję, że będzie dobrze się sprawować☺
Mamy Contigo West Loop: przyjemnie się pije, ładne (kolorowe mogą obłazić, szare i czarne są lepsze), szczelna pokrywka, bardzo, bardzo wygodny sposób picia (blokada, a potem dodatkowo przycisk w trakcie picia - wypuszczenie kubka z rąk to jego automatyczne uszczelnienie). Długo trzymają, łatwe w
A czy ktoś miał Contigo Metra? Najbardziej mi się podoba, ale nie wiem czy równie fajny jak reszta i czy to zamykanie wygodne do czyszczenia?