1 006 wyników w czasie 116 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

CRW (początek wątku)

A czy pracownikom CRW dobrze się pracuje??? Co sądzicie o ostatnich wyjazdach naszych najlepszych??? A o planach "góry" na ten rok - już wiemy co będziemy robić...baaa musimy to zrobić do końca roku - zwolnią nas dopiero 11-12.2006

CRW

I na takie posty - twórczej krytyki powinien jakiś "VIP CRW" odpowiedzieć. Po to tu piszemy aby odzew był. Może to są uwagi bezprzedmiotowe? Może w trakcie zwolnień jest część pracowników centrali CRW i tym samym zwolnienia w wydziałach terenowych wstrzymano , co poprawi warunki pracy

Połączenia CRW

Rozsądna to wypowiedź. Ameryki nie odkrywając można zastosować (z potrzebnymi modyfikacjami) i w PKO taki system organizacyjny. A pracownicy windykacyjni CRW z otwartymi ramionami będą przyjmowani w oddziałach w których stanowiska d/s administrowania kredytami są mocno przerzedzone. Znowu

połączenia CRW (początek wątku)

Dzisiejszy dzień rozwiał nasze nadzieje na podjęcie rozsądnej decyzji w sprawie połączenia Zamiejscowych Wydyiałów na Śląsku. Widać żadne argumenty nie przemawiają do naszych władz, a wydawało się przez chwilę, że zwycięży zdrowy rozsądek. To co, że ktoś musi dojeżdżać kilkadziesiąt kilometrów

crw łodz (początek wątku)

jak w innych jednostkach też taki horror

Re: crw łodz

Pewnie mają zadania a nie mają narzędzi. Normalka.....

centrala crw (początek wątku)

Jaki jest adres CRW /centrala dyr.P.Majka/w Warszawie

CRW - sprzedaż (początek wątku)

szykuje nam się kolejna sprzedaż. I co dalej? można chyba zacząć obstawiać zakłady co do terminu zakończenia naszego bytu w PKO. bo, niestety, spotkanie związkowców dopiero w październiku..

Re: CRW - sprzedaż

No więc ja dlatego właśnie zrobiłem "wypad z baru", i zasadniczo już tu nie pracuję. :))))

CRW - przyszłość (początek wątku)

j.w. macie jakieś pomysły, podejrzenia itd. co do przyszłości CRW?

Re: CRW - przyszłość

No właśnie. Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, temat przyszłości CRW owiany jest tajemnicą. Czy ktoś wie jak ma wyglądać nasza struktura i czy pracownicy windykacji będą jeszcze w tym banku po 31.12.2007r.?

CRW - super premie (początek wątku)

Dlaczego kierujący pionem CRW wpadł na genialny pomysł podziału premii za IV kwartał - po równo dla każdego CRW. Po co rankingi? Czy ktoś ma pozycję 1 czy 35 i tak dostał 13,25%. O co tu chodzi. Ktoś chce ratować swój tył... przed czym? Premia ma podobno mieć charakter motywujący. Dziękuję

Re: CRW - super premie

stary, a kogo to tam na górze... Top nigdy nie było sprawiedliwe, zależało od widzimisię szefostwa(kierownika, naczelnika, dyrektora..) Znam takich z CRW co windykują w detalu 500 tys miesiecznie, i guzik z tego mają.... Gdyby mieli prowizję -choćby pół procenta-zamiast dziadowksiej premii

CD-ROM/CRW

Odebralem today kompa. Win2000 byly zainstalowane aby sprawdic czy wszystko dziala poprawnie. Wszystko bylo ok do momentu kiedy zainstalowalem XP. Mam CD-ROM i nagrywarke w jednym (Asus CRW-5224A). Pod Win2000 dzialala bez zarzutu natomiast obecnie wyswietla liste plikow z CD ale nie da sie

CRW- zmiany kadrowe (początek wątku)

No i koniec kariery Pana Dyrektora CRW. To musiało tak się skończyć, szkoda, że tyle ludzi musiało odejść przez chorą politykę outsourcingu.

Re: CRW- zmiany kadrowe

Witam No właśnie. Po 30 latach pracy kilka lat temu musiałam odejść. Oj dało mi popalić CRW. Obecnie borykam się z ogromnymi problemami i zdrowotnymi i finansowymi - co jest skutkiem tamtych decyzji. Ktoś ostatnio powiedział, ze nie powinnam podejmować wtedy tak ostatecznych decyzji. Pewnie ma

Nowa struktura CRW (początek wątku)

i co cisza ???

1 2 3 4 5 6