A czy pracownikom CRW dobrze się pracuje??? Co sądzicie o ostatnich wyjazdach naszych najlepszych??? A o planach "góry" na ten rok - już wiemy co będziemy robić...baaa musimy to zrobić do końca roku - zwolnią nas dopiero 11-12.2006
I na takie posty - twórczej krytyki powinien jakiś "VIP CRW" odpowiedzieć. Po to tu piszemy aby odzew był. Może to są uwagi bezprzedmiotowe? Może w trakcie zwolnień jest część pracowników centrali CRW i tym samym zwolnienia w wydziałach terenowych wstrzymano , co poprawi warunki pracy
Rozsądna to wypowiedź. Ameryki nie odkrywając można zastosować (z potrzebnymi modyfikacjami) i w PKO taki system organizacyjny. A pracownicy windykacyjni CRW z otwartymi ramionami będą przyjmowani w oddziałach w których stanowiska d/s administrowania kredytami są mocno przerzedzone. Znowu
Dzisiejszy dzień rozwiał nasze nadzieje na podjęcie rozsądnej decyzji w sprawie połączenia Zamiejscowych Wydyiałów na Śląsku. Widać żadne argumenty nie przemawiają do naszych władz, a wydawało się przez chwilę, że zwycięży zdrowy rozsądek. To co, że ktoś musi dojeżdżać kilkadziesiąt kilometrów
jak w innych jednostkach też taki horror
Pewnie mają zadania a nie mają narzędzi. Normalka.....
Jaki jest adres CRW /centrala dyr.P.Majka/w Warszawie
szykuje nam się kolejna sprzedaż. I co dalej? można chyba zacząć obstawiać zakłady co do terminu zakończenia naszego bytu w PKO. bo, niestety, spotkanie związkowców dopiero w październiku..
No więc ja dlatego właśnie zrobiłem "wypad z baru", i zasadniczo już tu nie pracuję. :))))
j.w. macie jakieś pomysły, podejrzenia itd. co do przyszłości CRW?
No właśnie. Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, temat przyszłości CRW owiany jest tajemnicą. Czy ktoś wie jak ma wyglądać nasza struktura i czy pracownicy windykacji będą jeszcze w tym banku po 31.12.2007r.?
Dlaczego kierujący pionem CRW wpadł na genialny pomysł podziału premii za IV kwartał - po równo dla każdego CRW. Po co rankingi? Czy ktoś ma pozycję 1 czy 35 i tak dostał 13,25%. O co tu chodzi. Ktoś chce ratować swój tył... przed czym? Premia ma podobno mieć charakter motywujący. Dziękuję
stary, a kogo to tam na górze... Top nigdy nie było sprawiedliwe, zależało od widzimisię szefostwa(kierownika, naczelnika, dyrektora..) Znam takich z CRW co windykują w detalu 500 tys miesiecznie, i guzik z tego mają.... Gdyby mieli prowizję -choćby pół procenta-zamiast dziadowksiej premii
Odebralem today kompa. Win2000 byly zainstalowane aby sprawdic czy wszystko dziala poprawnie. Wszystko bylo ok do momentu kiedy zainstalowalem XP. Mam CD-ROM i nagrywarke w jednym (Asus CRW-5224A). Pod Win2000 dzialala bez zarzutu natomiast obecnie wyswietla liste plikow z CD ale nie da sie
No i koniec kariery Pana Dyrektora CRW. To musiało tak się skończyć, szkoda, że tyle ludzi musiało odejść przez chorą politykę outsourcingu.
Witam No właśnie. Po 30 latach pracy kilka lat temu musiałam odejść. Oj dało mi popalić CRW. Obecnie borykam się z ogromnymi problemami i zdrowotnymi i finansowymi - co jest skutkiem tamtych decyzji. Ktoś ostatnio powiedział, ze nie powinnam podejmować wtedy tak ostatecznych decyzji. Pewnie ma
i co cisza ???