Skąd wiedziałem, że chodzi właśnie o Cyganów, a nie zwykłych Rumunów... Cygańska zaraza rozpleni się wszędzie, czy to Włochy, czy Wielka Brytania. Nienawidzę. Nienawidzę!!!
Nie bardzo sie nadaja do zadnego panstwa bo maja - juz pewnie teraz genetyczny - uraz do uczciwej pracy. Nikt oficjalnie tego nie napisze, ale malo kto chce miec ich w sasiedztwie... nawet tych niegroznych co tylko zebrza i zajmuja sie drobna kradzieza.
nie trzeba więcej tłumaczyć. Każdy to zna.
alez Piotrze! jaki Cygan? Coz to za niepoprawna politycznie wypowiedz?! Dzis Cyganow juz nie ma. Teraz sa Romowie.
nie wymyslajcie głupich nazw bo nie wiem o co chodzi.
Gość portalu: czesiek napisał(a): > nie wymyslajcie głupich nazw bo nie wiem o co chodzi. czesiu, sam chyba jesteś głupi skoro nie wiesz o co chodzi. Romowie, tak nazywają się ci ludzie potocznie zwani w Polsce Cyganami. Nazwa nie jest czyimś głupim wymysłem. To nazwa własna
Nikt nie wspomnial sprawcy wydarzenia. Pies powinien znalezc sie u hycla a wlasciciel powinien dostac taka grzywne, zeby zapamietal, ze jest odpowiedzialny za czworonoga. A jesli i wlasciciel ma mentalnosc jak jego pies to sa na to paragrafy. Niestety rzadko sie je stosuje, a poziom toleranc
Na początku lat 90-tych,w miejscowości Maława miał miejsce pogrom romów.Cygan potrącił na pasach parę nastolatków i uciekł, dziewczyna przeżyła nie jestem pewna chłopak chyba nie.Dprowadziło to do pogromu romów, w ciągu trzech dni uciekli z miasta tak jak stali pozostawiając swoje domy na
https://www.culture.pl/image/image_gallery?uuid=9555b77e-b9f2-43df-bf3c-3aa88f970d73&groupId=10162&t=1378987430644 -- Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.
Ciekawe -- Moje forum: forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
Znacie jakichś Romów? doświadczyliście od nich czegoś złego, czy dobrego? - diego
Gość portalu: Gatsby napisał(a): > oj gph, najpierw na integracyjna stronkę o dzieciach cygańskich zapodajesz, a > teraz taka prowokacja? > > nie mam złych doświadczeń. Nie podoba mi się tylko "cygańska" architektura pod > Zgierzem... a dlaczegóżby nie. w końcu warto wi
Znasz w ogóle tych ludzi, że wypisujesz takie bzdury? Zmarł człowiek, wypadało by się opanować. Najlepiej wszystkich wrzucić do jednego worka i strugać pyskatego w komentarzach.
Chyba nie zbyt dobrze, może rozwiń temat źródła ich dochodu, skoro taki jesteś obeznany i już o tym wspomniałeś pod artykułem o śmierci członka czyjejś rodziny.
a nie żadni romowie
Zmiana nazwy nie pomogła, Romowie są postrzegani tak samo jak Cyganie. Bardzo dziwne. Może jeszcze raz zmienic nazwę? Może przypudrować? Może powołać 10 nowych organizacji broniących "praw Romów"? No co robić, żeby ludzie wreszcie przyzwyczaili się do pasożytów żyjących z kradzieży, żebrania
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zona-slawomira-walesy-on-zniszczyl-nasza-rodzine,1,5387750,wiadomosc.html i te komentarzi
zal ci?....a ty co denaturatem znalezionym ze smietnika nacierasz plecy? ciezkie masz to zycie szczuro-cyganskie w kanale, popros grzecznie dostaniesz na piwo -- kaszalot-bronka.pl.tl/Ja