bu2m2 28.02.08, 15:28 Co oni palą w tej Rumunii? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lambeth Rumunia: bitwa Romów po odwołaniu ślubu nastola... 28.02.08, 15:33 dzikusy :) Odpowiedz Link Zgłoś
ginusia Re: Rumunia: bitwa Romów po odwołaniu ślubu nasto 28.02.08, 15:40 Ee tam, jakie dzikusy. Europejczycy :)))). Odpowiedz Link Zgłoś
ars18 a kosowo? 28.02.08, 15:56 przecież kilka dni temu to była ostoja cywilizacji oraz pluralizmu tylko dlatego bo nie uznali Kosowa... Odpowiedz Link Zgłoś
adan911 Re: a kosowo? 28.02.08, 18:42 Mylisz Rumunów z Cyganami. Cygan czy Rom to nie Rumun choć mieszka w Rumuni. Podobnie jest i Cyganami mieszkającymi w Polsce. Rumun podobnie jak Polak ma jasną karnację a Cygan ma śniadą + czarne włosy. Mają z nimi podobne problemy jak my z naszymi. Odpowiedz Link Zgłoś
halev Re: Rumunia: bitwa Romów po odwołaniu ślubu nasto 28.02.08, 19:00 Jasne, bardziej cywilizowani są Polacy. Na jednym góralskim weselu zginęło 12 osób... Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik To jest po prostu dzicz. /nt 28.02.08, 15:39 "Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani." FELIKS DZIERŻYŃSKI Odpowiedz Link Zgłoś
partyboi 12 lat - czas najwyższy na zamążpójscie 28.02.08, 15:45 W takim Kazachstanie po niedawnych reformach można wejść w związek małżeński od 10 roku życia. Borat Sagdiyev. Odpowiedz Link Zgłoś
pyorunochron Miesiaczkujaca dziewczynke uwazano za kobiete 28.02.08, 18:04 partyboi napisał: > W takim Kazachstanie po niedawnych reformach można wejść w związek małżeński od > 10 roku życia. Borat Sagdiyev. Kiedys powszechnie uwazano, ze miesiaczkujaca dziewczynka jest juz kobieta. A Jadwige to w wieku ilu lat wydano za starego Jagielle? Obecnie jest inne podejscie, bo mlodziez ma sie uczyc, anie zakladac ordziny. Inna sprawa, ze wiekszosc od 12-13 lat i tak juz uprawia seks, przynajmniej w formie onanizowania sie. Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek20074 Cygan to Cygan 28.02.08, 16:09 nie trzeba więcej tłumaczyć. Każdy to zna. Odpowiedz Link Zgłoś
swift073 alez Piotrze! jaki Cygan? 28.02.08, 18:16 alez Piotrze! jaki Cygan? Coz to za niepoprawna politycznie wypowiedz?! Dzis Cyganow juz nie ma. Teraz sa Romowie. Odpowiedz Link Zgłoś
afore1 Saaya Irie 28.02.08, 16:28 A kto nie chciałby poślubić Saaye Irie ??? www.thisistrue.com/saayairie.html Odpowiedz Link Zgłoś
alelele Rumunia: bitwa Romów po odwołaniu ślubu nastola.. 28.02.08, 16:49 nie każdy może bić się na noże ... Odpowiedz Link Zgłoś
miedzianakonefka Porządni bo ślub brać chcieli. 28.02.08, 17:27 A u nas młodsi na komórach sobie orgietki nagrywają i full wypas na kilka batów. Odpowiedz Link Zgłoś
kotaro Re: Porządni bo ślub brać chcieli. 28.02.08, 18:00 Nie zazdroszczę Cyganom. U nich zabroniona jest miłość francuska, więc taki związek jest raczej niepełny. Pewnie dlatego są tacy znerwicowani i neurotyczni. A każda prawie Cyganka po ukończeniu 25. roku życia i urodzeniu piątki kolejnych Cyganów jest 150 kilogramowym słonikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
papyr Emir Kusturica: Crna macka, beli macor... 28.02.08, 18:53 ...jak przeczytalem ten artykul, w tym momencie wspomnialem o filmie Kusturicy i cyganskim slubie :) Odpowiedz Link Zgłoś
z_jak_zwirz to tak jakby ktos mial watpliwosci, czy oni sa 28.02.08, 18:54 tacy jak my, tylko bardziej sniadzi. dzicz. Odpowiedz Link Zgłoś
marek.k72 Jakim prawem podaje się narodowość! Rasizm!!! 28.02.08, 19:21 Obywatele Rumunii i tyle (albo innego państwa). I to gdzie!!! W krynicy równości i postępu... Odpowiedz Link Zgłoś