Dodaj do ulubionych

Rumunia: bitwa Romów po odwołaniu ślubu nastola...

28.02.08, 15:28
Co oni palą w tej Rumunii?
Obserwuj wątek
    • lambeth Rumunia: bitwa Romów po odwołaniu ślubu nastola... 28.02.08, 15:33
      dzikusy :)
      • ginusia Re: Rumunia: bitwa Romów po odwołaniu ślubu nasto 28.02.08, 15:40
        Ee tam, jakie dzikusy. Europejczycy :)))).
        • ars18 a kosowo? 28.02.08, 15:56
          przecież kilka dni temu to była ostoja cywilizacji oraz pluralizmu tylko
          dlatego bo nie uznali Kosowa...
          • adan911 Re: a kosowo? 28.02.08, 18:42
            Mylisz Rumunów z Cyganami. Cygan czy Rom to nie Rumun choć mieszka w Rumuni.
            Podobnie jest i Cyganami mieszkającymi w Polsce.
            Rumun podobnie jak Polak ma jasną karnację a Cygan ma śniadą + czarne włosy.
            Mają z nimi podobne problemy jak my z naszymi.
      • halev Re: Rumunia: bitwa Romów po odwołaniu ślubu nasto 28.02.08, 19:00
        Jasne, bardziej cywilizowani są Polacy. Na jednym góralskim weselu zginęło 12
        osób...
    • wielki_czarownik To jest po prostu dzicz. /nt 28.02.08, 15:39


      "Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani."
      FELIKS DZIERŻYŃSKI
    • partyboi 12 lat - czas najwyższy na zamążpójscie 28.02.08, 15:45
      W takim Kazachstanie po niedawnych reformach można wejść w związek małżeński od
      10 roku życia. Borat Sagdiyev.
      • pyorunochron Miesiaczkujaca dziewczynke uwazano za kobiete 28.02.08, 18:04
        partyboi napisał:

        > W takim Kazachstanie po niedawnych reformach można wejść w związek małżeński od
        > 10 roku życia. Borat Sagdiyev.

        Kiedys powszechnie uwazano, ze miesiaczkujaca dziewczynka jest juz kobieta. A
        Jadwige to w wieku ilu lat wydano za starego Jagielle? Obecnie jest inne
        podejscie, bo mlodziez ma sie uczyc, anie zakladac ordziny. Inna sprawa, ze
        wiekszosc od 12-13 lat i tak juz uprawia seks, przynajmniej w formie
        onanizowania sie.
    • piotrek20074 Cygan to Cygan 28.02.08, 16:09
      nie trzeba więcej tłumaczyć. Każdy to zna.
      • swift073 alez Piotrze! jaki Cygan? 28.02.08, 18:16
        alez Piotrze! jaki Cygan?
        Coz to za niepoprawna politycznie wypowiedz?!
        Dzis Cyganow juz nie ma. Teraz sa Romowie.
    • tsuranni większa dzicz niż na Podlasiu i wśród górali... 28.02.08, 16:24

    • afore1 Saaya Irie 28.02.08, 16:28
      A kto nie chciałby poślubić Saaye Irie ???

      www.thisistrue.com/saayairie.html
    • alelele Rumunia: bitwa Romów po odwołaniu ślubu nastola.. 28.02.08, 16:49
      nie każdy może
      bić się na noże
      ...
    • miedzianakonefka Porządni bo ślub brać chcieli. 28.02.08, 17:27
      A u nas młodsi na komórach sobie orgietki nagrywają i full wypas na
      kilka batów.
      • kotaro Re: Porządni bo ślub brać chcieli. 28.02.08, 18:00
        Nie zazdroszczę Cyganom. U nich zabroniona jest miłość francuska, więc taki
        związek jest raczej niepełny. Pewnie dlatego są tacy znerwicowani i neurotyczni.
        A każda prawie Cyganka po ukończeniu 25. roku życia i urodzeniu piątki kolejnych
        Cyganów jest 150 kilogramowym słonikiem.
    • papyr Emir Kusturica: Crna macka, beli macor... 28.02.08, 18:53
      ...jak przeczytalem ten artykul, w tym momencie wspomnialem o filmie Kusturicy i cyganskim slubie :)
    • z_jak_zwirz to tak jakby ktos mial watpliwosci, czy oni sa 28.02.08, 18:54
      tacy jak my, tylko bardziej sniadzi. dzicz.
    • marek.k72 Jakim prawem podaje się narodowość! Rasizm!!! 28.02.08, 19:21
      Obywatele Rumunii i tyle (albo innego państwa).
      I to gdzie!!! W krynicy równości i postępu...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka