2 728 wyników w czasie 133 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Mama nie- ginekolog.

wiek- bo 30+ to co innego niż 90+). Natomiast ja przepraszam, ale pani prowadząca ciąże i przeprowadzająca porody się zastanawia, czy czop śluzowy to popłód czy nie... Za "moich czasów" student (!) by wyleciał z zajęć , gdyby tego nie wiedział. Albo w ogóle nie zdałby wejściówki na te zajęcia... A

Re: Nie wiem jak zatytułować- mądrości pediatry-

minut zamiast godziny. Tylko, że na razie jestem zdrowa, nie wiem czy przyjęto by mnie osobiście z infekcją drog oddechowych i obawiam się, że pewnie nie. I jeszcze kwiatek z grupy ciążowej - zaryczana dziewczyna pojawiła się na izbie przyjęć szpitala z podejrzeniem przedwczesnego wypadnięcia czopa

Re: Proces za urodzenie martwego dziecka

rozwarcia szyjki, ewentualnie infekcji wewnatrzmacicznej po odejściu czopu śluzowego i w rezultacie śmierci płodu Jak również leżenie na kanapie, które może doprowadzić niedotlenienia, zakrzepów i w konsekwencji śmierci płodu Jeżdżenie samochodem ( mikrowibracje wypadki ) Zakupy w sklepie ( grypa, korona

Re: In vitro 2017/2018/2019 część 7

Słońce mi opadł jakieś 3-4 tyg temu i nic. Ani czop śluzowy nie odpadł ani nic się nie dzieje. Och dziewczyny jak ja Wam życzę aby każda się doczekała ciąży, doznała tego stresu, trudu i szczęścia. My po przejściach zawsze chyba będziemy mieć z tyłu głowy ta okropna, wyniszczajaca długa drogę

Re: In vitro 2017/2018 część 6

pełno śluzu z krwią, okazało się, że czop śluzowy odpadł, szyjka miękka, skrócona na 2 cm i w każdej chwili może urodzić :( Ponoć musiała mieć skurcze, których nie czuła i zaczął się poród. Nawet nie mogą jej teraz założyć pessar bo pęcherz płodowy jest u wyjścia i muszą czekać czy się cofnie wgłąb

Och żegnaj czopie (początek wątku)

Wczoraj się zaczęło, dziś proces w toku. Odszedł mi czop śluzowy, a chciałabym jeszcze ze dwa tyg wyleżeć. Cóż leżę i dni odliczam dziś 33 tyg i 3 dni. -- zawód WIELOmatka patchwork-hanti.blogspot.com

Re: Zielonkawo-żółt śluz w ciąży

Szyjka zaczyna pracować i odchodzi ci czop śluzowy. Może tak właśnie wyglądać. Noś wkładki higieniczne. I czekaj. Moje gratulację ... poród tuż. Trzymaj się :)

Re: Zielonkawo-żółty śluz w ciąży

Czop śluzowy ci odchodzi. Poród tuż tuż. ..

Re: 37+2 rozwarcie na 2 cm,szyjka 1 cm, plamienie

Plamienie może być oznaką rozwierania się szyjki lub za moment odejdzie ci czop śluzowy. Ja tak miałam w 2 ciąży. Rano plamienie , o 11 szpital choć nic mnie nie bolało, a o 14.40 córa. Cała akcja porodowa 1 godz 40 min. Ale u mnie był już termin. Bądź czujna☺

Re: Wrzesień - tym razem się uda!!!

Witam was dziewczyny, ja wprawdzie testuję dopiero w październiku ale tam wątek dopiero rozpoczęty;-) mam do was pytanko: czy wy też obserwujecie zjawisko "czopu śluzowego" przed owulacją? Jestem ciekawa ile dni/godzin po wypadnięciu owego czopu można spodziewać się owulacji? Mam nieregularne cykle

oznaki zbliżającego się porodu (początek wątku)

czy zawsze przed porodem najpier musi odejść czop śluzowy aby potem mogło dojść do odejscia wód płodowych ? Czy moze wody płodowe mogą sączyć się lub chlupnac bez odejscia czopu śluzowego ? Czy można wogóle nie zauważyć odejscia czopu ?

1 2 3 4 5 6