... zareagowali dopiero na "państwo chyba pomylili miesca, czy mam wezwać ochronę? (ochrony u nas nie ma, jest 70l. portier :D) oburzyło mnie to bardzo, moze dlatego, ze od lat nie widywałam takich scen w miejscach publicznych, takie lizanie to zdarzało sie na dyskotekach, klubach..ale nie w takim miejscu
borsuczyca.klusek napisała: > Messi nie trafił karnego i ogólnie Argentyna coś dzisiaj nie błyszczy > Po czym wsadził 2. Nie wiem czy się zgodzisz, bo mam taką obserwację. Messi jest kompletnie przeciwnym dla obrońców zagrożeniem niż Lewandowski. Lewy posiada umiejętność
borsuczyca.klusek napisała: > A dzisiaj Szwecja Holandia. Czyli to moglibyśmy być my! > Tu mam wątpliwość - czy aby na pewno byśmy zastąpili Szwecję w tej konkretnej "kuleczce" w losowaniu, czy jednak byśmy startowali z innego koszyka. Dobra wiem, media potrzebują sensacji
stronach firmy, stanowiąc jej główny manifest ideowy. Oto pełna treść tego dokumentu w oficjalnym polskim tłumaczeniu Google: 10 rzeczy, o których wiemy, że są prawdą 1. Skoncentruj się na użytkowniku, a reszta przyjdzie sama. Od samego początku skupiamy się na zapewnieniu jak najlepszych wrażeń
Ale zdajesz sobie sprawę, że są ludzie, którzy nie mają/nie mieli nigdy żadnych niezobowiązujących relacji, czy jak byli singlami czy jak już weszli w poważny związek? I to nie zawsze dlatego, że nie chcieli, tylko że są ludzie, dla których nawiązanie relacji (każdej bliższej, poza służbowej, że
>Ten pan i ta pani są w sobie zakochani i >innym nic do tego Ustawodawca polski ma zdaje się zupełnie inne zdanie w tej sprawie 🤔 -- "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń"
dziecko które pierwsze slodkie zjadlo w wieku 2 lat, słodycze je raz w tygodniu, albo na wakacjach od wielkiego dzwona ma zwby bez ubytków. Siostrzeniec dziura na dziurze, wpieprza słodycze aż mu uszami idzie ale ma zeby "słabe genetycznie" podobno...
PIszesz jako osoba nie mająca problemów z zębami? Mam 43 lata i nie mam ubytku. Nie jest to jednak moja zasługa, takie zęby dostałam w genach ( moja mama 60+ i tez bez ubytków). O zeby dbam...ale bez porównania z tym jak dba o zęby mój mąż. I on ma ubytki. I nie, nie ma dobrego dostępu do leczenia
historia regionu, specyfika lokalnych mediów i błędy w polityce integracyjnej państwa litewskiego. Złożoność problemu wynika z kilku kluczowych czynników:Wpływ Akcji Wyborczej Polaków na Litwie (AWPL-ZChR): Przez lata główna polska partia na Litwie, kierowana przez Waldemara Tomaszewskiego, była oskarżana
polską "mocarswowość" i jednak jest jakoś związana z nami. Nowe pokokolenia litewskie olewają może Polskę od morza, do morza, ale mają ciągle wiele wspólnego z Koroną:) -- Droga pani z telewizji Niewielki móżdżek mam i nie jestem w stanie Zdań wielce mądrych tuzin wkuć na pamięć Bo pełno w nich
, kończąc krwawe walki polsko-ukraińskie na tych terenach /Lubelszczyzna, Zamojszczyzna/ Bo mieli wspólnego wroga - komunistyczne władze, UB, NKWD. A w tym przypadku nie był to dobry czas na fochy/rozliczenia/ Najgłośniejsza wspólna operacja - skoordynowany atak na Hrubieszów 27 / 28 maja 1946
Oni bronią siebie, ciebie mają w głębokim poważaniu. Uważasz, że jest na świecie ktoś, kto będzie nas bronić z miłości czy choćby litości? Nie wymieniam szacunku, bo nie zdobywa się go tupiąc nogami i plując naokoło. -- Ja odnoga piekła Nanga zła i wściekła.
> W tekście nie ma nic co można nazwać chwaleniem się. Kurs języka polskiego w wiadomej ambasadzie to jest za mało aby rozumieć niuanse tego języka.
no-popis napisała: > pies.na.czarnych napisała: > > > Fakty, a nie hejcik. Hejcik to jest w większości twoich wpisów. > Wskazuj konkrety a nie ogólnie. Takie ogólne kłamstwa są tak samo wiarygodne ja > k moje pytanie do Ciebie czy przestali Ci już płacić za
pacjenta. Skoro się przedstawił to znaleźliśmy go przez internet. Okazało się że jest działaczem KO i miał w znajomych prezydenta miasta też, z KO. Co się dzieje w tym kraju, że pacjenci z KO mają bezwzględne pierwszeństwo w szpitalach. Co się dzieje w NFZ i czy tam też jest taka korupcja? ile oni
> Odrzucałaś moralność w polityce określając ją jako "lewactwo-fuj" > Nie szastaj moralnością; w końcu byłaś jej przeciwna. No nigdy w życiu. Nigdy nie odrzucałam moralności w polityce: mój podstawowy zarzut wobec tzw. prawicy jest taki, że jest ona dogłębnie nihilistyczna. Nie mają
znaleźć coś o stosunkach polsko-ukraińskich (w sensie nacji ) wcześniej. Jedynie wzmianki, że polska okupacja (kolonizacja) była wobec Ukraińców bezwzględna. Polscy chłopi nie mieli lekko ale ukraińscy mieli przechlapane "do spodu". Często byli traktowani jak nie-ludzie. Taka bezosobowa czerń jak to