9 179 802 wyników w czasie 4 536 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

caught in the act (początek wątku)

... zareagowali dopiero na "państwo chyba pomylili miesca, czy mam wezwać ochronę? (ochrony u nas nie ma, jest 70l. portier :D) oburzyło mnie to bardzo, moze dlatego, ze od lat nie widywałam takich scen w miejscach publicznych, takie lizanie to zdarzało sie na dyskotekach, klubach..ale nie w takim miejscu

Re: MUNDIAL 2026 - USA, Kanada, Meksyk

borsuczyca.klusek napisała: > Messi nie trafił karnego i ogólnie Argentyna coś dzisiaj nie błyszczy > Po czym wsadził 2. Nie wiem czy się zgodzisz, bo mam taką obserwację. Messi jest kompletnie przeciwnym dla obrońców zagrożeniem niż Lewandowski. Lewy posiada umiejętność

Re: MUNDIAL 2026 - USA, Kanada, Meksyk

borsuczyca.klusek napisała: > A dzisiaj Szwecja Holandia. Czyli to moglibyśmy być my! > Tu mam wątpliwość - czy aby na pewno byśmy zastąpili Szwecję w tej konkretnej "kuleczce" w losowaniu, czy jednak byśmy startowali z innego koszyka. Dobra wiem, media potrzebują sensacji

Dekalog Google czyli neoliberalizmu ! (początek wątku)

stronach firmy, stanowiąc jej główny manifest ideowy. Oto pełna treść tego dokumentu w oficjalnym polskim tłumaczeniu Google: 10 rzeczy, o których wiemy, że prawdą 1. Skoncentruj się na użytkowniku, a reszta przyjdzie sama. Od samego początku skupiamy się na zapewnieniu jak najlepszych wrażeń

Re: Mąż i koleżanka z pracy/sąsiadka

Ale zdajesz sobie sprawę, że ludzie, którzy nie mają/nie mieli nigdy żadnych niezobowiązujących relacji, czy jak byli singlami czy jak już weszli w poważny związek? I to nie zawsze dlatego, że nie chcieli, tylko że ludzie, dla których nawiązanie relacji (każdej bliższej, poza służbowej, że

Re: Mąż i koleżanka z pracy/sąsiadka

>Ten pan i ta pani w sobie zakochani i >innym nic do tego Ustawodawca polski ma zdaje się zupełnie inne zdanie w tej sprawie 🤔 -- "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń"

Re: Czy studia stomatologiczne powinny byc bezpła

dziecko które pierwsze slodkie zjadlo w wieku 2 lat, słodycze je raz w tygodniu, albo na wakacjach od wielkiego dzwona ma zwby bez ubytków. Siostrzeniec dziura na dziurze, wpieprza słodycze aż mu uszami idzie ale ma zeby "słabe genetycznie" podobno...

Re: Czy studia stomatologiczne powinny byc bezpła

PIszesz jako osoba nie mająca problemów z zębami? Mam 43 lata i nie mam ubytku. Nie jest to jednak moja zasługa, takie zęby dostałam w genach ( moja mama 60+ i tez bez ubytków). O zeby dbam...ale bez porównania z tym jak dba o zęby mój mąż. I on ma ubytki. I nie, nie ma dobrego dostępu do leczenia

Re: Dobry pomysł

historia regionu, specyfika lokalnych mediów i błędy w polityce integracyjnej państwa litewskiego. Złożoność problemu wynika z kilku kluczowych czynników:Wpływ Akcji Wyborczej Polaków na Litwie (AWPL-ZChR): Przez lata główna polska partia na Litwie, kierowana przez Waldemara Tomaszewskiego, była oskarżana

Dobry pomysł (początek wątku)

polską "mocarswowość" i jednak jest jakoś związana z nami. Nowe pokokolenia litewskie olewają może Polskę od morza, do morza, ale mają ciągle wiele wspólnego z Koroną:) -- Droga pani z telewizji Niewielki móżdżek mam i nie jestem w stanie Zdań wielce mądrych tuzin wkuć na pamięć Bo pełno w nich

Re: Zełeński odsyła order

, kończąc krwawe walki polsko-ukraińskie na tych terenach /Lubelszczyzna, Zamojszczyzna/ Bo mieli wspólnego wroga - komunistyczne władze, UB, NKWD. A w tym przypadku nie był to dobry czas na fochy/rozliczenia/ Najgłośniejsza wspólna operacja - skoordynowany atak na Hrubieszów 27 / 28 maja 1946

Re: Zełeński odsyła order

Oni bronią siebie, ciebie mają w głębokim poważaniu. Uważasz, że jest na świecie ktoś, kto będzie nas bronić z miłości czy choćby litości? Nie wymieniam szacunku, bo nie zdobywa się go tupiąc nogami i plując naokoło. -- Ja odnoga piekła Nanga zła i wściekła.

Re: Rosyjska ambasada "poprawia" Nawrocki

> W tekście nie ma nic co można nazwać chwaleniem się. Kurs języka polskiego w wiadomej ambasadzie to jest za mało aby rozumieć niuanse tego języka.

Re: Jeszcze o lekarzu

no-popis napisała: > pies.na.czarnych napisała: > > > Fakty, a nie hejcik. Hejcik to jest w większości twoich wpisów. > Wskazuj konkrety a nie ogólnie. Takie ogólne kłamstwa tak samo wiarygodne ja > k moje pytanie do Ciebie czy przestali Ci już płacić za

Re: Jeszcze o lekarzu

pacjenta. Skoro się przedstawił to znaleźliśmy go przez internet. Okazało się że jest działaczem KO i miał w znajomych prezydenta miasta też, z KO. Co się dzieje w tym kraju, że pacjenci z KO mają bezwzględne pierwszeństwo w szpitalach. Co się dzieje w NFZ i czy tam też jest taka korupcja? ile oni

Re: Głupi i głupszy

> Odrzucałaś moralność w polityce określając ją jako "lewactwo-fuj" > Nie szastaj moralnością; w końcu byłaś jej przeciwna. No nigdy w życiu. Nigdy nie odrzucałam moralności w polityce: mój podstawowy zarzut wobec tzw. prawicy jest taki, że jest ona dogłębnie nihilistyczna. Nie mają

Re: Głupi i głupszy

znaleźć coś o stosunkach polsko-ukraińskich (w sensie nacji ) wcześniej. Jedynie wzmianki, że polska okupacja (kolonizacja) była wobec Ukraińców bezwzględna. Polscy chłopi nie mieli lekko ale ukraińscy mieli przechlapane "do spodu". Często byli traktowani jak nie-ludzie. Taka bezosobowa czerń jak to

1 2 3 4 5 6