967 wyników w czasie 213 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Szkoła muzyczna

Dzięki za podpowiedzi. Sama nie wiem, co robić, dzieciak jest uzdolniony w wielu kierunkach, matematycznie, językowo i sportowo, teraz jeszcze ta muzyka, bądź tu mądry i pisz wiersze...

Re: Szkoła muzyczna

Acha i dodam jeszcze że wcale nie trzeba aż tak bardzo dzieciaka w tej szkole cisnąć - nikt nigdy mnie nie pilnował żebym ćwiczyła, od najmniejszego ćwiczyłam sama tyle ile uważałam za słuszne. Był czas też na trenowanie narciarstwa, olimpiady przedmiotowe i 4 języki. Da się :)

Zniechęcone mamy "muzycznych dzieciaków" (początek wątku)

sobie na siłę oczu "różowymi okularami". Moje dzieci nie są łatwe, oboje potrafią stawiać opór, więc nigdy nie wymagałabym od nich nauki gry na instrumencie, ale chciały same i pewnie za jakiś czas same nie będą chciały, nie maja ochoty już teraz na nudne ćwiczenia, chciałyby wiecznie odkładać to na

Re: Zniechęcone mamy "muzycznych dzieciaków"

, proszę, więcej, ja osobiście chcę znać prawdę, nie zasłaniać sobie n > a siłę oczu "różowymi okularami". > Moje dzieci nie są łatwe, oboje potrafią stawiać opór, więc nigdy nie wymagałab > ym od nich nauki gry na instrumencie, ale chciały same i pewnie za jakiś czas s > ame nie będą

Re: szkoła muzyczna

Cóż, jeśli poziom dobry, to pół biedy. Pewnie część tych szkół jest lepsza, niż ta w Bielsku, do której został wysłany mój mąż. Do tej we Wrocławiu też bym nie wysłała, bo miałam okazje zerknąć na poziom nauczania języka i nie prezentowała się ciekawie. Z rodziny męża wszystkie dzieciaki idą

Tolko

Zastanów sie porządnie nad tą muzyczną. Jak chcesz, możesz pogadać z moim mężem. Wprawdzie on zdolna bestia i na matmę zdał, ale z 6 rodzeństwa czwórka poszła do szkoły muzycznej i za każdym razem katastrofa - poziom reszty przedmiotów koszmarnie niski, dzieciaki zmanierowane, kilka jeszcze

Re: Szkoły muzyczne Wrocław

. -- Dzieciaki ze szkół muzycznych

Re: SZKOŁA MUZYCZNA

Szanowna pani ALU, chcąc zabrać na poważnie głos w dyskusjii nieźle jest zapoznać się, chociaż pobieżnie, z dotychczasowym jej przebiegiem. Wiele razy w trzech wątkach poświęconych muzycznej była mowa o tym, że na Kilińskiego ma być pion ogólnokształcący Zespołu Szkół Muzycznych (podstawówka

Re: SZKOŁA MUZYCZNA

, pomiędzy datą postanowienia sądu a datą wysyłki pisma przez sekretariat sądu mija ponad 2 tygodnie. Sporo.) Mamy nadzieję, że miejska pracownia urbanistyczna wzięła się za prace uzgodnione na spotkaniu u dyrektora wydz. architektury UM w lipcu. Program użytkowy szkoły ma być wstępnie przełożony na

Re: Egzamin za nami jesteśmy w szkole muzycznej

Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!! Widzę,że ambitnego synka masz:))) -- Atu nasze słonka i Kropka;))) Dzieciaki ze szkółmuzycznych:)

Re: Szkoła muzyczna Warszawa

Za moich czasów zdarzały się przyjęcia w tym wieku na instrument dęty początkujących (bez historii w systemie szkół muzycznych). Przy dęciakach naprawdę nie trzeba się zrażać wiekiem, jest odpowiedni do rozpoczynania nauki gry. W takim przypadku jednak doradzałabym najpierw popołudniówkę z

Re: szkoły muzyczne+przepisy

U nas jest i psycholog (od spraw muzycznych głównie) i pedagog. Świetlica jest mała, ale całkiem nieźle wyposażona w planszówki i różne materiały plastyczne. Od tego roku szkolnego klasy 1-3 mają nowy, ogrodzony plac zabaw z różnymi drabinkami. Oprócz tego ogrodzone boisko do nożnej, tablica z

Re: Szkoła muzyczna Yamaha

Ja niestety nie mam tak pozytywnych wrażeń z uczęszczania do tej szkoły z moim dzieckiem.Pierwsze zajęcia szkraby i muzyka były fajne i dzieciaki je bardzo lubiły ale w następnym roku gdy dzieci poszły o stopień wyżej rozczarowałam się.Pani uczyła 3 -latki m.in. solfeży,musiały wkuwać to na

Dziecko z ZA w szkole muzycznej :) Proszę o opinie (początek wątku)

Witam Was:) chciałam poprosić o opinie rodziców dzieci z ZA uczęszczających do szkół muzyczny popołudniowych jak to wygląda, czy na dłuższą metę dzieciaki dają radę, czy rezygnują i w ogóle wszelkie opinie o takich szkołach w Warszawie. Z góry wielkie dzięki:) -- „ … mów dziecku

Re: Dziecko z ZA w szkole muzycznej :) Proszę o o

Ja chodzilam do popoludniowej muzycznej. nakombinowalam sie z ta szkola jak kon pod gorke, w miedzyczasie zmienilam instrument glowny, ale skonczylam z porzadnym swiadectwem. Malo tego, choc rodzice mnie do sredniej nie puscili (za daleko od domu), to uparlam sie i poszlam potem na wych. muzyczne

1 2 3 4 5 6