witajcie, przepraszam dziewczyny, że śmiecę forum wątkami nie na
temat... ale... jesteście dla mnie tak wspaniałymi mamuśkami, że jak
czegoś nie wiem i chcę się dowiedzieć, to od Was najlepiej

moje kolejne pytania dot. muzyki jaką puszczacie młodym. moja Córa
jest niesamowicie muzykalna, od dawna ogląda "jaka to melodia?", z
bardzo poważną miną patrzy jak panie i panowie odgadują piosenki, a
kiedy pan Janowski i ekipa wykonują je to mała się kiwa, buja, macha
rączkami i cieszy

mnie strasznie drażni ten program, ale małe
dziecko nie wie i nie rozumie, że ktoś fałszuje, po prostu ogląda i
cieszy się, bo jest muzyka i jest kolorowo

natomiast chciałabym jej puszczać też jakieś płyty, normalnie w ciągu
dnia rano dzień dobry tvn (śniadaniowe telewizje to jest to dla mam
siedzących z dziećmi w domku), potem może trochę radia (ja to głównie
radio Euro, czasem Trójka, ale za dużo tam gadają), czasem jakaś
bajka, wieczorem przy kolacji oczywiście "jaka to melodia?" a potem
kołysanki (mamy Turnaua, Mini Mini wszystkie części, no i jakieś
takie delfinki i kołysanki bobasa...), a mi chodzi o takie
piosenki... po prostu... do śpiewania dziecku a potem z dzieckiem...
trochę Fasolek też mamy, ale ileż można

bardziej by mi taki Turnau
pasował, gdyby śpiewał jeszcze jakieś piosenki dla dzieci inne niż
kołysanki. ona lubi jak jej śpiewam, ale nie będę jej śpiewać "ach
śpij kochanie" w ciągu dnia np. w czasie jazdy samochodem

stąd moje pytanie do Was mamuśki... jaką macie muzykę dla dzieci
swoich?

podzielcie się tytułami.
p.s. tak, cierpię na bezsenność

((