1 172 wyników w czasie 214 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Edyta Bartosiewicz (początek wątku)

Czy ktoś wie co się z Edytą dzieje?kiedy nowa płytka?

Re: Edyta Bartosiewicz

Żyje, tylko zdaje się wytwórnia coś nie za bardzo... latem zeszłego roku w radiu i tv grano piosenkę "Niewinność", która miała promować nowy album artystki. Wielokrotnie przekładano jego premierę i nie ukazał się do tej pory, podobnie jak drugi singiel, który miał wyjść na jesieni, czyli rok p

EDYTA BARTOSIEWICZ (początek wątku)

Mam 24 lata.Od 11 lat jestem fanka Edyty.Jakie sa Wasze ulubione piosenki Edyty? Moje: Tatuaz, Zegar, Ostatni.

Re: EDYTA BARTOSIEWICZ

Ja również od 11 lat jestem fanem Edyty. Moje ulubione piosenki: Sen, Ostatni, Niewinność, Opowieść, Skłamałam, 7 mórz, 7 lądów, Zegar, Pomyśl o mnie i wiele wiele innych ;-) Też czekam z niecierpliwością na nową płytkę Edyty. Czy ktoś coś może wie więcej na jej temat? Pozdrawiam fanów Edyty.

Edyta Bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz

j.w. c.b.d.o.

Re: Język angielski polskich wokalistów

> Edyta Bartosiewicz - piękny angielski. Z przyjemnością się jej słucha. Fakt, do tego co słyszałem nie miałem zastrzeżeń :) > Pamiętam, że kiedy skończyłam ogólniaka to wydawało mi się, że mój angielski > jest niezgorszy, a kiedy pierwszy raz poszłam już na studiach, na

edyta bartosiewicz (początek wątku)

czy ktos wie, co sie z nia dzieje? dlaczego nie nagrywa, nie koncertuje???

Re: edyta bartosiewicz

Przeszła na emeryture ;) -- serwis kotłów podkarpackie gospodarka ekonomia

Edyta Bartosiewicz (początek wątku)

Dlaczego ta baba przestała śpiewać :( Wiem, że pogmatwało się jej życie, miała tragedię osobistą, ale może śpiewanie byłoby balsamem na jej serce? Brak mi jej głosu. Ostatnio zaśpiewała na koncercie Stańki na Teatralnym, było cudnie. śr., 26-03-2008 Forum: S@lon Odrzuconych [O!] Wątek: Edyta Bartosiewicz Autor: sibeliuss

Re: Edyta Bartosiewicz

Nawet Krawczyk przy niej wydobyl glos;-)

Edyta Bartosiewicz (początek wątku)

Jestem stękniona jej głosu, jej tekstów. Kiedy zaspokoję swoje żądania?

Re: Edyta Bartosiewicz

Edyta to naprawde dobra wokalistka;)

Edyta Bartosiewicz (początek wątku)

wypatrują z utęsknieniem nowego dzieła artystki. Co się stało z Edytą Bartosiewicz? muzyka.wp.pl/gid,539461,title,Edyta-Bartosiewicz-pograzona-w-depresji,galeria.html Znakomita artystka

Re: Edyta Bartosiewicz

I pomysleć że jakies Dody i Mandaryny okupują sceny. Swiat sie pomylił......

Edyta Bartosiewicz (początek wątku)

Co się z nia dzieje?czy ktos wie kiedy ewentualnie nowa plyta?

Edyta Bartosiewicz

A ile taka Edyta Batosiewicz bierze za wystep?? NO ja mam taka wlasnie propozycje. Mysle ze duzo ludzi by przyszlo takich wlasnie co na imprezy miastowe nie chodza bo nie ma nic ciekawego. Pamietam jak Goldenlife bylo to duuuzo ludzikow sie zjawilo, Kayah tez zmusila tlumik maly to

Re: Edyta Bartosiewicz

Właśnie o to chodzi. Ktoś znany by się przydał, ktoś kto przyciągnie ludzi. Co do Edyty Bartosiewicz to bym uważał. Pamiętam jak chyba ze dwa lub trzy razy był przekładany koncert Edyty w teatrze. Przyczyną było - niestety - nikłe zainteresowanie. W końcu koncert się w ogóle nie odbył :( A

1 2 3 4 5 6