2 096 wyników w czasie 144 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Fora:

Re: ale, ale...

dla kogo walczył? Dla Krolestwa Niderlandow???? > > Podobnie Fiat 600 produkowany na wloskiej licencji w Fabryce w Tychach, ktorej > wlascicielem jest Multikonzern Stelantis - polski nie jest. -- Sława

Re: ale, ale...

ignorant11 napisał: > A Ty opowiadasz nonsensy, bo czzy ORP Orzeł nie był polskim okretem? Nie byl. Byl okretem, ktorego wlascicielem jest RP i plywal pod polska bandera. Zbudowano go w Hiolandii Podobnie Fiat 600 produkowany na wloskiej licencji w Fabryce w Tychach, ktorej

Re: Quiz polskie tablice rejestracyjne

Tablice STY były na samym początku, wydano tylko pierwszy zasób dla powiatu tyskiego, po czym powiat tyski został zlikwidowany a w jego miejsce pojawił się powiat bieruński-lędziński z tablicami SBL. Natomiast miasto Tychy ma od początku ST. -- -- FSO Polonez 1.5 GLE`92 MR91, FSO Polonez 1

Re: Z innej beczki... S1

W przyszłym miesiącu wjedziesz na S1 przez Tychy Urbanowice (dk44) potem koło fiata i łącznicą za wiaduktem i "koślawym" rondzie przy BP

Re: kupując chińskie samochody dbamy o ekologię?

W Polsce produkuje się dużo aut Najważniejsze fabryki i modele: Tychy (Fiat, Lancia, Abarth, Jeep Avenger) Gliwice (Opel Movano, pojazdy dostawcze) Poznań (Volkswagen Caddy, Ford Turneo Connect) Września (Volkswagen Crafter, MAN TGE) Bolechowo (Solaris, trolejbusy i autobusy elektryczne) Wrocław

Re: No to moze cos na czasie?

Pisałem o tym wielokrotnie, ale teraz pora to dosadnie powiedzieć- bo przykład prosto od bankruta. Koncerny samochodowe popełniaja ogromne błedy strategiczne i marketingowe. Wczesniej Stellantis, co to zawładnął wieloma markami-teraz zamyka 6 fabryk, w tym w Tychach. To początek końca tego monstrum

Re: Gwarancja teoretyczna w PL

jest bardzo dobra: Fiat z Tych, VW z Poznania i Wrześni, Opel z Gliwic itp

Re: OT Tych drużynowych chyba poje…lo

Przemianę w proch -- -- FSO Polonez 1.5 GLE`92 MR91, FSO Polonez 1.6 GLI`95 MR93, Renault Thalia 1.4 8v`03, Renault Megane III Grandtour 1.6 16V`09, Skoda Octavia Tour 1.8 Turbo`07, Skoda Octavia II 1.4 MPI`09, Dacia Dokker 1.6 MPI`16, Kia eNiro`21, Renault Modus 1.6 16v`06, Fiat Tipo SW 1

Re: OT Tych drużynowych chyba poje…lo

`09, Dacia Dokker 1.6 MPI`16, Kia eNiro`21, Renault Modus 1.6 16v`06, Fiat Tipo SW 1.6 Etorq`17, VW ID3`24

Re: OT - co Wy na takie zmiany podatkowe...

niebieskie) wynikające z wykształcenia, nabywasz rzeczy lepsze, tracące luksusem, np Fiata pande i tu VAT jest powiedzmy 10% Za walute zwana punkty zolte, nabywasz dobra luksusowe. Tych punktów już się nie dostaje a trzeba je zarobić. I wtedy VAT jest np 50% I biedni nie dostają po dupie. Chyba że się im

Re: OT - oto przykład idiotyzmu tych ceł

swoje samochody oraz ich zasadnicze komponenty takie jak platformy czy silniki, nie dostają ich z Indii czy Chin. Tymczasem u Jeepa wygląda to tak: - Avenger to Peugeot 2008 w innej budzie, z najgorszym współczesnym silnikiem PureTech pod maską, zaprojektowany we Włoszech i produkowany w... Tychach

Re: Kupujcie Polskie samochody

A przepraszam- jakie to samochody sa polskie? Syrenka, Warszawa , Mikrus-to było polskie-choc tez nie do końca. A w Tychach to nie jest nic polskie. Polacy tego nie bedą kupować. Bo po co komu Fiat 500 e za ... 169 tys zł albo 600 -e za 150 tys zł. Polacy wybiorą zawsze Dację Sandero lub Dustera a

1 2 3 4 5 6