foxi-em napisała: > Trzymaj się i bądź twardsza a w negocjacjach z teściową nie posługuj > się mężem bo ona nigdy nie będzie Cię szanowała. Nie szanuje się > zdania osób które nie potrafią walczyć o swoje. foxi-em, święte słowa napisałaś. W ogóle dziękuje za całą Twoją
migowym nie połączony. foxi-em napisała: > Kajka, dla mnie to forum tez jest świetną rozrywką. Nieraz się > wkurzam a nieraz w głos śmieję:) Że się śmiejesz - rozumiem. U nas w pracy teksty "Bob z hotelu Roma" i stwierdzenie pewnej Pani, nie pamiętam w którym temacie, że poszła
foxi-em napisała: > Co do wzrzucenia z domu....maz mojej kolezanki nie dal sie wzrzucic. > Stwierdzil ze maja wspolnote i jesli jeszcze raz zmieni zamki w > drzwiach to on wezwie policje. Prawo bylo po jego stronie. Nic nie > mogla zrobic, normalnie mieszkal a wieczorami
foxi-em napisała: > Moja bratowa po prostu wsiada w samolot z coreczka i tyle ja moj > brat widzial. Policja, prawnik nic mu nie pomogli-miala prawo. > Zaakceptuj wzjazd dziecka i zloz pozew o ustalenie i warunki spotkan > w nowej sytuacji. To niestety jest szara
foxi-em napisała: > Związki w których istnieją podziały na "moje - twoje" mają słabe > podstawy. Albo ludzie nie są pewni drugiej osoby, jest to przejaw > braku zaufania. Nie zgadzam się. Co prawda nie mam męża, ale to chyba nie najważniejsza kwestia. Mieszkam z partnerem ponad
foxi-em napisała: > Ja się nie dziwię lekarzowi, który nie chciał Ci wypisać recepty w > ramach NFZ. Przychodzisz "z ulicy" bez dokumentu ubezpieczenia i > masz wymagania. A tekst o "machnięciu" recepty zwala z nóg. Machnij > sobie sama, lekarze by móc to robić 6 lat studiują
foxi-em napisała: > Pierwsze co mi do głowy przyszło, to pytanie: czy jest jakiś "nakaz" > karmienia piersią w Polsce? > Wiadomo, że jest to najlepsze dla dziecka ale nie zawsze się udaje! > Nie wszystkie matki chcą naturalnie karmić na przykład po powrocie > do
foxi-em napisała: > Jak mam być szczera, to obciachem dla mnie jest wymaganie od gości > ściągania butów. Jeśli ktoś martwi się o swoje dywany czy podłogi to > nie powinien zapraszać do siebie ludzi. > Może poprostu wytrzyj buty w wycieraczkę (na oczach gospodarzy
foxi-em napisała: > No tak, jak zwykle kończy się przepychankami światopoglądowymi. > A z tymi argumentami nie mam ochoty się mierzyć, bo subiektywnie > każda ma rację. Rozumiem, ze nie dostane odpowiedzi na swoje pytanie. Bo przeciez to przepychanka swiatopogladowa
foxi-em napisała: > Badań jest wiele, i tych za i przeciw tabl. antykoncepcyjnym. Są > też odpowiednie dla młodych dziewczyn, spirale również. Ja nie o to pytam. Pytam się Ciebie jako lekarza czy pigułki aby na pewno jest to dobra metoda antykoncpecji dla rozwijającego się
foxi-em napisała: > Gdyby w szkołach nie było nauki religii nagle mocno spadłaby > iliość chrztów bo odbywałyby się tylko w rodzinach rzeczywiście > wierzących i praktykujących, no i chrzestni byliby tylko > praktykujacy:) :DDD A świstak siedzi. Jeszcze kilkanaście