Witam Ja również kilka razy się zawiodłem a jedyne udane zakupy to omega trade oraz grennet ale ja kupowałem tylko sort
Kozak? Zlodziej i oszust. Zdala od niego
Zastanow sie dwa razy zanim zamowisz. Nie widzisz nie kupuj bo facet to oszust.
a ja mysle ze jest obiektywna osoba do wydawania opini, podziwiam takie osoby, ktore wszedzie probuja i suzkaja towaru bo w tych czasach to strach zamawiac cokolwiek i od kogokolwiek. widzialam rowniez towar z grennet i textile trade i ta pani ma racje, ze towar jest fatalny. wg mnie powinno byc
. Przejrzyj oliwka forum i zobacz, ze nikt nikogo tu nie poleca, no chyba ze sam siebie wiec tylek do auta i ------------------------------------------------ Re: Uważajcie na firmę Grennet z Zelowa, okolic Ł też nie polecam! zamówiłam towar kurierem i dostałam same resztki z sortowni Pt, 24
OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM HURTOWNIĘ GRENNET W ZELOWIE!!! Oszukują - pchają szmaty typu "niesort" do worków z sortowną (tak sprzedają)...
mrs.szmaciara napisała: > Tutaj można się dzielić swoimi opiniami o hurtowniach. OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED HURTOWNIĄ GRENNET W ZELOWIE!!!! Nawet jeśli zapłacicie za super sort otrzymacie byle jakie szmaty, których nie można potem zwrócić. A najlepsze jest to, że dzwoniąc do
Trzeba kupować crem a nie jakieś dziwne sorty. Wiecie co kiedys byłam w hurtowni , na która bardzo najeżdzali, a okazało się że towar maja ładny, czysty, poukładany i mało tego pachnący. Na hali wstawione z 10 pralek które to prały. Ale konkurencja pisała towar zły nie modny i śmierdzący. Ha ha !!
też nie polecam! zamówiłam towar kurierem i dostałam same resztki z sortowni
Nie mają negatywnych komentarzy, bo stronki kilku firm, na których GRENNET z Zelowa się reklamuje, usuwają negatywne komentarze... --
dziurami, porozciągane, pomimo zapewnień, że towar jest idealny i nie znajdę w nim żadnych dziur. Na forach czytałam, że firmy wysyłają dla nowych odbiorców towar ładny na zachętę i mogą się zepsuć z czasem, a tu na wstępie dostałam coś, czego w większości nie sprzedam. Sort 1 gatunku w firmie Grennet w
Każda normalna hurtownia posługuje się cenami netto,czyli kupując towar za 1000zł powinnaś do ceny towaru netto dopłacić 220 zł vatu niezależnie czy bierzesz fakturę czy paragon.Paragon jest również dokumentem chyba że ta hurtownia kręci z obrotami i nie ma kasy, ale to już sprawa US
Ale niestety te praktyki naliczające dodatkowo wartość vatu do rachunku ,aby dostać fakturę zaczyna być nagminne. W niektórych hurtowniach niedosyć ,że towar jest wyjątkowo drogi ,to jeszcze dodatkowy haracz ,aby otrzymać fakturę i jest to stosowane zwłaszcza w małych hurtowniach. Powoli zac
No pamiętam jak zakładałem sklep to było moje pierwsze zamówienie, dostałem towar na poziomie niemieckiego niesorta za 2 zł albo nawet gorzej, przez pewien czas bałem sie brać anglie. Ale potem bylo juz pozytywnie bo kupowalem Domplascie, kiedyś tam mieli naprawde ładny towarek..... ale to byl
Kiedyś było fatalnie ,ale może nauczeni złymi opiniami wyciągnęli wnioski i zmienili swoje podejscie do klientów i towaru.
NIE Samandi ale samadi to po pierwsze po drugie nie jestem żadnym grennet a na forum odzież-używana.pl jestem od czasów xxx ale o nim to ty pewnie nawet nie słyszałeś.... to tyle do sp520 Jeżeli chodzi o odpad to rzeczywiście potrafie sprzedać bardzo słabe ciuchy w bardzo dużych ilościach
viola61 napisała: > do Samadi-chcesz nam powiedziec ze nie masz zadnych odpadow,ze jestes w stanie > sprzedac nawet najgorsza szmate? Samandi to grennet to oczym z nim rozmawiac
GRENNET - SUPER ŚMIECI - PORAŻKA TOTALNA!