Dodaj do ulubionych

P.H.U GRENNET

03.02.07, 21:40
Czy zna ktoś tą hurtownię odzieży? Jakie mają tam ubrania?
Obserwuj wątek
    • mimiszka Re: P.H.U GRENNET 03.02.07, 22:44
      Kiedyś było fatalnie ,ale może nauczeni złymi opiniami wyciągnęli wnioski i
      zmienili swoje podejscie do klientów i towaru.
    • gerix Re: P.H.U GRENNET 06.02.07, 15:02
      No pamiętam jak zakładałem sklep to było moje pierwsze zamówienie, dostałem
      towar na poziomie niemieckiego niesorta za 2 zł albo nawet gorzej, przez pewien
      czas bałem sie brać anglie. Ale potem bylo juz pozytywnie bo kupowalem
      Domplascie, kiedyś tam mieli naprawde ładny towarek..... ale to bylo dawno temu
      za górami za lasami .........

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka