mitkak1 03.02.07, 21:40 Czy zna ktoś tą hurtownię odzieży? Jakie mają tam ubrania? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mimiszka Re: P.H.U GRENNET 03.02.07, 22:44 Kiedyś było fatalnie ,ale może nauczeni złymi opiniami wyciągnęli wnioski i zmienili swoje podejscie do klientów i towaru. Odpowiedz Link
gerix Re: P.H.U GRENNET 06.02.07, 15:02 No pamiętam jak zakładałem sklep to było moje pierwsze zamówienie, dostałem towar na poziomie niemieckiego niesorta za 2 zł albo nawet gorzej, przez pewien czas bałem sie brać anglie. Ale potem bylo juz pozytywnie bo kupowalem Domplascie, kiedyś tam mieli naprawde ładny towarek..... ale to bylo dawno temu za górami za lasami ......... Odpowiedz Link