100 wyników w czasie 92 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: in vitro marzec 2014 klinika bocian kontynuac

Ja mi się kiedyś cudem jeden mrozaków został to musiałam cykl odczekać. Ewelelinka robiłaś laparo na Parkowej w Białymstoku? Napiszesz jak to wyglądało bo ja síę strasznie boję tego zabiegu. Jaki był powód, że skierowali cię na zabieg?

Re: in vitro marzec 2014 klinika bocian kontynuac

dr nie mówił. Ja histeroskopię miałam na Parkowej w Białymstoku.

Re: in vitro marzec 2014 klinika bocian

Kajka laparoskopia jest diagnostyczna i zabiegowa ,diagnostyczna nie zmniejsza rezerwy jajnikowej . Laparoskopie z histeroskopia robią na Parkowej w Białymstoku. Jest to prywatna klinika która ma podpisaną umowę z NFZ. Zabiegi robią tam dr M,G i P. Najpierw robią histeroskopie diagnostyczną jak

Re: Laparoskopia na Parkowej 6 w Białymstoku.

Miałam robioną laparoskopię w marcu 2014r. u dr. Jakuba Tomaszewskiego, koszt 2500 zł. Nie polecam tej kliniki. Zostałam potraktowana po "macoszemu". Przed zabiegiem nikt mnie nie zbadał ginekologicznie, nie miałam zrobionego usg (na karcie wypisu było zaznaczone, że takie badanie zostało wykonane

Re: Laparoskopia na Parkowej 6 w Białymstoku.

Ja w najbliższy poniedziałek będę maiła zabieg laparoskopii w tej klinice. Dlatego chciałabym zapytać, czy w ramach płatnej operacji lekarz stosuje środek przeciw zrostom? Jest początek roku, a ja będę miała zabieg odpłatny. czy to od czegoś jest uzależnione?

Re: gdzie usunąć torbiel siedlce

A moja żona miała taki zabieg w tym roku w Białymstoku. Jednego dnia przyszła i po nie całych 24h wyszła z kliniki. Po tygodniu już prawie normalnie funkcjonowała. Klinika na Parkowej. Zabieg jednak nie był na NFZ.

Re: białystok na parkowej kto tam rodził?

rodzily w prywatnych klinikach i sie dobrze zastanowic nad taka wazna decyzja.czasem warto pojsc panstwowo i kogos popytac kto rodzil w szpitalu niz potem miec problemy.Dlatego nie polecam parkowej. Pozdrawiam

Klinika Ginekologiczna na Parkowej w Białymstoku (początek wątku)

Witam wszystkich - polecam klinikę na ul. Parkowej. nie wiem w jakich warunkach rodziłyście - ale ja swoje drugie dziecko urodziałam właśnie tam. Warunki bytowe bez szału ale czysto i przyzwoicie. Lekarze dość sympatyczni - choć czasem zdwali sie być mało zaiteresowani. Natomiast Pani Położna

Re: Prywatne klinki poloznicze w Polsce, szukam

takoż polecam Białystok, dla odmiany Klinika Ginekologiczno-Położnicza przy ul Parkowej, także kontrakt z NFZ, wymagana jedna wizyta przed porodem

Re: Białystok- szpitale

nic nie poradzi.I jak się ma do tego 10 min jazda karetką z prywatnej kliniki do państwowego szpitala?Tak jakby rodzenie w państwowym szpitalu miało uchronić przed powikłaniami.Ja zdecydowałam się,że rodzę w prywatnej klinice.Dlatego,że chcę zapłacić za poród oficjalnie i chcę mieć pewność

Re: Białystok- szpitale

witam! Ogólnie jest tak że jedziesz tam gdzie jest dyżur, chyba ze się uprzesz że chcesz rodzić w tym a nie w innym szpitalu ale to nie zawsze wychodzi. Ponoć pomaga czasem stanowczy mąż lub partner. W prywatnych klinikach nie chcą przyjmować jeśli się do nich nie chodziło na wizyty mi się

pff, też mi powód do chwały :/

W prywatnej (!) klinice na Parkowej w Białymstoku warunki są jeszcze lepsze, posiłki podają na porcelanowej zastawie, na obiadki polędwiczki z brzoskwiniami i ananaskiem, i nikt z tego afery nie robi. A opieka personelu jest po prostu doskonała, zarówno lekarzy jak i położnych, pełny

Re: ciąża i poród w Białymstoku!!!

wszystkie dodatkowe oplaty - typu ZZO, polożna, poród rodzinny, sala jednoosobowa to wyszłoby mnie o wiele drożej niż w klinice przy Parkowej. Podobnie w Bialym - teoretycznie za nic się nie płaci, ale znajoma położna - musisz zapłacić, poród rodzinny - cegiełka itd itd...

1 2 3 4 5 6