nie podajemy nazwisk lekarzy na forum! nie łam regulaminu! -- Więcej informacji o boreliozie na Stronie Stowarzyszenia Zdrowy żebrak jest szczęśliwszy niż chory król...
^ -- ************************************************************** Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu. Fryderyk Chopin
Jasne, ze najlepiej jest odżałować parę stówek i zrobić te badania, ale trzeba mieć z czego odżałować! Niestety koleżanka żyje bardzo skromnie i ledwo starcza jej na jedzenie. Nie ma więc z czego odżałowywać. -- https://www.dziecionline.pl/grafika/animowane/zabka.gif
Wedlug mnie na testy nie ma co wydawac - dziecko mialo stwierdzona borelioze, przeleczone standartowo a teraz ma objawy, wrocila borelioza. Twoja kolezanka zebro powinna leczyc coreczke. Leczenie antybiotykami moze byc bardzo drogie, ale mozna rowniez dobrac zestaw antybiotykow wedlug ich
potwierdzenie by sie przydalo,moze wtedy wiekszosc ludzi uwiezyla by mi ze naprawde zle sie czuje.No i mi by było łatwiej.Dobrze ze chociaz zona mi wierzy ale tez bywalo z tym roznie,nie wiem ale chyba wiekszosc ludzi ma mnie za psychola,no bo jak to lekarze mowia mu ze jest zdrowy,a on wmaw
> po samych objawach tylko jakis nawiedzony moze potwierdzic u siebie BB Lastszogun, przypomnij mi, który test miałeś dodatni?
Witam! Cielecina,wolowina,jagniecina i wieprzowina.Drob(wszyskie rodzaje) Krolik.Dziczyzna (wszystkie rodzaje)Swieze wedliny.Szynka (przede wszyskim podsuszana) Trwale kielbasy typu salami (w przewadze podsuszanych)Wedliny do smarowania. Ryby morskie i slodkowodne,wszystkie rodzaje.Osrtygi.Malz
na zdrowy rozsądek to najlepsze powinny być suche kiełbasy generalnie cały ten przemysł opiera sie na chemii przez duze CH jesli z 0,75 kg miesa ( np szynki) po obróbce chemicznej wychodzi 1,90 kg ładnej pachnącej szyneczki która wedruje na nasze stoły to co ?? cuda (heheeh) nie,nie to tylko tec
Nie zabardzo rozumiem dlaczego tak popularna chorba jak borelioza ma byc brana na samym koncu od uwage w celu ustalenia diagnozy. Na samym koncu to mozna chyba brac pod uwage pokąsanie przez czarna wdowe w naszym klimacie - moze komus zwiała z hodwoli i siedziała przyczajona w lesie.
Wesoły z ciebie człowiek..Mnie nie jest tak wesoło..Bo od przeszło roku-tj.od wystąpienia rumienia i pogorszenia zdrowia na tyle,że zmieniło się całe moje życie-w niezły koszmar;który ukrywam przed Rodziną-od przeszło roku..Rumień uważa się za 100% za dowód na borelioze..TU sie tego dowiedzi
Lastszogun-dzięki!
Mile13, predrak, lastszogun - prosze odbierzcie poczte. Pozdrawiam akama
Nic się nie bój Lastszogun, konsultacja z lekarzem też jest.
Witam! Lastszogun mozna wiedziec z jakigo zrodla te dane? Pozdrawiam Elka
Lastszogun, czy mogę zapytać, czy obok tych wymienionych atrakcji leczysz dodatkowo bb?
Lastszogun, można wiedzieć co bierzesz i w jakiej dawce tą immunosupresję? Co do Zinnat-u to jedna pacjentka Burrascano brała 3000 mg dziennie :]