60 wyników w czasie 31 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: menopauza- naturalne metody łagodzenia

A tibolon (substancja czynna) któraś brała? Mój ginekolog po badaniu usg stwierdził, że za wcześnie* u mnie jeszcze na typowe HTZ czyli estrogen i progesteron. Że zamiast tego mogę brać Livial. No i nie wiem co o tym myśleć. Zna mnie od 28 lat, prowadził moje dwie ciąże. Ufam mu, ale mam

Re: Livial

Livial - track.healthtrader.com/track.php?c=cmlkPTcxODk2MyZhaWQ9MjQ1ODMyNTI czy któraś z Was próbowała zamówić coś z tej strony?

Re: Livial

Ledy Bom to czeski odpowiednik Livialu. U mnie się nie sprawdził. Stosowałam 4 miesiące bo po 3 miała nastąpić poprawa. Jedynie spowodował większą częstotliwość uderzeń tzn. teraz mam co 1 godz. 15 minut a miałam co 2 godz. Jestem już na skraju wyczerpania przez te uderzenia gorąca i poty a trwa to

Re: Którą htz polecacie?

przekonać do słuszności stosowania nowego leku, choc nie ukrywam, ze kiedy usłyszałam, że Lady Bon to steryd, to sie przeraziłam. Lady Bon to lek taki jak Livial, czyli jego skład chemiczny to Tibolon. Ulotka informacyjna jedynie dołożyła lęku...Jednak jak pisałam ufam lekarzowi, od początku choroby czuje

Re: Do Pana Doktora livial-skutki uboczne

A czy skutkiem ubocznym LIVIALU może też być bezsenność .Nie śpie juz od miesiąca normalnie a nic innego nie biore.Nigdy tez nie miałam problemów z snem.Pozdrawiam

Re: Do Pana Doktora livial-skutki uboczne

Nie wchodząc w szczegół, każdy lek hormonalny wywiera pewien wpływ na organizm (mniejszy lub wiekszy) związany z efektem ogólnoustrojowym składników preparatu (estrogeny, gestageny). Tibolon (Livial) jest związkiem łączącym w sobie aktywność estrogenową (3 i 3 pochodne

Re: CZY WRÓCI ENDO.. POMOCY!!

dowiedziałam sie od innego gina ze może on powodowac rozrost endmetrium .Zalecił mi LIVIAL (,który tego nie powoduje).Mam go brac od następnego tygodnia .Nie wiesz przypadkim czy w przeciągu 6 miesięcy mogło sie to świństwo rozrosąć.I jak twoja koleżanka sie o tym dowedziała i jak tego pozbyła .

Ladybon (początek wątku)

Witam, czy któraś z Pań bierze Ladybon (zamiennik Livialu). Jakie idczucia. Prosze o opinie. Właśnie ze względu na cenę przechodzę na ten lek (brałam Livial).Dziekuje za odzew.

Re: Lista obecności

Mało nas tutaj zagląda. Jakiś czas temu założyłam watek "Livial" chcąc się czegoś dowiedzieC od "towarzyszek niedoli" ale b. mało Pań odpowiedziało? Zaglądam tam często ale nie przybywa odpowiedzi. A jestem b. ciekawa odczuć pacjentek biorących ten steryd - czy maja skutki uboczne i jak

Re: Menopauza

Mam menopauze chirurgiczną, biore niestety sterydowe leki LIVIAL, ale czuję sie nieżle, poza faktem że tyje i rośnie mi brzuch. Biore go 3 miesiące, ale tez lekarz wskazał kontrole co trzy miesiące piersi. pozdrawiam

Re: zoladex

Ja na uderzenia gorąca brałam livial (tibolone 2,5 mg) i pomagało. Mogłam normalnie funkcjonować. Spytaj swojego lekarza, może Ci też przepisze ten lek lub jeśli byłabyś zainteresowana to mogę odsprzedać 1 niewykorzystane przeze mnie opakowanie (komplet tabletek). Co do dzieci, to spoko, nie

Re: wielki strach przed laporoskopia

w czerwcu będzie 2 lata, jak jestem po opercji. U mnie była inna sytuacja bo miałam 49 lat, kiedy szłam na stół. Jestem po chirurgicznej menopauzie, więc zmagałam sie z okropnościami klimakterium, ale teraz biorę steryd Livial i dzięki Bogu, na razie ,czuje się dobrze (martwi mnie tylko jak

1 2 3 4