alexa47 08.02.10, 10:05 Witam, czy któraś z Pań bierze Ladybon (zamiennik Livialu). Jakie idczucia. Prosze o opinie. Właśnie ze względu na cenę przechodzę na ten lek (brałam Livial).Dziekuje za odzew. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj