08.02.10, 10:05
Witam, czy któraś z Pań bierze Ladybon (zamiennik Livialu). Jakie
idczucia. Prosze o opinie. Właśnie ze względu na cenę przechodzę na
ten lek (brałam Livial).Dziekuje za odzew.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka