glupim lbem bije o sciane bo cos takiego jak pis nie moze zdradzic. moze sie co najwyzej zachowac zgodnie z natura otwarcie lub udawac. a ja o tym zapomnialem. liderzy po najwyrazniej tez. glupota boli :(
pracowalam, a teraz ide spac
gdzie jestes,? moja tez wciaz pusta a ja juz po pracy
Zastanawiałam się, ale on jest dwukrotnie droższy niż przedstawione przeze mnie opcje. Przyszłościowo zamierzam kupić lepszy ale na dzień dzisiejszy dysponuję tylko niedużą kwotą i muszę się tego trzymać:( -- śr., 31-03-2010 Forum: Zakupy Wątek: Lupo
Akurat Lupo wygrywał ostatnio w rankingu awaryjności, chodziło bodajże o 8-letnie auta. -- ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ Uwielbiam dzieci
Drogi Wilku, przytaczanie na polskim forum niemieckich przepisow jest okay. Ale przytaczanie ich w wersji niemieckojezycznej na polskim forum w trybie zdania ROZKAZUJACYM (TRZEBA CZYTAC, CZYTAC, CZYTAC) jest nie fair. A do tego zaraz pod tym niezbyt wyszukana aluzja do bezpieczenstwa na po
Alez ten lupo jest uparty i lubi sie wyklocac! Jest napisane, ze przy widocznosci PONIZEJ 50m nie wolno przekraczac 50km/h i wlaczyc tylne p/mglowe. A ten akapit "TRZEBA CZYTAC, CZYTAC, CZYTAC !!!!!!!! Powoli zaczynam rozumiec, dlaczego w Polsce jest tyle wypadkow. ( lupo )" jest co
Hi E-Mania: prosba o lekcje polskiego co to sa "lupy" i jakie ma znaczenie - czy mozesz wyjasniec lub podac przyklad(y). Z togo co znam to lup to znaczy rzecz kradziona ... co miaslby stewarsey krasc a jezeli juz to na jakiej lini? zebym wiedzial na przyszlosc Thanks a bunch in advance
-- Gdyby było więcej dyskretnych mężczyzn, byłoby mniej cnotliwych kobiet. Naprawiam odrzutowce - dyskrecja zapewniona.
Jakie są lupy do czytania dla pierwszaka? Czy Wasze dzieci używają lup? Moja córka jest w pierwszej klasie- powiększamy czytanki, ma zeszyty dla słabowidzących, zastanawiałam się na lupie?
nie ma dużej wady , ma zniszczoną siatkówkę po retinopatii wcześniaczej.
nie potrzebna ta drwina, zalezy gdzie i jak na pustynię, i co to znaczy: także w nocy. Byłam na pustyni, nie w miejscach turystycznych, i nie na tzw safarii, z noclegiem w hotelu, spałam na pustyni, i w nocy było zimno. Miałam polar i cieńki sweter.
Na saharę, w Tunezji. Nocleg w hotelu chyba, bo to wycieczka organizowana przez biuro podróży, więc żadne jakieś straszne ekstremum;-) Szczerze mówiąc mając do wyboru bluzę i wiatrówkę albo gruby polar, zdecydowałabym sie na te ipierwsze rzeczy, bo bluze założę wieczorkiem i podczas podróży
Wątek poświęcony biustonoszom firmy Lupo. Opisujcie konkretne modele, zwracając szczególną uwagę na informacje cenne dla mniejszych biustów. Wszelkie uwagi na temat rozmiarówki, rozciągliwości, porównania z innymi modelami są mile widziane. Uwaga! W TYTULE podajemy NAZWE MODELU - bez względu na
Skusiłam się i kupiłam na allegro drugi stanik Lupo, podobnie jak poprzedni w rozmiarze 70A. I com? I jest za duży (łudzę się jednak, że z czasem się miseczki wypełnią). Przypominam: 90% 70A są na mnie mocno za małe, więc rozmiarówkę mają raczej niestandardową... A obwód - powinnam nosić metkowe