la scalla czy jakos tak;) stajnia tokary
Scalla, wylaź Ty mi z łóżka i to już!!! Leć do psychiatry, niech Ci ustawi leki i będziesz jak nowo narodzona!!! Bądź tu z nami i pisz pisz pisz jak się czujesz :) Wypisz się na całego :) Inaczej przez kolano i baty na gołe dupsko... :) Ściskam!!!
scalla napisała: > ...czy jeśli zamawiam zakupy do domu, do dać napiwek wnoszącemu je chłopakowi? > bo tak mi właśnie przyszło na myśl, że może powinnam?... Ja jestem z tych, co z zasady napiwków nie dają. A najlepiej to mieć w domu słoik gdzie wrzucasz zbędne miedziaki 1,2 i 5
Śledzę wątek perturbacji z właścicielem la Scalla od samego początku. Po roku czasu sytuacja się powtarza jasno z tego wynika kto czuje się ponad prawem a wręcz bezkarnie. Za długi jednego właściciela płacą pozostali właściciele mieszkań, zakręca się im wodę, centralne ogrzewanie, ciekawe co będzie
Scalla, może napisz, co uważasz za tradycyjne danie wigilijne, będzie łatwiej. Może zrób taki deser: suszone śliwki powoli ugotuj w czerwonym wytrawnym winie z dodatkiem brązowego cukru, pieprzu w ziarnkach, kawałka cynamonu, skórki pomarańczowej, paru goździków i dwóch-trzech gwiazdek anyżku
scalla napisała: > o sałatce ziemniaczej myślałam i z pewnością będzie, ale w tym daniu chce pójsć w stronę bardziej przewidywalną - aby chociaż jedno danie rodzinie meża smakowało - więc chyba raczej z ogórkami konserwowanymi zamiast kaparów..." z kaparami ma zdecydowanie ciekawszy smak
,5 ml minus trzy psiki Krizia: Teatro Alla Scalla EDO, 1,5ml pozostało ok 1ml (próbka bez atomizera) Lolita Lempicka: Lolita Lempicka EDP 1,2ml nowa Montale:Pretty Fruity (firmowa, 2ml ,bez atomizera, testowana, ubytek minimalny) Montale: Dark Purpl(firmowa, 2ml ,bez atomizera, testowana, ubytek
scalla napisała: > na teledysku naliczyłam: (...) > policzcie sobie : ) O matko .... normalnie juz licze- ale jak sie dolicze o 1 osobe wiecej niz Zia mowila to co???? caly ten slub to farsa???? kobietki wezcie sie lekko ogarnijcie bo to zakrawa na lekki debilizm... Zia
hej, chciałam napisać do Ciebie na priv, ale odrzuca mi mail gazetowy odezwij się proszę na scalla@gazeta.pl
dokładnie
czy gazetowy to scalla@gazeta.pl??
a ja lecę w czerwcu na trzy dni. Planuję spacer po dachu katedry i obejrzeć fresk ,, Ostatnia wieczerza'' ( bilety zarezerwowane), stadion San Siro, La Scalla a w drodze powrotnej zwiedzić Bergamo (samolot mamy o 21). Hotel zarezerwowany prawie w centrum miasta więc zamierzamy spacerować. Liczę