Teraz Niemcy jecza, ze jury moglo poczekac 15 minut, z dokonczeniem konkursu itp, glupoty. Tyle ze raczej pol godziny, bo dopiero wtedy przestalo sypac.... A czas telewizyjny to uniemozliwial, w kolejce czekaly reklamy i nastepne audycje w czasie najwiekszej ogladalnosci.. Anulowanie calej
Hallo:) właśnie jestesmy po psiej rundzie na zewnoncz swiat staje się bialy jak tak dalej sypac będzie to jutro swiat będzie zasypany . ...schodami do nieba które prowadzom w dol. Nie ,nie mialem okazii aber chetnie bym sprobowal. Moj Office pokonalem – dostal rozkaz aby się nie wtroncal
Dobry Wieczor Seppel I chyba czuc odwilz u nas. Snieg przestal padac i zaczyna tam gdzie jest posypana sol robic sie chlapa. To dobrze macie, ze jest zakaz sypania solom. U nas to juz zaczeli sypac w parkach gdzie biale sciezki zamieniajom sie w maz. I nie ma zadnego zakazu. Ludzie mondrzy przed
dorota_333 napisała: > Nooo, nie. GDP jednak pokazuje koniunkturę, a ta ma wpływ na dobrobyt obywatela > . Praca, konsumpcja. Przeczytaj z uwaga moj post powyzej. Praca, konsumpcja? Tak, tak. Macie naglee poczucie wysokiego dobrobytu. To jednak nie praca, to wydawanie na codzienna k
Nooo, nie. GDP jednak pokazuje koniunkturę, a ta ma wpływ na dobrobyt obywatela. Praca, konsumpcja.
Kraje skandynawskie mają trudne warunki klimatyczne, mało ludzi i rozwijali się bez imigrantów. Jak ich przyjeli to wszystko zaczeło się sypac. Mysle ze naszemu regionowi właśnie mniejsze populacje robią dobrze na głowę. Inaczej jest samotny tłum.
Się zacznie sypac mialo byc. Wiesz - makijaż odpadnie -- Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
I nie powinno jej sie za długo trzymać pod dachem. Max 3 tyg bo wie zacznie sypac -- Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
sprawia niewygody to juz tez nie bo powinni pracowac , zarabiac i placic swoje rachunki. Nic tak nie mobilizuje do pracy jak chec przezycia. No wiec skoro widzisz co my zlego zrobilismy to zauwaz ze to wszystko zaczelo sie sypac mniej wiuecje wtedy kiedy lewctowo zaczelo sie szerzyc. Ale ja to bylbym
ze Arab ciezarowke prowadzil, Polak siedzial na miejscu dla pasazera ale Arab trzymal go na muszce pistoletu no bo to byl taki czlowiek z Araba o 3 rekach. Prawda jest ukrywana ze striony niemieckiej aby Polakom znanym bohaterom, nie sypac piasku pod kola ale jak Polska wystapila aby temu
bylo sporo trupow a nie Japonii. Reasuumujac wlasnie tak Japonia powinna teraz glosno mowic o tamtych czasach ale jak narazie nie moze i musi wbrew obiektywniej historycznej prawdzie, patrz wyzej sypac popiol na swoja glowe i przytakiwac USA. A USA to porzebuje i wymusza na Japonii takie
Witam z II zmianą. WEDROWKI jeszcze nie ma więc może cos dopisze. Mnie dzionek uciekł szybko.Jezdziłam na cmentarz i zrobiłam wczesno-jesienne porzadki aby potem miec łatwiej gdy zaczną sypac liscie.Rano bylo tylko+ 5 i czekałam do poludnia na ocieplenie .Wiatrzysko tez był zimny i silny, ale
wyjątkowo niski... Dziewczyny, czy to juz? Czy ja sie od teraz zacznę sypac? Jak Wy ogarnęlyście sytuację? Oczywiście zapisałam sie na konsultacje zarówno do ginekologa jak i endokrynologa. Jeśli nie bedzie przeciwskazań to chciałabym HTZ...