Winnice i miasta nad jeziorem Genewskim -- czasem myslisz ze to nie On, a to wlasnie Kameleon, the wonderful bad boy!
-- www.fototc.pl
Link do jednopostowego wątku: fotoforum.gazeta.pl/72,2,860,119498817.html
-- www.fototc.pl
? Dlaczego Sienkiewicz mieszkał i zmarł w Vevey, a nie np. w Chełmie? > Ja wiem, że dla prawdziwego zwolennika PO te nazwiska nie mogą > równać się z Tuskiem, Schetyną i senatorem Misiakiem, Nie z Tuskiem, którego za 50 lat nikt nie będzie pamiętał, ale np. Mickiewicz czy Hemar nie mogą się
> Dlaczego Sienkiewicz mieszkał i zmarł w Vevey, a nie np. w Chełmie? Sprostowanie - Sienkiewicz mieszkał i pracował też w Poznaniu. I też stąd wyjechał. Tak samo Mickiewicz - bawił ze dwa lata. Tyle tytułem komentarza. > > Ja wiem, że dla prawdziwego zwolennika PO te
Studio fotograficzne zapraszamy do galerii vevey.pl/
Genéve, Vevey, Perpignan, Avinion. Z polskich Milanówek
Czytalem:-)) Ale mi do glowy nie przyszlo ze winienem tak rano odpowiedziec, he he. Myslalez ze N. to w Vevey. 'Viola von Vaud w Vevey' moglby brzmiec tytul.
brezly napisał: > Czytalem:-)) Ale mi do glowy nie przyszlo ze winienem tak rano odpowiedziec, he > he. > Myslalez ze N. to w Vevey. ------> nie Headquarters, tylko siedziba zalozycielska. I Krzynka Pocztowa, bo tam niskie podatki, jak w Raju. 'Viola von Vaud w
w Vevey pochowany jest Charlie Chaplin
;) Odnosnie szlakow, zachecam pofatygowac sie troszke dalej, w okolice Vevey i Montreux, i polazic po Prealpes Fribourgoises..przez Chatel-St-Denis dostac sie do Les Paccots i stamtad wyruszyc na Teysachaux lub les Pleiades..widoki rewelacyjne:)Przy okazji zapraszam do Auberge du lac des Joncs, gdzie pracuje
a ja dokladnie tu map.search.ch/vevey/nestle?poi=verkehr
brava dla Vevey!to jest w porządku spojrzenie na tę całą awanturę o stringi i białe gacie!