30.06.04, 18:54

Od czterech postów.
Obserwuj wątek
    • vaud Re: Piąci 01.07.04, 02:53
      dziam za czterech
      • brezly Re: Piąci 21.08.04, 13:55
        Czwarci! I to przy pracy praktycznie na dwóch silnikach. Przed nami Forum
        the_dzidki, skądinąd całkiem mniamuśne. Bedzie trudno.
        • karmilla Re: Piąci 23.08.04, 09:43
          im trudniejsze wyzwania stawia przed nami warsztat, z tym większą chęcią się
          ich podejmiemy

          • vaud Re: Piąci 23.08.04, 21:26
            500% normy!!!
            • brezly Re: Piąci 24.08.04, 08:36
              Tez chcesz dyplom uznania? Bo wycinam z bristolu wlasnie.
              • vaud Re: Piąci 24.08.04, 08:56
                Poprosze. a tak z innej beczki, to masz @.
                • brezly Re: Piąci 24.08.04, 09:02
                  Czytalem:-)) Ale mi do glowy nie przyszlo ze winienem tak rano odpowiedziec, he he.
                  Myslalez ze N. to w Vevey. 'Viola von Vaud w Vevey' moglby brzmiec tytul.
                  • vaud Re: Piąci 24.08.04, 09:04
                    brezly napisał:

                    > Czytalem:-)) Ale mi do glowy nie przyszlo ze winienem tak rano odpowiedziec,
                    he
                    > he.
                    > Myslalez ze N. to w Vevey.
                    ------> nie Headquarters, tylko siedziba zalozycielska. I Krzynka Pocztowa, bo
                    tam niskie podatki, jak w Raju.


                    'Viola von Vaud w Vevey' moglby brzmiec tytul.


                    -----> jeszcze jeden, swiezutki @.
                    • brezly Re: Piąci 24.08.04, 09:11
                      Aha, dzieki. :-))Wylowilem. Zimno bylo, co?
                      • vaud Re: Piąci 24.08.04, 09:17
                        Zimno i lalo. Mowe mi odebralo na tydzien.
                        • brezly Re: Piąci 24.08.04, 09:19
                          Rany boskie! I tylko klawiatury zostaly? Musialas przez to miec bandaze na palcach?
                          • vaud Re: Piąci 24.08.04, 09:24
                            Jak M. Hermaszewski po powrocie z kosmosu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka