raks5 10.11.06, 16:54 pamiętacie takiego? kiedys sie pojawial. Co z nim? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bambii Re: no_login; n_l 10.11.06, 16:58 zapracowany, podobno ma zajrzeć po 15.11 :) Odpowiedz Link Zgłoś
en_el Re: no_login; n_l 16.11.06, 13:22 Witam w nowym ubranku :-) Trochę mnie nie było i trochę pod pretekstem szkolenia pozwiedzałem krainę banków i czekolady :-) Szkoda tylko że zwiedzanie ograniczało się do trasy hotel- firma. A po 12 godzinach codziennego słuchania i gadania w trochę egzotycznym dla mnie angielskim, na nic więcej nie było siły. Odpowiedz Link Zgłoś
en_el Re: no_login; n_l 16.11.06, 13:58 ale nie uwzględnia moich niewątpliwych zasług dla rozwoju trollizmu :-) Przepadło prawie 30 000 na koncie :-( Odpowiedz Link Zgłoś
izaza Re: no_login; n_l 16.11.06, 14:08 to zakasuj rekawy nowego ubranka i do roboty! Odpowiedz Link Zgłoś
en_el Re: no_login; n_l 16.11.06, 14:10 Na szczęściedo roboty dopiero jutro :-) Dziś dzień na odsypianie... Odpowiedz Link Zgłoś
raks5 Re: no_login; n_l 16.11.06, 20:33 hehe, to patrząc na moment znikniecia, bylismy w tej krainie przez chwile w jednym momencie. pozdrawiam nowoubrankowego co sie stalo z tamtym? Odpowiedz Link Zgłoś
en_el Re: no_login; n_l 16.11.06, 20:42 dokładnie tu byłem map.search.ch/regensdorf/althardstr.-30?poi=verkehr Skasowałem... Odpowiedz Link Zgłoś
raks5 Re: no_login; n_l 16.11.06, 20:56 a ja dokladnie tu map.search.ch/vevey/nestle?poi=verkehr Odpowiedz Link Zgłoś