Dodaj do ulubionych

no_login; n_l

10.11.06, 16:54
pamiętacie takiego?
kiedys sie pojawial. Co z nim?
Obserwuj wątek
    • bambii Re: no_login; n_l 10.11.06, 16:58
      zapracowany, podobno ma zajrzeć po 15.11 :)
      • emektb Re: no_login; n_l 10.11.06, 20:10
        zarobiony chłopak:)
    • en_el Re: no_login; n_l 16.11.06, 13:22
      Witam w nowym ubranku :-)

      Trochę mnie nie było
      i trochę pod pretekstem szkolenia
      pozwiedzałem krainę banków i czekolady :-)
      Szkoda tylko że zwiedzanie ograniczało się
      do trasy hotel- firma. A po 12 godzinach
      codziennego słuchania i gadania w trochę egzotycznym
      dla mnie angielskim, na nic więcej nie było siły.
      • izaza Re: no_login; n_l 16.11.06, 13:36
        nice wear:)
        • en_el Re: no_login; n_l 16.11.06, 13:39
          trochę przydługie :-)
          • izaza Re: no_login; n_l 16.11.06, 13:53
            ale dobre na zbliżającą się zimę;)
            • en_el Re: no_login; n_l 16.11.06, 13:58
              ale nie uwzględnia moich
              niewątpliwych zasług
              dla rozwoju trollizmu :-)
              Przepadło prawie 30 000 na koncie :-(
              • izaza Re: no_login; n_l 16.11.06, 14:08
                to zakasuj rekawy nowego ubranka i do roboty!
                • en_el Re: no_login; n_l 16.11.06, 14:10
                  Na szczęściedo roboty dopiero jutro :-)
                  Dziś dzień na odsypianie...
                  • izaza Re: no_login; n_l 16.11.06, 14:13
                    have a nice dreams!
      • raks5 Re: no_login; n_l 16.11.06, 20:33
        hehe, to patrząc na moment znikniecia, bylismy w tej krainie przez chwile w
        jednym momencie.
        pozdrawiam nowoubrankowego

        co sie stalo z tamtym?
        • en_el Re: no_login; n_l 16.11.06, 20:42
          dokładnie tu byłem
          map.search.ch/regensdorf/althardstr.-30?poi=verkehr
          Skasowałem...
          • raks5 Re: no_login; n_l 16.11.06, 20:56
            a ja dokladnie tu
            map.search.ch/vevey/nestle?poi=verkehr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka