brezly Re: Piąci 21.08.04, 13:55 Czwarci! I to przy pracy praktycznie na dwóch silnikach. Przed nami Forum the_dzidki, skądinąd całkiem mniamuśne. Bedzie trudno. Odpowiedz Link Zgłoś
karmilla Re: Piąci 23.08.04, 09:43 im trudniejsze wyzwania stawia przed nami warsztat, z tym większą chęcią się ich podejmiemy Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Piąci 24.08.04, 08:36 Tez chcesz dyplom uznania? Bo wycinam z bristolu wlasnie. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Piąci 24.08.04, 09:02 Czytalem:-)) Ale mi do glowy nie przyszlo ze winienem tak rano odpowiedziec, he he. Myslalez ze N. to w Vevey. 'Viola von Vaud w Vevey' moglby brzmiec tytul. Odpowiedz Link Zgłoś
vaud Re: Piąci 24.08.04, 09:04 brezly napisał: > Czytalem:-)) Ale mi do glowy nie przyszlo ze winienem tak rano odpowiedziec, he > he. > Myslalez ze N. to w Vevey. ------> nie Headquarters, tylko siedziba zalozycielska. I Krzynka Pocztowa, bo tam niskie podatki, jak w Raju. 'Viola von Vaud w Vevey' moglby brzmiec tytul. -----> jeszcze jeden, swiezutki @. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Piąci 24.08.04, 09:19 Rany boskie! I tylko klawiatury zostaly? Musialas przez to miec bandaze na palcach? Odpowiedz Link Zgłoś