7 138 607 wyników w czasie 2 838 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

wiesz co? wiesz co?

spjeradalaj. sama pisz. za mnie nikt prac domowych nie odrabia. jak chcesz dobrą ocenę dostać to się poucz trochę... xd

Re: Prosze!!!!Pomocy!!!! osoby dobre z anglika

spodziewałam sie takich wypowiedzi ale i tak dziękuje tej jednej osobie co mi pomogła. Skoro nie chcecie pomagać to nie ale nie musicie urzywać tak wulgarnych sformułowań. Ciekawe czy wy wszyscy z wszystkim sobie radzicie no nie wiem a jak by wam trzeba było pomóc no ciekae co byscie robili

wiecie co.. wiecie co... (początek wątku)

mam zajebista sygnaturke, o! :P Poza tym dziekuje za zyczenia urodzinowe, malpy i malpole :P A z nudow to nawet focha mi sie strzelac nie chce :) -- - nie wiem ale giertych ma coś takie dziwnego w sobie... ... takie wewnętrzne "fuj" ...

Re: wiecie co.. wiecie co...

kryzysowa - wszystkiego naj, naj, naj, czego sobie życzysz... -- www.zlotarybka.pl/

Wiesz co....... Wiesz co?

A idź Ty w krzadyle :DDDDDDDD Jaja sobie ze mnie robisz!!! Nadal uważam, że singiel z osobistym narzeczonym, to jak koń z łbem psa :DDDDDDDDDDDD Myślałem, że będziemy mieli o czym porozmawiać ;DDDDDDDDDDDD -- Nie doczekam się już nigdy potomka, ale popiotrek mile widziany :D

Re: Wiesz co....... Wiesz co?

no ale singiel nie ma osobistego narzeczonego, zatem ma szlaban na większe przyjemności aż do momentu spotkania potencjalnego kandydata :PPP zatem koń ma koński łeb i możesz spać spokojnie :DDDDDDDD

Co wie?? Co wie??

Bo ja nie wiem.

Re: Co wie?? Co wie??

Ja też nie wiem. Stąd wziął się znak zapytania :-) -- "Rano budzę się spocony, kaczor męczy, męczy mnie... " metalowawrona-i-szczur.blog.onet.pl/

Wiecie co? Wiemy!!!

Mi się wydaje że ratpole ma rację "Bulwiaste tez czytaja jak sie nam zyje i tez sie utwierdzaja w przekonaniu, ze przeyebali zycie." nie on na pewno ma rację hehehehehehehe: tinyurl.com/9mdpljo buahahahahahahahahahah

Wiecie co? (początek wątku)

Czytam co sie w bulwie dzieje, bo to mnie utwierdza w przekonaniu, ze dobrze zrobilem emigrujac. Z jakiegoz to powodu powinienem sie tego wstydzic? Co poczytam to zaraz padam na kolana i dawaj dziekczynne modlitwy Panu zanosic hehehe Bulwiaste tez czytaja jak sie nam zyje i tez sie utwierdzaja w

wiem co wiesz

a nie wiem co wiesz -- Internet Explorer służy do przeglądania zawartości internetu z Twojego komputera i vice-versa KŁAMCA

Re: wiem co wiesz

powiedzcie sami czy ma to sens: "Wskażcie mi jakiegoś solidnego majstra, który za nieduże pieniądze poprawi wszystkie usterki. Cena nie gra roli. Pomocy!!!"

Co wiemy, czego nie wiemy?

co wiemy ? to że Eureko nie ma żadnej umowy gwarantującej zakup 21% akcji PZU - parz link www.polandsecurities.com/pzu czego nie wiemy ? za czyje pieniądze w ostatnich latach w polskojęzycznych mediach pojawiło się dzisiątki

Co wiemy, to wiemy. Czego nie wiemy ?

Nie wiemy, ze Walesa byl BOlkiem. To znaczy wiemy, ale nie mamy dowodow. Wiemy, ze Merkel byla w FDJ. Wiemy? Wiemy. Co tu generalnie nie ma jakiegos konkretnego znaczenia dla sprawy. Ale dowody da i to wiemy jakby co. Ot, byla koministka, wielkie halo. Na zjazdy jezdzila, kogos tam pewnie wydala

Re: Co wiemy, to wiemy. Czego nie wiemy ?

Fajny post Kadi. I jaka przepaść w porównaniu z tym powyżej. Żywią i bronią normalnie, dzielne chojraki, albo raczej maładcy! Hahaha..

Co wiemy, czego nie wiemy?

co wiemy ? to że Eureko nie ma żadnej umowy gwarantującej zakup 21% akcji PZU - parz link www.polandsecurities.com/pzu czego nie wiemy ? za czyje pieniądze w ostatnich latach w polskojęzycznych mediach pojawiło się

Re: Co wiemy, czego nie wiemy?

sevho napisał: > > za czyje pieniądze w ostatnich latach w polskojęzycznych mediach Żałosne jest to wasze powtarzanie o "polskojęzycznych" mediach. To są polskie media, nawet jeśli nie podoba ci się, co piszą. Mnie się nie podoba co mówi Rydzyk, ale nie twierdzę, że nie jest

WIECIE ..WIECIE ...CO WIECIE ? POWIEDZCIE !!!!

CIMOSZENKO JAK GIEREK SOBIE POCZYNA !

WIECIE ..WIECIE ...CO WIECIE ? POWIEDZCIE !!!!!

CIMOSZENKO JAK GIEREK SOBIE POCZYNA !

1 2 3 4 5 6