140 wyników w czasie 99 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Z Pawłowych brifow do Koryntianow.

sie tropi Kej zy mnom tako - czy mie spokopi? Kej mi sie asić we końcu przidzie Niych tako stanie, niych tako bydzie W swoji słabości na to przistowom Mono na darmo wom słowa jowiom. Bog, Łojciec Syna, Pana naszego Błogosławiony stworca wszyskego Wiy co je prowda we duszy moji Jo niy cygania

Re: noworocznie

Coby w Necu było ciyngym mniyj marasu Niych literatura, ta echt ślonsko, wiycie Jynzykowi szwongu dowała przez życie I moje, i Wasze, i tako już zowdy Wom, no i Ślonskowi winszuja - naprowdy! -- Ruda Śląska - stolica

Re: noworocznie

Szpaska noworoczno Niychej sie wiedzie Fest familijom Nowy Rok jedzie Utropy kryjom Szczyńście zaklupie wom trzinostego Winszuja zdrowio, wiela dobrego. -- Ruda Śląska - stolica fraszki

Na te Godne Świynta. (początek wątku)

wunderbar so sei für Euch das Neue Jahr Tyż dlo tych drugich, uod serca! Mocka radości od drugich ludzi, rodzinnego szczyńścio i Pokoj niesoncego Błogosławiyństwa Bożego winszuja Wom na te Godne Świynta i nadchozoncy Nowy rok 2019.

Re: Dwa Geburtstagi dzisiej

Alles Gute zum Geburstag :) spóźnione ale szczerze Wom to winszuja -- ...życie jest zbyt piękne i krótkie by tracić je na zbędne troski...

Re: Wilijo - powinszowania

A jo Wom winszuja szczęśliwego Nowego Roku bo Gody jusz minęły ,i to za szybko jak na moj gust :) -- ...życie jest zbyt piękne i krótkie by tracić je na zbędne troski...

Re: Forum FGGG klupuo 8 lot

hanys_hans napisał: > Dziynki dlo wszyskich uczestikow > Dlo tych starych i nowych nickow > Za wytwauosc we szkryflaniu > Fatumowi za pomoc w moderowaniu > Szpasu na forum winszuja w pierony > Co by rzodyn niy byu tukej zmynczony > Osim lot Forum nom sie

Re: Forum FGGG klupuo 8 lot

Dziynki dlo wszyskich uczestikow Dlo tych starych i nowych nickow Za wytwauosc we szkryflaniu Fatumowi za pomoc w moderowaniu Szpasu na forum winszuja w pierony Co by rzodyn niy byu tukej zmynczony Osim lot Forum nom sie jusz krynci Niych wos nigdy niy opuszczom chynci Na ta richtich

Chopie, my tu we Warszawie dobrze wimy jak wom

na Ślunsku idzie z tymi ciulami z Platformy. W rzyć im nakopać, to za mało. U nas je Bufetowo i my jej referyndum szykujem. Kaj przegro, to bydzie noga - dupa - taczka i po ptokach. Jo Wom tyż winszuja żółto modryj fany na kożdyj chaupie w rocznica założynio RAŚ i cobyście zowżdy byli gryfni i

Re: stare teksty

som geszynki pod Krisbaumym od Dzieciontka, ale te nojpiykniejsze som blank maue i zodyn ich niy poradzi wczesniyj ani puzniyj podkuknoc ... Tosz winszuja wom sam wszyskim dzisiej sam Wiliji kero kozdego aby mauy konsek chyto za serce. Jak bydzie piyrszo gwiozdka na niebie i wszyske bydymy stoc w

Re: ja abo niy, abo jeszcze inaczyj?

> > wkoncu Ty abo Hans J. poradzicie czytac. > > a teroski mom fajny urlop i tego samego wom winszuja > > pyrsk! > > > www.ras_swietochlowice.republika.pl/cele.htm

@ Szwagier z Laband

mogesz poczytac - jak mosz szczegouowe pytania, abo czegos niy rozumisz to mogesz sie u nich zguosic. jo je ino sympatykym i niy uwaziom sie upowaznionym inkszych rdukowac w tym wzglyndzie wkoncu Ty abo Hans J. poradzicie czytac. a teroski mom fajny urlop i tego samego wom winszuja pyrsk

Re: Szpaska???

Szpaska noworoczno Niychej sie wiedzie Fest familijom Nowy Rok jedzie Utropy kryjom Szczyńście zaklupie wom trzinostego Winszuja zdrowio, wiela dobrego. -- Ruda Śląska - stolica fraszki

1 2 3 4 5 6