EHHH GOSCIU KIBICE LEGII POKAZALI JACY SA GLUPI JAK OBRZUCILI SWOICH PILKARZY KAMIENIAMI PO MECZU Z WISLA KIBICE LEGII SA PO PROSTU GLUPI
Oto jedna z piosenek Krakowskich kibicow. Oby slowa tej piosenki sie sprawdzily oby wrecz niemozliwa rzecz stala sie rzeczywistoscia oby polscy kibice mieli radosc z ogladania POLSKIEGO zespolu w tak wysokiej fazie europejskich rozgrywek. Ciekawe kto z internautow pamieta POLSKA druzyne graj
Cieszycie sie? Powodzenia w Pucharze!
magazyn1 napisał: > Cieszycie sie? > Powodzenia w Pucharze! Jasne - w koncu to Wisla!!. Wszystkiego dobrego krakowianie !!!!!!!!! /-/rezyser
Gratulacje... Czekam na TAKIE czasy w Pogoni :)
Heh nie przesadzajmy...Grali przecież z Wisłą...Płock :)
JEST! SUPER ! DOBRZE TAK POLSKA LIGA ´´PILKARSKA´´ BEDZIE CORAZ GORSZA .I TO MNIE CIESZY ! zarobili 3.2mil. za zuarawa 1 za gorawskiego i za innych i nie moga se kupic za milion jukke sauso ???? CO TEN WLASCIECIEL ROBI???????????? CZEBA CHYBA ZROBIC AKCJE JAKOMS NICH KAZDY Z KRAKOWA I FAN WI
Człowieku, zrozum jedno !!!! AUDYTOR TELEFONIKI JUŻ DAWNO ZAPOWIEDZIAŁ ZARZĄDOWI TELEFONIKI , że spółka córeczka WISEŁKA KRAKÓW wisi już ok 100mln zł ( kredyt + odsetki ) i musi to natychmiast spłacić !! To są złe długi telefoniki, na które musi zrobić zabezpieczenie. A audytor dał czas na
niech spocyzwa w pokoju dno, zenada, potwarz dla kibicow, brak woli walki i ambicji. tak mistrz Polski gra z ostatnia obecnie druzyna ligi portugalskiej. -- Den před večerem nechval a ženu dokud spálena neni. Meč chval, až ho vyzkoušiš, a dĕvče, az jej přejdeš, pivo po vypiti.
i nie zawracajcie mi chłopcy więcej głowy. Weźcie Jurka i wyjedźcie. choćby na madagaskar. -- będzie wspaniale gdy kitę odwalę. a poza tym pinezka no i możesz pomóc bezdomnym
pilkarzy do sezonu, kosztow oszuszania stadionu itd. itp. Przeciez nawet kieszen Cupiala ma swoje dno. Pozwalam sobie jednak wierzyc, ze sprawa Wisly stanie sie nie tylko problemem jednego przedsiebiorcy, lecz czulym punktem miasta. W koncu kiedy w prasie pisze sie Wisla – dopisuje sie
Sorrki, że się czepiam. A blue to juz zniknęło z barw Wisly?
WISLA PANY!!!!!!!!!!!!!!!!!
...Oka panna?:)
0:0/do przerwy/,marazm,niemrawo.
0:0 - wynik koncowy,dobre i to!