magazyn1 Re: Wisla Krakow! 31.05.03, 18:14 Do zobaczenia w meczach z Cracovia! Pozdrawiam drugoligowo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Quszcz Re: Wisla Krakow! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.03, 19:00 Gratulacje... Czekam na TAKIE czasy w Pogoni :) Odpowiedz Link Zgłoś