Dodaj do ulubionych

Wisla!!Krakow!!!

09.11.02, 21:45
Obserwuj wątek
    • Gość: bonzaj Re: Wisla!!Krakow!!! IP: *.krakow.pl 09.11.02, 21:57
      Heh nie przesadzajmy...Grali przecież z Wisłą...Płock :)
      • magazyn1 Re: Wisla!!Krakow!!! 09.11.02, 22:04
        Ktoz to sie raczyl odezwac?! Sam Wielki Banzajo!Witam wsciekle po dlugiej
        nieobecnosci w komputerlandzie! Wiedzialem czym Cie z nory wydre! Tylko
        Wiselkom! Byles na meczu? A czy ten Plock to nie umi grac w noge? Parmie tyz
        damy rade! Pozdrawiam,

        >Zeby czytac trzeba pisac: Z Sygnatoorkami precz!<

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka