Gość: bonzaj Re: Wisla!!Krakow!!! IP: *.krakow.pl 09.11.02, 21:57 Heh nie przesadzajmy...Grali przecież z Wisłą...Płock :) Odpowiedz Link Zgłoś
magazyn1 Re: Wisla!!Krakow!!! 09.11.02, 22:04 Ktoz to sie raczyl odezwac?! Sam Wielki Banzajo!Witam wsciekle po dlugiej nieobecnosci w komputerlandzie! Wiedzialem czym Cie z nory wydre! Tylko Wiselkom! Byles na meczu? A czy ten Plock to nie umi grac w noge? Parmie tyz damy rade! Pozdrawiam, >Zeby czytac trzeba pisac: Z Sygnatoorkami precz!< Odpowiedz Link Zgłoś