Dodaj do ulubionych

Wisla Krakow!

31.05.03, 18:13
Obserwuj wątek
    • magazyn1 Re: Wisla Krakow! 31.05.03, 18:14
      Do zobaczenia w meczach z Cracovia!
      Pozdrawiam drugoligowo!
    • Gość: Quszcz Re: Wisla Krakow! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.03, 19:00
      Gratulacje...
      Czekam na TAKIE czasy w Pogoni :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka