Dodaj do ulubionych

Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja

09.04.03, 22:19
baska, idziecie na rekord w xsiędze Guinessa?

:-))))))
Obserwuj wątek
    • Gość: acro Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.icpnet.pl 09.04.03, 22:31
      non nie kop lerzacego.........:-)))


      acro
    • Gość: rzulw Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.sd.sd.cox.net 09.04.03, 22:31
      przepraszam, nie znam sie na pilce noznej... czy to wysoka porazka?
      eheheheh
      rz.
      p.s. a w jakim sosie? ;)
      • wyglodnialy_wilczek Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 09.04.03, 22:37
        a jakie byly szumne plany ... :-)
    • Gość: rzulw Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.sd.sd.cox.net 09.04.03, 22:39
      acha, a ja mam na lokciu 10 szwow po niedzielnym meczu, ale niestety gosciu
      potrzebuje 2 nowe siekacze (czysty przypadek, serio)
      a ten dzwiek jeszcze mi w uszach... chrzesci (?)
      :(
    • nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 09.04.03, 22:39
      śledzie nic się nie stało! hej śledzie nic się nie stało!
      a zimo to baska śmiał się śmiać z Dyskobolii....
      no comments...

      P.S.
      rzulw, hmmm to mniej więcej jak 0:42 w hokeju na lodzie, 10:198 w koszykówce
      lub ewentualnie 18,25 sek, w biegu na 100m płaskie mężczyzn
      P.P.S.
      acro się nie śmieję, ja podziwiam!
      • Gość: rzulw Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.sd.sd.cox.net 09.04.03, 22:41
        nonu, a mozesz porownac do 100 plaskich kobiet? wtedy najlepiej sobie
        uprzytomnie rozmiar tego wyniku hyhy
        • wyglodnialy_wilczek Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 09.04.03, 23:45
          rzulw to widze za masz male wymagania ja bym porownal do wkleslych :-)
          • Gość: rzulw Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.sd.sd.cox.net 10.04.03, 05:47
            wyglodnialy_wilczek napisał:

            > rzulw to widze za masz male wymagania ja bym porownal do wkleslych :-)

            a wklesle to takie co zyzki maja na plecach?
      • Gość: jojobar Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 07:58
        nonstop napisał:

        > śledzie nic się nie stało! hej śledzie nic się nie stało!
        > a zimo to baska śmiał się śmiać z Dyskobolii....
        > no comments...
        >
        > P.S.
        > rzulw, hmmm to mniej więcej jak 0:42 w hokeju na lodzie, 10:198 w koszykówce
        > lub ewentualnie 18,25 sek, w biegu na 100m płaskie mężczyzn
        > P.P.S.
        > acro się nie śmieję, ja podziwiam!

        non ...........Ty sam jestes "UCHO OD SLEDZIA"
        a jakiegos tam kolejorza nie porownuj z Schalke 04.....

        • Gość: Peter.Steele Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.devs.futuro.pl 10.04.03, 10:52
          Gość portalu: jojobar napisał(a):

          > nonstop napisał:
          >
          > > śledzie nic się nie stało! hej śledzie nic się nie stało!
          > > a zimo to baska śmiał się śmiać z Dyskobolii....
          > > no comments...
          > >
          > > P.S.
          > > rzulw, hmmm to mniej więcej jak 0:42 w hokeju na lodzie, 10:198 w koszyków
          > ce
          > > lub ewentualnie 18,25 sek, w biegu na 100m płaskie mężczyzn
          > > P.P.S.
          > > acro się nie śmieję, ja podziwiam!
          >
          > non ...........Ty sam jestes "UCHO OD SLEDZIA"
          > a jakiegos tam kolejorza nie porownuj z Schalke 04.....
          >
          Nie jakiegos tam Kolejorza tylko Wielkopolska dumę zespólł z tradycjami:))))
      • Gość: aras Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.espol.com.pl 11.04.03, 20:51
        Masz chłopcze jakieś kompleksy ?
    • Gość: zaba Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.e-lider.pl 10.04.03, 09:06
      a ja do niego wyslalem sms przy stanie 0:7 informujac, ze niezle im idzie. ale
      nie odpisal. pewnie juz posypywal glowe popiolem:)
      • nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 10.04.03, 09:44
        Się dziwię Górnikowi, mogli swój klubowy rekord pobić, bo z kim jak nie z
        Pogonią?
        hehehe
        • Gość: jojobar Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 10:16
          ..to jest chyba forum o czacie non?????????????
          kolejorz!!!!!!!!!!!!!
          • nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 10.04.03, 10:43
            Ahahahahahah
            jojo, to był dowcip miesiąca!!!
            • rabarbarian ...sie mnie plakac chce 10.04.03, 11:03
              ...i taka jest prawda. Dla mnie cos sie skonczylo
              ale nie to, ze sie z czatem zegnal bede, nie, nie:)
              choc to zaiste popularne bardzo ostatnimi czasy:)
              Oczywiscie cztery w cztery (ale nie moj) wszelakim
              przesmiewcom i sympatykom dyskopatii grodzisk wlkp.:)
              Vivat samica pierdzionki, dyskopatia ogrodzisk i inne
              ekipy, od dziesiatek lat kreslace historie polskiej ligi!:)
              ...ehhhhh
              Pogoń to My:)









              • nonstop Re: ...sie mnie plakac chce 10.04.03, 11:15
                ahahahah baska,
                rozumiem Twój stan i wybaczam

                non.wspaniałomyślny
                :-)))


            • Gość: jojobar Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 11:17
              nonstop napisał:

              > Ahahahahahah
              > jojo, to był dowcip miesiąca!!!


              ..................
              PYRLANDIA

              ..non wiesz, jak powstaly frytki?????
              ...a drut aluminiowy????
          • Gość: seahowk;) nowa świecka tradycja "o lidze albo dobrze albo... IP: 126.36.10.* 10.04.03, 10:54

            Non tak się zastanawiam o czym ty bredzisz. Ze pogoń dostała. Ja rozumiem takie
            dywagacje jakbyśmy byli na poziomie ligi niemieckiej, tureckiej lub któregoś z
            krajów europy zachodniej. Może świecką tradycję powinniśmy zapoczątkować
            taką "o lidze albo dobrze albo wcale". A jeśli tak to ani pogoń ani kolejarz.
            Nagle się okaże wszyscy usiądą na kolanach Wiśle. Więc non moim zdaniem wątek
            trefny.
            Pz
            Seahowk:)
            • nonstop Re: nowa świecka tradycja 'o lidze albo dobrze al 10.04.03, 11:04
              hehe sea, wątek jak wątek, równie głupi jak wiele innych,
              no chyba, że Ty wolisz te o kwiatuszkach itp. których tu duuużo
              :-))
              pzdr,
              non
    • Gość: zaba Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.e-lider.pl 10.04.03, 11:07
      ja tam kibicuje goplanii, cuiavii i noteci a reszte mam w dupie (kolejorza
      tez).
      • rabarbarian Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 10.04.03, 11:27
        ...o zaba, przyjemna to odmiana:) za ta ostatnia
        deklaracje masz u mnie piwo (no wódki nie pijasz):)
        Ale faktem fakt, szacunek mam do tych (niestety)
        nielicznych kibicow Lecha, ktorzy bez buty potrafia
        przyjmowac fakty:)

        a teraz do roboty:)
        • zabi_obornik Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 10.04.03, 11:30
          z tego so pamietam, to nonowi sie puchary snily po tym sezonie?:) ale skoro w
          plocku trudno wygrac, to gdzie?:)
          • nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 10.04.03, 11:56
            heheh, a czy ja mówiłem o pucharach w posen?
            puchary będą w Grodzisku Wielkopolskim, a nie w Warszawie, czy Szczecinie!
            hihihihi
            • gregorij_ Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 10.04.03, 12:01
              nonstop napisał:

              > heheh, a czy ja mówiłem o pucharach w posen?
              > puchary będą w Grodzisku Wielkopolskim, a nie w Warszawie, czy Szczecinie!
              > hihihihi
              W warszawie drogi nonie beda, to pewne, Grodzisk - wątpie:-) Pogoń ok a że
              dostaja w to, w czym wszystko ma zaba? to wina turka i jeszcze innych
              internacjonałów :-)
            • Gość: kicha Re: Schalke 04, Borussia Dortmund IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 12:58
              nonstop napisał:

              > heheh, a czy ja mówiłem o pucharach w posen?
              > puchary będą w Grodzisku Wielkopolskim, a nie w Warszawie, czy Szczecinie!
              > hihihihi


              a moze tutaj?????????????
      • Gość: jojobar Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa tradycja wg nona IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 11:31
        Lada Bilgoraj PANY!!!!!!

        hihihi..........................
        • rabarbarian Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa tradycja wg nona 10.04.03, 12:12
          ...oj krotka pamiec Panie nonie:) a kto nas
          (naute, fonfe, franie, zabe i mnie) przekonywal
          o silnej pace Lecha?:) nie pamietam czy byla
          mowa o pucharach, ale miala to byc sila, ktora
          najwiekszym plany psuc miala:) hmmm ...:)))

          • nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa tradycja wg nona 10.04.03, 12:41
            baska, nic straconego, jeszcze dziesięć kolejek :-))
        • Gość: Lord Soth ...dygresja... IP: *.pu.kielce.pl 10.04.03, 12:20
          Białe koszule w niebieskie pasy, którz to taki? Lech Poznań oczywiście:))Mierny
          klub z Wielkopolski, kiedyś i może potęga lecz teraz szwędający się po dole
          polskiej tabeli, walczący o utrzymanie w extraklasie:))
          Z Pogoni niektórzy się śmieją, że przegrała aż 0:9, ale przyjdzie i jej czas
          (kiedyś)Patrząc na niektórych wesołków z landów pyr i koziołków, mozna pomysleć
          że Lech to jakaś dobra drużyna, a jak każdy wie zjada to co spadnie ze stołu
          potentatów (Legia,Groklin, mh... Wisła).
          czemu na mecze Lecha przychodzi dużo ludzi? Odpowiedź jest prosta, są
          wpuszczani za friko, za symboliczną złotówke. W Poznaniu ludzie tak bide
          klepią, że nawet na chleb nie mają ,a co dopiero na bilety na mecz.W porównaniu
          bilet na mecz Legi kosztuje od 30 zł do 80zł, a i tak stadion jest zawsze
          pełen:)))
          Trzeba też zauważyć, że 1/3 kibiców na meczach Lecha to Arka Gdynia (frekfencja
          wzrasta:))
          Krótko mówiąc na zakończenie, kolego Nonstopie odpierpapier się od Pogoni i
          spójrz pierw do swego żłoba zwanego Lech Poznań (czyt. F.C. Szmacianka)

          Lord Soth
          kibic stołecznych zespołów i zaprzyjaźnionych klubów

          • Gość: jojobar Re: ...dygresja... IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 13:01
            Gość portalu: Lord Soth napisał(a):

            > Białe koszule w niebieskie pasy, którz to taki? Lech Poznań oczywiście:))
            Mierny
            >
            > klub z Wielkopolski, kiedyś i może potęga lecz teraz szwędający się po dole
            > polskiej tabeli, walczący o utrzymanie w extraklasie:))
            > Z Pogoni niektórzy się śmieją, że przegrała aż 0:9, ale przyjdzie i jej czas
            > (kiedyś)Patrząc na niektórych wesołków z landów pyr i koziołków, mozna
            pomysleć
            >
            > że Lech to jakaś dobra drużyna, a jak każdy wie zjada to co spadnie ze stołu
            > potentatów (Legia,Groklin, mh... Wisła).
            > czemu na mecze Lecha przychodzi dużo ludzi? Odpowiedź jest prosta, są
            > wpuszczani za friko, za symboliczną złotówke. W Poznaniu ludzie tak bide
            > klepią, że nawet na chleb nie mają ,a co dopiero na bilety na mecz.W
            porównaniu
            >
            > bilet na mecz Legi kosztuje od 30 zł do 80zł, a i tak stadion jest zawsze
            > pełen:)))
            > Trzeba też zauważyć, że 1/3 kibiców na meczach Lecha to Arka Gdynia
            (frekfencja
            >
            > wzrasta:))
            > Krótko mówiąc na zakończenie, kolego Nonstopie odpierpapier się od Pogoni i
            > spójrz pierw do swego żłoba zwanego Lech Poznań (czyt. F.C. Szmacianka)
            >
            > Lord Soth
            > kibic stołecznych zespołów i zaprzyjaźnionych klubów

            Lord daj grabe jak zechcesz stowe pozyczyc to mozesz zawsze na mnie liczyc:-))))
            tak trzymac:-)
            ps
            kraina drutu aluminiowego i topionego sera:-))
            >
    • nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 10.04.03, 12:13
      Cóż za dziwacznie głupi wątek!
      Nie ma ani jednego offtopicowego wpisu!
      ahahahahahahah
      • jothakam Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 10.04.03, 12:17
        jaki pan
        taki kram

        :)))
      • Gość: jo Re: Pyrland czyli kraj......gdzie non dojrzewa IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 12:19
        .....................
        ..non Twoj cynizm przekroczyl juz wszystkie dopuszczalne normy DIN!!
        :-))))))))))))))))))))))))))))))))
        • Gość: Mors normy IP: 195.136.112.* 10.04.03, 12:21
          Teraz w modzie sa ISO, jo nie jestes cool i trendy hyhy :-)

          Mors
          PS no i jeszcze PN tez sa :-)
          • Gość: jo Re: normy IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 12:27
            Gość portalu: Mors napisał(a):

            > Teraz w modzie sa ISO, jo nie jestes cool i trendy hyhy :-)
            >
            > Mors
            > PS no i jeszcze PN tez sa :-)


            Mors Ty mi tu z ISO nie wyjezdzaj.....bo kly sobie polamiesz i jak po lodzie
            bedziesz pelzal???:-)))))
            .....akurat sie tak sklada, ze wiem na ten temat troche wiecej niz Ty
            DIN sa bardziej ostrzejsze od PN wiec powinny byc zastosowane w tym
            patologicznym przypadku:-))))
      • nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 10.04.03, 12:35
        o, przesadziłem, już jest jeden, powyżej
        heheheheh

        • Gość: jojobar Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 12:44
          nonstop napisał:

          > o, przesadziłem, już jest jeden, powyżej
          > heheheheh
          >

          :-
          ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
          ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
        • Gość: kibic WISLA KRAKOW IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 14:16
          WISLA PANY!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • basia.pelasia Re: WISLA KRAKOW 10.04.03, 18:03
            ...Oka panna?:)
            • fred75 Re: ...dygresja cz.2... 10.04.03, 18:57
              Na stadionie, kibic Lecha Poznań podchodzi do kibica Legi Warszawa który zajada
              chleb z dżemem. Lechita żując gumę pyta:
              - To wy w Warszawie jecie cały chleb? Bo u nas w Poznaniu je się tylko środek,
              a skórki po chlebie przetwarzamy i wysyłamy do Warszawy jako croisanty.
              Na to warszawski kibic olewa poznaniaka i je dalej.
              Lechita żując gumę pyta dalej:
              - To wy w Warszawie jecie dżem? Bo my jemy tylko to co najlepsze z owoców, a
              skórki i pestki przetwarzamy i wysyłamy do Warszawy w postaci dżemu.
              Na to warszawski kibic kończac kanapkę odpowiada:
              - A wy w Poznaniu uprawiacie sex?
              - Jasne że tak - ripostuje poznaniak.
              Kibic warszawskiego zespołu rzecze na to:
              - My też! A nasze prezerwatywy przetwarzamy i wysyłamy do Poznania jako gumy do
              żucia...

              Fred-Wred
              • nonstop Re: ...dygresja cz.2... 10.04.03, 20:03
                hyhy, no brawo, brawo,
                oprócz jednego błędu ortograficznego i kilku interpunkcyjnych całkiem ładnie
                :-)))
                czyli wiadomo, kto pisał
                a teraz proszę wytłumaczyć trollowi znaczenie słowa "ripostuje",
                (wbrew pozorom to niewiele ma wspólnego z Wielkim Postem przed Wielkanocą)
                :-)))
                • Gość: zaba Re: ...dygresja cz.2... IP: *.e-lider.pl 11.04.03, 09:19
                  riposta to jest troche jak repeta, tyle ze zarcia nie daja, a przeuczone nona
                  slowa:)
                  • rabarbarian Re: ...dygresja cz.2... 13.04.03, 13:44
                    ...no czekam non:) nonstradamusie:) a potem czekam
                    na 4 czerwca, ile wy ugracie z Wisla:)))

                    • Gość: Peter.Steele Schalke 04 a Pogoń jak zwykle do zera IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 13.04.03, 14:07
                      Miała byc sensacja a teraz świeckiej tradycji stało sie zaqdośc
                    • nonstop Re: ...dygresja cz.2... 13.04.03, 15:56
                      Gratulacje baska, no teraz u graczy w ligę macie plusa hyhy (u buków minusa),
                      no w sumie to teraz dziewięć kolejnych zwycięstw i Pogoń się utrzyma!
                      :-))))
                      • fred75 Re: ...dygresja cz.2... 15.04.03, 12:09
                        Obstawiam, że Wisła zaaplikuje 3 czopki w d... pyrożercom i dzień dziecka się
                        skończy płaczem:)))

                        Na Bułgarskiej zapanuje smutek i żałoba!

                        P.S.
                        Jeszcze na "koziołki w pasiakach" czeka Legia, która również 3 czopki im
                        zaaplikuje:))))

                        Fred-Wred
    • nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 27.04.03, 17:12
      baska, noooo...
      drugi rekord pobity!
      :-)))
      teraz zostaje już tylko jeden: 100 straconych bramek w sezonie,
      jeszcze tylko 40-ści o macie potrójną koronę!
      hihihi
      • Gość: kita Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.dip.t-dialin.net 27.04.03, 19:22
        nonstop napisał:

        > baska, noooo...
        > drugi rekord pobity!
        > :-)))
        > teraz zostaje już tylko jeden: 100 straconych bramek w sezonie,
        > jeszcze tylko 40-ści o macie potrójną koronę!
        > hihihi ...........


        .......cwaniaczku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Peter.Steele Re: Schalke 04, Pogoń 60 - nowa świecka tradycja IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 25.05.03, 11:50
      Olszewski! Co? Trzy-zero!
      Jednak ida na rekord najwiecej wpuszczonych golii w sezonie.



      • Gość: oranje Re: Schalke 04, Pogoń 0:6 - nowa świecka tradycja IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 25.05.03, 11:55
        Bylem, widzialem, az mi momentami przykro bylo, bo w koncu na Twardowskiego
        kiedys przez rok chodzilem...
        sport jest sport

        kra

        • nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 0:6 - nowa świecka tradycja 26.05.03, 10:17
          Nie no, Pogoń grała dobrze, tylko 0:6
          :-)
          (27 bramek do stracenia w dwie kolejki, baska, może być kiepsko z dojściem do
          100 staconych bramek w sezonie hyhyhy)
    • feministka0.75 moj ulubiony moment meczu... 31.05.03, 15:23
      moj ulubiony moment meczu to wtedy gdy goly facet biega po boisku a ochrona
      stara sie go schwytac.
      Pczyczym tak bardzo skupiam sie na pewnej czesci ciala, ze nigdy nie doczytam
      co jest napisane na plecach :-((

      Moze by tak ustawowo uatrakcyjnic nasze polskie mecze???

      Pozdrawiam
      Fem3/4
      • nonstop Re: moj ulubiony moment meczu... 01.06.03, 21:19
        eee fem, myslałem, że chodzi Ci o moment wymiany koszulek :-)
        zresztą podobno kobiety też graja w piłkę nożną (zaba twierdzi wprawdzie, że
        tylko te co mają końskie szczęki), więc...
        :-)))
        • Gość: fem3/4 Re: moj ulubiony moment meczu... IP: *.pppool.de 03.06.03, 12:19
          nonstop napisał:

          > eee fem, myslałem, że chodzi Ci o moment wymiany koszulek :-)
          > zresztą podobno kobiety też graja w piłkę nożną (zaba twierdzi wprawdzie, że
          > tylko te co mają końskie szczęki)

          Zaba widzial gre w polo - jak te koszulki - ale czy zamieniaja to nie wiem.
          Za to bardzo mi sie podoba reakcja facetow przy ogladaniu Zawodow Fitness -
          slyszy sie tylko "Ala (no niezupelnie to ale mam ograniczona klawiature)"

          Caluski
    • nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 04.06.03, 07:19
      No i gdzie są puchary?
      heheh, na pewno nie w Warszawie
      :-)))
      • Gość: Peter.Steele Re: Schalke 04, Pogoń 03 - nowa świecka tradycja IP: *.devs.futuro.pl 04.06.03, 08:21
        I znowu do zera





        Pogoń coo????? 0:3 hehehehehe
    • peter.steele Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 28.06.03, 11:12
      Jednak Pogon w II lidze. Ciekawe czy tam będa bili rekordy????
      • nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 28.06.03, 12:51
        będą, bo będę derby z Błękitnymi Stargard Szczeciński
        :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka