nonstop 09.04.03, 22:19 baska, idziecie na rekord w xsiędze Guinessa? :-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: acro Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.icpnet.pl 09.04.03, 22:31 non nie kop lerzacego.........:-))) acro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzulw Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.sd.sd.cox.net 09.04.03, 22:31 przepraszam, nie znam sie na pilce noznej... czy to wysoka porazka? eheheheh rz. p.s. a w jakim sosie? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wyglodnialy_wilczek Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 09.04.03, 22:37 a jakie byly szumne plany ... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzulw Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.sd.sd.cox.net 09.04.03, 22:39 acha, a ja mam na lokciu 10 szwow po niedzielnym meczu, ale niestety gosciu potrzebuje 2 nowe siekacze (czysty przypadek, serio) a ten dzwiek jeszcze mi w uszach... chrzesci (?) :( Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 09.04.03, 22:39 śledzie nic się nie stało! hej śledzie nic się nie stało! a zimo to baska śmiał się śmiać z Dyskobolii.... no comments... P.S. rzulw, hmmm to mniej więcej jak 0:42 w hokeju na lodzie, 10:198 w koszykówce lub ewentualnie 18,25 sek, w biegu na 100m płaskie mężczyzn P.P.S. acro się nie śmieję, ja podziwiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzulw Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.sd.sd.cox.net 09.04.03, 22:41 nonu, a mozesz porownac do 100 plaskich kobiet? wtedy najlepiej sobie uprzytomnie rozmiar tego wyniku hyhy Odpowiedz Link Zgłoś
wyglodnialy_wilczek Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 09.04.03, 23:45 rzulw to widze za masz male wymagania ja bym porownal do wkleslych :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzulw Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.sd.sd.cox.net 10.04.03, 05:47 wyglodnialy_wilczek napisał: > rzulw to widze za masz male wymagania ja bym porownal do wkleslych :-) a wklesle to takie co zyzki maja na plecach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojobar Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 07:58 nonstop napisał: > śledzie nic się nie stało! hej śledzie nic się nie stało! > a zimo to baska śmiał się śmiać z Dyskobolii.... > no comments... > > P.S. > rzulw, hmmm to mniej więcej jak 0:42 w hokeju na lodzie, 10:198 w koszykówce > lub ewentualnie 18,25 sek, w biegu na 100m płaskie mężczyzn > P.P.S. > acro się nie śmieję, ja podziwiam! non ...........Ty sam jestes "UCHO OD SLEDZIA" a jakiegos tam kolejorza nie porownuj z Schalke 04..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Peter.Steele Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.devs.futuro.pl 10.04.03, 10:52 Gość portalu: jojobar napisał(a): > nonstop napisał: > > > śledzie nic się nie stało! hej śledzie nic się nie stało! > > a zimo to baska śmiał się śmiać z Dyskobolii.... > > no comments... > > > > P.S. > > rzulw, hmmm to mniej więcej jak 0:42 w hokeju na lodzie, 10:198 w koszyków > ce > > lub ewentualnie 18,25 sek, w biegu na 100m płaskie mężczyzn > > P.P.S. > > acro się nie śmieję, ja podziwiam! > > non ...........Ty sam jestes "UCHO OD SLEDZIA" > a jakiegos tam kolejorza nie porownuj z Schalke 04..... > Nie jakiegos tam Kolejorza tylko Wielkopolska dumę zespólł z tradycjami:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aras Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.espol.com.pl 11.04.03, 20:51 Masz chłopcze jakieś kompleksy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaba Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.e-lider.pl 10.04.03, 09:06 a ja do niego wyslalem sms przy stanie 0:7 informujac, ze niezle im idzie. ale nie odpisal. pewnie juz posypywal glowe popiolem:) Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 10.04.03, 09:44 Się dziwię Górnikowi, mogli swój klubowy rekord pobić, bo z kim jak nie z Pogonią? hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojobar Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 10:16 ..to jest chyba forum o czacie non????????????? kolejorz!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 10.04.03, 10:43 Ahahahahahah jojo, to był dowcip miesiąca!!! Odpowiedz Link Zgłoś
rabarbarian ...sie mnie plakac chce 10.04.03, 11:03 ...i taka jest prawda. Dla mnie cos sie skonczylo ale nie to, ze sie z czatem zegnal bede, nie, nie:) choc to zaiste popularne bardzo ostatnimi czasy:) Oczywiscie cztery w cztery (ale nie moj) wszelakim przesmiewcom i sympatykom dyskopatii grodzisk wlkp.:) Vivat samica pierdzionki, dyskopatia ogrodzisk i inne ekipy, od dziesiatek lat kreslace historie polskiej ligi!:) ...ehhhhh Pogoń to My:) Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: ...sie mnie plakac chce 10.04.03, 11:15 ahahahah baska, rozumiem Twój stan i wybaczam non.wspaniałomyślny :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojobar Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 11:17 nonstop napisał: > Ahahahahahah > jojo, to był dowcip miesiąca!!! .................. PYRLANDIA ..non wiesz, jak powstaly frytki????? ...a drut aluminiowy???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seahowk;) nowa świecka tradycja "o lidze albo dobrze albo... IP: 126.36.10.* 10.04.03, 10:54 Non tak się zastanawiam o czym ty bredzisz. Ze pogoń dostała. Ja rozumiem takie dywagacje jakbyśmy byli na poziomie ligi niemieckiej, tureckiej lub któregoś z krajów europy zachodniej. Może świecką tradycję powinniśmy zapoczątkować taką "o lidze albo dobrze albo wcale". A jeśli tak to ani pogoń ani kolejarz. Nagle się okaże wszyscy usiądą na kolanach Wiśle. Więc non moim zdaniem wątek trefny. Pz Seahowk:) Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: nowa świecka tradycja 'o lidze albo dobrze al 10.04.03, 11:04 hehe sea, wątek jak wątek, równie głupi jak wiele innych, no chyba, że Ty wolisz te o kwiatuszkach itp. których tu duuużo :-)) pzdr, non Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaba Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.e-lider.pl 10.04.03, 11:07 ja tam kibicuje goplanii, cuiavii i noteci a reszte mam w dupie (kolejorza tez). Odpowiedz Link Zgłoś
rabarbarian Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 10.04.03, 11:27 ...o zaba, przyjemna to odmiana:) za ta ostatnia deklaracje masz u mnie piwo (no wódki nie pijasz):) Ale faktem fakt, szacunek mam do tych (niestety) nielicznych kibicow Lecha, ktorzy bez buty potrafia przyjmowac fakty:) a teraz do roboty:) Odpowiedz Link Zgłoś
zabi_obornik Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 10.04.03, 11:30 z tego so pamietam, to nonowi sie puchary snily po tym sezonie?:) ale skoro w plocku trudno wygrac, to gdzie?:) Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 10.04.03, 11:56 heheh, a czy ja mówiłem o pucharach w posen? puchary będą w Grodzisku Wielkopolskim, a nie w Warszawie, czy Szczecinie! hihihihi Odpowiedz Link Zgłoś
gregorij_ Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 10.04.03, 12:01 nonstop napisał: > heheh, a czy ja mówiłem o pucharach w posen? > puchary będą w Grodzisku Wielkopolskim, a nie w Warszawie, czy Szczecinie! > hihihihi W warszawie drogi nonie beda, to pewne, Grodzisk - wątpie:-) Pogoń ok a że dostaja w to, w czym wszystko ma zaba? to wina turka i jeszcze innych internacjonałów :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kicha Re: Schalke 04, Borussia Dortmund IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 12:58 nonstop napisał: > heheh, a czy ja mówiłem o pucharach w posen? > puchary będą w Grodzisku Wielkopolskim, a nie w Warszawie, czy Szczecinie! > hihihihi a moze tutaj????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojobar Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa tradycja wg nona IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 11:31 Lada Bilgoraj PANY!!!!!! hihihi.......................... Odpowiedz Link Zgłoś
rabarbarian Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa tradycja wg nona 10.04.03, 12:12 ...oj krotka pamiec Panie nonie:) a kto nas (naute, fonfe, franie, zabe i mnie) przekonywal o silnej pace Lecha?:) nie pamietam czy byla mowa o pucharach, ale miala to byc sila, ktora najwiekszym plany psuc miala:) hmmm ...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa tradycja wg nona 10.04.03, 12:41 baska, nic straconego, jeszcze dziesięć kolejek :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lord Soth ...dygresja... IP: *.pu.kielce.pl 10.04.03, 12:20 Białe koszule w niebieskie pasy, którz to taki? Lech Poznań oczywiście:))Mierny klub z Wielkopolski, kiedyś i może potęga lecz teraz szwędający się po dole polskiej tabeli, walczący o utrzymanie w extraklasie:)) Z Pogoni niektórzy się śmieją, że przegrała aż 0:9, ale przyjdzie i jej czas (kiedyś)Patrząc na niektórych wesołków z landów pyr i koziołków, mozna pomysleć że Lech to jakaś dobra drużyna, a jak każdy wie zjada to co spadnie ze stołu potentatów (Legia,Groklin, mh... Wisła). czemu na mecze Lecha przychodzi dużo ludzi? Odpowiedź jest prosta, są wpuszczani za friko, za symboliczną złotówke. W Poznaniu ludzie tak bide klepią, że nawet na chleb nie mają ,a co dopiero na bilety na mecz.W porównaniu bilet na mecz Legi kosztuje od 30 zł do 80zł, a i tak stadion jest zawsze pełen:))) Trzeba też zauważyć, że 1/3 kibiców na meczach Lecha to Arka Gdynia (frekfencja wzrasta:)) Krótko mówiąc na zakończenie, kolego Nonstopie odpierpapier się od Pogoni i spójrz pierw do swego żłoba zwanego Lech Poznań (czyt. F.C. Szmacianka) Lord Soth kibic stołecznych zespołów i zaprzyjaźnionych klubów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojobar Re: ...dygresja... IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 13:01 Gość portalu: Lord Soth napisał(a): > Białe koszule w niebieskie pasy, którz to taki? Lech Poznań oczywiście:)) Mierny > > klub z Wielkopolski, kiedyś i może potęga lecz teraz szwędający się po dole > polskiej tabeli, walczący o utrzymanie w extraklasie:)) > Z Pogoni niektórzy się śmieją, że przegrała aż 0:9, ale przyjdzie i jej czas > (kiedyś)Patrząc na niektórych wesołków z landów pyr i koziołków, mozna pomysleć > > że Lech to jakaś dobra drużyna, a jak każdy wie zjada to co spadnie ze stołu > potentatów (Legia,Groklin, mh... Wisła). > czemu na mecze Lecha przychodzi dużo ludzi? Odpowiedź jest prosta, są > wpuszczani za friko, za symboliczną złotówke. W Poznaniu ludzie tak bide > klepią, że nawet na chleb nie mają ,a co dopiero na bilety na mecz.W porównaniu > > bilet na mecz Legi kosztuje od 30 zł do 80zł, a i tak stadion jest zawsze > pełen:))) > Trzeba też zauważyć, że 1/3 kibiców na meczach Lecha to Arka Gdynia (frekfencja > > wzrasta:)) > Krótko mówiąc na zakończenie, kolego Nonstopie odpierpapier się od Pogoni i > spójrz pierw do swego żłoba zwanego Lech Poznań (czyt. F.C. Szmacianka) > > Lord Soth > kibic stołecznych zespołów i zaprzyjaźnionych klubów Lord daj grabe jak zechcesz stowe pozyczyc to mozesz zawsze na mnie liczyc:-)))) tak trzymac:-) ps kraina drutu aluminiowego i topionego sera:-)) > Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 10.04.03, 12:13 Cóż za dziwacznie głupi wątek! Nie ma ani jednego offtopicowego wpisu! ahahahahahahah Odpowiedz Link Zgłoś
jothakam Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 10.04.03, 12:17 jaki pan taki kram :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jo Re: Pyrland czyli kraj......gdzie non dojrzewa IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 12:19 ..................... ..non Twoj cynizm przekroczyl juz wszystkie dopuszczalne normy DIN!! :-)))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mors normy IP: 195.136.112.* 10.04.03, 12:21 Teraz w modzie sa ISO, jo nie jestes cool i trendy hyhy :-) Mors PS no i jeszcze PN tez sa :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jo Re: normy IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 12:27 Gość portalu: Mors napisał(a): > Teraz w modzie sa ISO, jo nie jestes cool i trendy hyhy :-) > > Mors > PS no i jeszcze PN tez sa :-) Mors Ty mi tu z ISO nie wyjezdzaj.....bo kly sobie polamiesz i jak po lodzie bedziesz pelzal???:-))))) .....akurat sie tak sklada, ze wiem na ten temat troche wiecej niz Ty DIN sa bardziej ostrzejsze od PN wiec powinny byc zastosowane w tym patologicznym przypadku:-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 10.04.03, 12:35 o, przesadziłem, już jest jeden, powyżej heheheheh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojobar Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 12:44 nonstop napisał: > o, przesadziłem, już jest jeden, powyżej > heheheheh > :- )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic WISLA KRAKOW IP: *.dip.t-dialin.net 10.04.03, 14:16 WISLA PANY!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
fred75 Re: ...dygresja cz.2... 10.04.03, 18:57 Na stadionie, kibic Lecha Poznań podchodzi do kibica Legi Warszawa który zajada chleb z dżemem. Lechita żując gumę pyta: - To wy w Warszawie jecie cały chleb? Bo u nas w Poznaniu je się tylko środek, a skórki po chlebie przetwarzamy i wysyłamy do Warszawy jako croisanty. Na to warszawski kibic olewa poznaniaka i je dalej. Lechita żując gumę pyta dalej: - To wy w Warszawie jecie dżem? Bo my jemy tylko to co najlepsze z owoców, a skórki i pestki przetwarzamy i wysyłamy do Warszawy w postaci dżemu. Na to warszawski kibic kończac kanapkę odpowiada: - A wy w Poznaniu uprawiacie sex? - Jasne że tak - ripostuje poznaniak. Kibic warszawskiego zespołu rzecze na to: - My też! A nasze prezerwatywy przetwarzamy i wysyłamy do Poznania jako gumy do żucia... Fred-Wred Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: ...dygresja cz.2... 10.04.03, 20:03 hyhy, no brawo, brawo, oprócz jednego błędu ortograficznego i kilku interpunkcyjnych całkiem ładnie :-))) czyli wiadomo, kto pisał a teraz proszę wytłumaczyć trollowi znaczenie słowa "ripostuje", (wbrew pozorom to niewiele ma wspólnego z Wielkim Postem przed Wielkanocą) :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaba Re: ...dygresja cz.2... IP: *.e-lider.pl 11.04.03, 09:19 riposta to jest troche jak repeta, tyle ze zarcia nie daja, a przeuczone nona slowa:) Odpowiedz Link Zgłoś
rabarbarian Re: ...dygresja cz.2... 13.04.03, 13:44 ...no czekam non:) nonstradamusie:) a potem czekam na 4 czerwca, ile wy ugracie z Wisla:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Peter.Steele Schalke 04 a Pogoń jak zwykle do zera IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 13.04.03, 14:07 Miała byc sensacja a teraz świeckiej tradycji stało sie zaqdośc Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: ...dygresja cz.2... 13.04.03, 15:56 Gratulacje baska, no teraz u graczy w ligę macie plusa hyhy (u buków minusa), no w sumie to teraz dziewięć kolejnych zwycięstw i Pogoń się utrzyma! :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
fred75 Re: ...dygresja cz.2... 15.04.03, 12:09 Obstawiam, że Wisła zaaplikuje 3 czopki w d... pyrożercom i dzień dziecka się skończy płaczem:))) Na Bułgarskiej zapanuje smutek i żałoba! P.S. Jeszcze na "koziołki w pasiakach" czeka Legia, która również 3 czopki im zaaplikuje:)))) Fred-Wred Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 27.04.03, 17:12 baska, noooo... drugi rekord pobity! :-))) teraz zostaje już tylko jeden: 100 straconych bramek w sezonie, jeszcze tylko 40-ści o macie potrójną koronę! hihihi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kita Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja IP: *.dip.t-dialin.net 27.04.03, 19:22 nonstop napisał: > baska, noooo... > drugi rekord pobity! > :-))) > teraz zostaje już tylko jeden: 100 straconych bramek w sezonie, > jeszcze tylko 40-ści o macie potrójną koronę! > hihihi ........... .......cwaniaczku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Peter.Steele Re: Schalke 04, Pogoń 60 - nowa świecka tradycja IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 25.05.03, 11:50 Olszewski! Co? Trzy-zero! Jednak ida na rekord najwiecej wpuszczonych golii w sezonie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oranje Re: Schalke 04, Pogoń 0:6 - nowa świecka tradycja IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 25.05.03, 11:55 Bylem, widzialem, az mi momentami przykro bylo, bo w koncu na Twardowskiego kiedys przez rok chodzilem... sport jest sport kra Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 0:6 - nowa świecka tradycja 26.05.03, 10:17 Nie no, Pogoń grała dobrze, tylko 0:6 :-) (27 bramek do stracenia w dwie kolejki, baska, może być kiepsko z dojściem do 100 staconych bramek w sezonie hyhyhy) Odpowiedz Link Zgłoś
feministka0.75 moj ulubiony moment meczu... 31.05.03, 15:23 moj ulubiony moment meczu to wtedy gdy goly facet biega po boisku a ochrona stara sie go schwytac. Pczyczym tak bardzo skupiam sie na pewnej czesci ciala, ze nigdy nie doczytam co jest napisane na plecach :-(( Moze by tak ustawowo uatrakcyjnic nasze polskie mecze??? Pozdrawiam Fem3/4 Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: moj ulubiony moment meczu... 01.06.03, 21:19 eee fem, myslałem, że chodzi Ci o moment wymiany koszulek :-) zresztą podobno kobiety też graja w piłkę nożną (zaba twierdzi wprawdzie, że tylko te co mają końskie szczęki), więc... :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fem3/4 Re: moj ulubiony moment meczu... IP: *.pppool.de 03.06.03, 12:19 nonstop napisał: > eee fem, myslałem, że chodzi Ci o moment wymiany koszulek :-) > zresztą podobno kobiety też graja w piłkę nożną (zaba twierdzi wprawdzie, że > tylko te co mają końskie szczęki) Zaba widzial gre w polo - jak te koszulki - ale czy zamieniaja to nie wiem. Za to bardzo mi sie podoba reakcja facetow przy ogladaniu Zawodow Fitness - slyszy sie tylko "Ala (no niezupelnie to ale mam ograniczona klawiature)" Caluski Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 04.06.03, 07:19 No i gdzie są puchary? heheh, na pewno nie w Warszawie :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Peter.Steele Re: Schalke 04, Pogoń 03 - nowa świecka tradycja IP: *.devs.futuro.pl 04.06.03, 08:21 I znowu do zera Pogoń coo????? 0:3 hehehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
peter.steele Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 28.06.03, 11:12 Jednak Pogon w II lidze. Ciekawe czy tam będa bili rekordy???? Odpowiedz Link Zgłoś
nonstop Re: Schalke 04, Pogoń 09 - nowa świecka tradycja 28.06.03, 12:51 będą, bo będę derby z Błękitnymi Stargard Szczeciński :-) Odpowiedz Link Zgłoś