Forum   a1

a1

(8 wyników)
  • Przypominam, że właśnie kończony - RAPTEM 10 KILOMETROWY - odcinek S8 w Warszawie (czyli przedłużenie A2) kosztować będzie 2 miliardy złotych!!! Coś to daje do myślenia. A tutaj 40 kilosów za niecałe 1,2 miliarda (!!!???). Coś to daje do myślenia. No ale jakiś czas temu czytałem, że wzięli się (CBA czy ABW) za ten przetarg fragmentu S8. Zobaczymy...
  • Komisja śledcza powinna zbadac nie tylko sprawę A1 i A2, ale też inne inwestycje drogowe - Wschodnią Obwodnice Warszawy i prywacie ministra środowiska, a takze obwodnicę Augustowa. Czas najwyższy, by o budowie dróg przestali decydowac politycy, a zaczeli decydowac drogowcy.
  • Dlaczego zamieszczacie nieaktualną mapkę budowy dróg? Nie jestem z tych co się wszystkiego czepiają ale to już któryś raz. Zróbcie wreszcie aktualizację.
  • zabraklo na posmarowanie ?!
  • Ach ci Austriacy, nie wiedzą jak sie takie sprawy w Polsce załatwia.
  • 5,6 mln euro za jeden kilometr autostrady? Z czego ona będzie? Ze złota? To jakaś śmieszna cena jest. Chyba, że to będzie kilometr szerokości i przynajmniej z dziesięć kilometrów długości :/ Żeby tak jeszcze potrafili jakoś porządnie zrobić tą autostradę. Znająć życie, za kilka lat nawieżchnia będzie tak popękana jak we wszystkich innych niby-drogach. BTW: Ile wyniosły by prawdziwe koszta budowy takiego odcinka? Oczywiście chodzi tutaj o cenę gruntu, materiały, wynagrodzenia dla pracownikó...
  • A1 - wytchnienie dla Pomorza. Wypada gwoli sprawiedliwości przypomnieć że kontrakt na budowę A1 podpisany został przez pana ministra Kurylczuka z rządu Belki. A w dużej mierze storpedowany przez ministra Polaczka z PiS, co spowodowało odłożenie w czasie budowę oraz znaczny wzrost kosztów budowy kolejnego odcinka Nowe Marzy - Toruń. Miało być 5,5 mln EUR za km a pan Polaczek skasował kontrakt uznając go za zbyt drogi i teraz będzie kosztować ok 9 mln EUR/km.
  • Mówiąc inaczej - ten rząd nieudaczników i miernot nie zbuduje A1. Czyli A1 nie powstanie. Brawo Kublik, dopiąłeś swego. Dostaniesz pewnie premię od Doktora.
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?