Forum   adam hofman

adam hofman

(43 wyniki)
 • Adam Hofman z PiS - Warto pamiętać, że w Polsce Kościół katolicki jest instytucją, która przed 1989 r. była jedyną ostoją walki o wolność. Kłamie! Łże jak bura suka! Historii Polski i historii KK nie zna albo stara się przeinaczać fakty. Historia pisana na nowo wg PiSu?
 • Adam Hofman nie miał innego wyjścia, jak zaakceptować stanowisko szefa struktur PiS w Koninie , bo decyzję o jego wyborze podjął sam Kaczyński. W dodatku ogłosił ją, brutalnie żartując: - Jak to nie spodziewał się pan tej rekomendacji? Przecież sam pan o nią zabiegał. Przez ostatnie dwa tygodnie, gdy tylko wychodziłem z domu, [b]natykałem się pod drzwiami na swojego kota i pana, panie Hofman[/b] - miał powiedzieć Kaczyński.
 • Adam Hofman - poseł Prawa i Sprawiedliwości powiedział, że tego wymaga zwykła ludzka przyzwoitość, żeby Centrum Nauki Kopernik nosiło imię śp. profesora Lecha Kaczyńskiego. Hofman wymaga od innych przyzwoitości samemu nie będąc przyzwoitym? To tak jakby sam unurzany w gnojówce miał za złe i nawoływał aby INNI się umyli. Skąd u pisiórków taka bezczelność? Nie było tam na miejscu kogoś - dziennikarz, przechodzień co by mu to zaraz powiedział? Nie mozna przecież tolerować zła!
 • "odczepcie sie od naszego kościoła, zróbcie sobie swój, a nasz zostawcie spokoju"_Hofman do Czażastego w Kawie na Ławę. Czyli po świętach państwowych PiS zawłaszcza następny kawałek Polski Kosciół Katolicki! Ciekawe co następne w kolejce?
 • 1/ "Ostatnio PO słynie z obciachu. My stoimy tam, gdzie iPad, oni tam gdzie rośnie szczaw" 2/ "Miał być delfinem, chciał być rekinem, a został leszczem"
 • Adam Hofman , tlumacz przysiegly na PiS . Jak zwykle zaczal tlumaczyc z wolskiego na polski .
 • Hofmanowi wydaje się, że [b]tylko [/b]w czapce wygląda głupio ??? PiS tylko 10 tysięcy fanów zbierze?? Nie, to nieopuszczalne chłopaki do roboty, do roboty: narty, łyżwy,sanie wynająć!
 • zaufany, wyszczekany, młody, prawa ręka prezesa. jest tylko jedno ale, jak długo Jaruś będzie tolerował młodszego, bardziej wyszczekanego? skończy jak Zero, Kurski, Jakubiak, Kluzik, Cymański i ten w pióropuszu(zapomniałem nazwiska)? wiem, nie wszystkie wymienione osoby są młodziakami, za to z ambicjami. Błaszczak, Brudziński itp. są bezpieczni, do czasu.
 • do decydowania kto ma prawo do krytyki programu PiS a kto nie. Wedle słów tego dobrze zapowiadającego się kelnera prof. Balcerowicz, który zapowiedział że nie weźmie udziału w tym cyrku propagandowym nie ma prawa źle mówić o idiotycznych pomysłach gospodarczych partii Prezesa i Sprzymierzeńców. "- Jeśli prof. Balcerowicz nie chce zapoznać się z naszymi konkretnymi projektami ustaw i o nich rozmawiać z różnymi ekonomistami, którzy mają podobny lub inny punkt widzenia, to odbiera sobie praw...
 • Na pewno bedzie to luks tłumaczenie, miodzio !
 • Trudno było zrozumieć o co chodzi panu Hoffmanowi, znaleźć w jego wypowiedzi jakąś logikę, ale rozwiązałem ten rebus. Otóż polityk ten myli skutek z przyczyną: najpierw była burdy, na Litwie, w Bydgoszczy i pobicie piłkarza, a dopiero potem reakcja rządu i złość za to kiboli na rząd.
 • Adam Hofman dziś powiedział: Donald Tusk powinien w końcu zacząć rozliczać winnych tego, że ta tragedia się wydarzyła. Rozumiem że chodzi o Jarka który kazał lądować ( co to znaczy że mgła?, masz tam Błasika i lądujcie - fragment rozmowy) bo reszta nie żyje.
 • A czy będzie także agencik-kopulancik poseł Tomasz i nieślubna Gosiewska?
 • Jak można wywnioskować na podstawie tej fotografii. i.iplsc.com/z-kim-hofman-byl-na-meczu/0001S8DZJMHKD5O1-C308.jpg No to teraz Hofman tłumacz się na twiterze...
 • przewodniczący PZPO - Donek Tusk - jest ojcem CAŁEGO Narodu
 • "Sojusz powinien zająć się problemami Polaków takimi jak np. przywrócenie normalności w przedszkolach, szkołach, budową dróg i służbą zdrowia." Niezmiernie mnie intryguje ta nienormalność w przedszkolach, na czym ona polega. Może niedobre PO nie daje dzieciom zupy mlecznej na śniadanie? No bo chyba nie zlikwidowało obowiązkowego leżakowania?! wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/hofman-konczy-sie-lemingizacja-po-nikt-juz-sie-nie,1,4174018,wiadomosc.html Tamże inne ciekawostki, np. wyrażo...
 • To typowy przedstawiciel tej "Partii". Oni już tak mają, ze lubią za nasze, dla naszego dobra: www.fakt.pl/Bieda-po-poselsku-Gwiazda-PiS-co-roku-ma-nowe-auto-FOTO-,artykuly,101008,1.html
 • Informacje zawarte na stronie o linku: miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35762,2074318.html w stosunku do p. Adama Hofmana sa kłamstwem. Na 100% można stwierdzić że podał on nieprawdę mówiąc że jest POLITOLOGIEM!!! Co to za kandydat który kłamie. Pozdrawiam WIDZ

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się