Forum   czerwcu

czerwcu

(7 wyników)
  • 30 czerwca panstwa ASEAN plus Japonia, Chiny oraz PLD Korea planuja podjac 'Inicjatywe Chiang Mai' polegajaca na pozbawieniu US$ statusu waluty rezerwowej w Azji. Oznacza to wysprzedaz US$ przez azjatyckie banki centralne. Azja bedzie wiec kolejna strefa (po strefie euro), gdzie US$ sprowadzony zostal do parteru.
  • [i]- [b]Od dwóch lat obserwujemy wzrost faktycznego opodatkowania obywateli[/b], przede wszystkim poprzez zwiększanie zadłużenia zaciąganego przez rząd. W tym roku różnica jest szczególnie jaskrawa, bo wynosi aż pięć dni pracy na samą obsługę zwiększonego długu publicznego - twierdzi Centrum im. Adama Smitha. [/i] Czerwone bandyckie świnie. I co GWno nie zrobi pochlebnego artykułu o peło z tej okazji ? Gdzie jest jest "mistrz" Żakowski i ekspert Gadomski ?
  • skoro jest tak dobrze,to czemu jest tak zle? wplywy do budzetu coraz mniejsze,zadluzenie Panstwa w stosunku do dochodow jest coraz wieksze,na wszystko brakuje pieniedzy polski cud gospodarczy
  • artykuł nie ma komentarza wiec ja dodam swój: to świetnie, prawie 7% to dobry wynik, trzymam kciuki za gospodarke
  • Wreszcie ktoś zaczyna myśleć o ludziach , jeżeli ktoś musi to sobie wykupi tą usługę. TP S.A postępuje tak jak jest wygodnie dla niej a nasze portferle interesują ich tylko w jednym celu PRECZ Z TAKIM DBANIEM O KLIJENTA I MONOPOLEM.
  • Złodzieje uprzedzają złodziei o akcji organów
  • 1. faktura kosztowa wystawiona i płatna w czerwca a zapłacona w lipcu: a) mogę odliczyć VAT za miesiąc czerwiec od tej faktury [tak / nie] b) mogę wrzucić w koszty za miesieąc czerwiec [tak / nie] 2. faktura zakupowa (towar do dalszej odsprzedaży) wystawiona i płatna w czerwca a zapłacona w lipcu: a) mogę odliczyć VAT za miesiąc czerwiec od tej faktury [tak / nie] z góry dzięki za wachową odpowiedź
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się