Forum   genetyka

genetyka

(31 wyników)
 • Szukam kontaktu z genetykiem interesującym się uszkodzeniami genów i wynikającym z nich rakiem. Szukam kogoś kto porozmawia ze mną na temat wyników badań które mam, ich znaczenia na przyszłość i możliwości leczenia obecnie.
 • Mam pytanie do rodziców, którzy byli na wizycie u dr Ewy Obersztyn. Jestesmy umowieni w przyszłym tygodniu. Chciałabym sie dowiedziec jak taka wizyta wyglada. Czego dotyczą rozmowy i co w sumie Wam dała taka wizyta.
 • Zwracam się do osób, które korzystały z konsultacji genetyka. Czy możecie polecić nam jakiegoś specjalistę w tej dziedzinie, który przyjmuje prywatnie? Jeśli tak, proszę o namiary :) Z góry dziękuję
 • Przed ICSI musimy zrobić badania genetyczne. Czy ktoraś z Was robiła je państwowo? z góry dzięki - pollla
 • Witajcie! Jestem nowa na tym forum. mam 2,5 letnią córeczkę z ONM. Bardzo proszę o radę. Chcielibyśmy z mężem starać się o drugie dziecko, ale boję się, że drugie dziecko też będzie chore. I tu mam pytanie - czy Wasze następne dziecko też miało ONM? Przepraszam jeśli kogoś uraziłam, ale jest to dla mnie bardzo ważne.
 • Witam od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zrobienia testów w Centrum Badań DNA w Poznaniu na boreliozę. Niestety mój lekarz upiera się przy tym, że moje objawy nie są typowymi dla borelki, dlatego na jego pomoc raczej nie mam co liczyć. Chciałbym prosić was, drodzy forumowicze, o poradzenie mi jakie testy mam wykonać. Jak wiadomo oferta badań związanych z boreliozą jest dosyć bogata.... [Pojedyncze badania: 101 Borrelia burgdorferi sensu lato (borelioza), jakościowo Real-Time PC...
 • Szukam kontaktu z genetykiem interesującym się uszkodzeniami genów i wynikającym z nich rakiem. Szukam kogoś kto porozmawia ze mną na temat wyników badań, ich znaczenia na przyszłość i możliwości leczenia obecnie.
 • Kto był z dzieckiem w poradni genetycznej?Dostałam dzisiaj pismo ze am się zgłosić do poradni genetycznej.Na czym polegają badanie w takiej poradni?
 • Wlasnie co mowi genetyka czy takie horoby jak schizofrenia mozna dziedziczyc ?
 • Genetyka.(12)

  Wiem, że zanik mięśni jest chorobą dziedziczną, poza tym jest kilka rodzajów dystrofii. Podobno problem może sięgać nawet kilku pokoleń wstecz(?) Kto więc właściwie jest nosicielem odpowiedzialnego za chorobę genu? Czy jeżeli brat przyszłej matki znarł z powodu zaniku mięśni, to jakim ryzykiem obciążone jest potomstwo? Proszę o komentarz, ew. linki dot. tego tematu. Z poważaniem. Rootshell.
 • Genetyka(14)

  Mam pytanie dotyczace dziedziczenie zespołów genetycznych. Jeśli u dziecka na podstawie objawów klinicznych i badania DNA zostanie potwierdzone występowanie jakiegoś zespołu genetycznego to na czym polega porada genetyczna dla rodziców pod kątem kolejnej ciąży? I co to jest dziedziczenie autosomalne? Jak w takim razie wyglada ryzyko powtórki zespołu u kolejnego dziecka? Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze bez danych szczegółowych trudno jest odpowiadac na takie pytania, ale jak to...
 • jak sądzicie, czy depresja może być chorobą genetyczną? pozdrawiam.
 • Panie Golik, dlaczego piszesz pan w pierwszej osobie liczby mnogiej, my, np. my idziemy itp. Pan nigdzie nie idziesz, pan zostajesz w miejscu, ale Oni ida, to prawda i to coraz szybciej. Pozostaje pisac banalne glupoty- komentarze. Boze, to wszystko jest chore.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?