Forum   akademia obrony narodowej

akademia obrony narodowej

(9 wyników)
  • Chciałbym skontaktować się ze studentami Akademii Obrony Narodowej, najlepiej wydział Lotnictwa i Obrony powietrznej, choć nie koniecznie. Od tego roku rozpoczynam studia zaoczne na wydziale Lotnictwa i chciałbym uzyskać kilka info. Czy na tym forum znajdzie się ktoś taki ??
  • brzmi dumnie łatwo dostać sie na dzienne BEZPŁATNE kierunki, a czy łatwo tez utrzymać? pobrzmiewa rządowo co to właściwie jest??
  • Mam do Was takie pytanie. Moze ktos z Was wie, czy po ukończenczeniu studiów I stopnia na kierunku bezpieczenstwo wewnetrzne mozna starac sie o przyjecie na studia II stopnia juz na AON, chodzi mi o kierunek zarządzanie i dowodzenie a dokładnie zarządzanie lotnictwem? Reasumując, czy takie łączenie studiów jest w ogóle mozliwe, czy trzeba studiowac dany kierunek aby moc isc na magisterke? Z gory dzieki za odpowiedz.
  • zdaję w tym roku maturę i rozważam podjęcie studiów na AON-ie w Wawie. Interesuje mnie ile dziewczyn studiuje na tej uczelni, ponieważ z wojskowością związani są są w większości mężczyźni. Boję się, że byłabym jedną z niewielu dziewczyn na roku. Jeśli sie mylę, to wyprowadźcie mnie z błędu:) może któraś/któryś z was tam studiuje i mógłby mi także powiedzieć coś niecoś o tych studiach z praktycznego punktu widzenia. Jakie predyspozycje i cechy osobowości powinien mieć absolwent, aby po ...
  • Idzie ktos na AON ja sie dostalem na zarzadzanie i dowodzenie i bezpieczenstwo narodowe. a moze jest jakis absolwent bo nie wiem jaki kierunek z tych wybrac??
  • Witam! Czy ktoś posiada jakies informacje o studiach na AON? Chciałbym dowiedzieć sie głównie coś o trudności dostania sie, ogólnie o studiach,jakoścv studniów itp. (Interesuje mnie zwłaszcza ekonomia oraz zarządzanie i dowództwo.) Pzdr.
  • Wiecie coś otej uczelni czy trudno się dostać jaki stopień wojskowy się dostaje po ukończeniu ? piszcie wszystko co wiecie na temat tej uczelni
  • czy wiecie coś wiecej o poziomie studiow, progu rekrutacji etc...
  • Chciałabym pójśc na studia związane z wojskowościa. Wiem że w Dęblinie jest szkoła lotnicza i tylko tyle powiedzcie mi jaka tam jest rekrutacja i czy trudno jest się dostac ? Może wiecie gdzie sa szkoły o podobnym charakterze bardzo mi na tym zalezy z góry dziękuję
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się