Forum   wstępne

wstępne

(10 wyników)
  • czy ktoś orientuje się ile kosztują wstępne badania lekarskie do pracy?
  • Jeszcze raz proszę o pomoc nowicjuszce;) Telefonicznie dowiedziałam się, że przeciwciała mam ujemne, poziom hormonów niski- jaki, nie wiem. Pani doktor powiedziała, że to nie wyklucza hashi (???). Teraz mam czekać na biopsję i z kompletem wyników stawić się na wizytę. Czy to jest możliwe? Cały czas mam nadzieję, że to jednak nie hashi.
  • ,,,jestem piąty dzień po pierwszym wlewie. Pierwszy i drugi dzień jako, tako, ale wczoraj to już miałam dosyć. Bolały mnie stawy,szyja, nogi, stopy piekły.Pytam,czy to może po zastrzyku jaki mi dano na drugi dzień? (zwał się NEULASTA)Czy przez okres leczenia zawsze będę tak cierpieć? Czy są lepsze i gorsze dni? Jakie mogę brać środki p. bólowe. Mam w domu ketonal, ale bałam się go brać. Proszę o rady.
  • Hej, dostałam nowa pracę i muszę oczywiście zrobić wstępne badania. Jutro mam wizytę u lekarza medycyny pracy. Czy lekarz ten pyta o to, czy się chorowało na raka? Czy mam się do tego przyznać? Wiadomo, że bardzo często takie osoby traktuje się jak trędowate i pomimo, że są zdrowe to wolą zatrudnić kogoś bez tego "piętna". Ja chorowałam 2 lata temu. Było to wczesne stadium, wykryte przypadkowo,nigdy nei miałam żadnych objawów, wystarczyła operacja, tydzień pobytu w szpitalu i po c...
  • Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje na temat rozmowy kwalifikacyjnej na specjalizację - zdaję w pomorskim na pediatrię. Wiem że są trzy pytania jedno o motywację (tu nie potrzebuję podpowiedzi) i dwa dotyczące danej specjalizacji. I tu mam wątpliwości czy to są pytania o rzeczy podstawowe czy może należy również zgłębiać rzadsze jednostki chorobowe?Chętnie zapoznam się z Państwa wrażeniami, chodzi mi o ogólne wrażenia, nie muszą to być szczegółowe pytania. Bardzo proszę o od...
  • Jakie oczyszczanie można/trzeba zrobić przed założeniem aparatu? Ile kosztuje piaskowanie, a ile inne metody??Usuwanie kamienia?? Jaki koszt? Chciałabym to zrobić juz przed nadchodząca pierwsza wizyta u ortodonty, ale nie wiem na jaki zabieg powinnam sie umówić:)
  • wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,NFZ-nie-chce-placic-za-leczenie-dzieci,wid,11652584,wiadomosc_prasa.html w kontekście pewnego bajkopisarza teoretyka obficie raczącego forum bzdurami pełnymi własnych zwiazków frazeologicznych i logorrheo-diarrhea'ą wydobywającą się z naturalnych otworów kesonu bajkopisarskiego ....
  • Witam, z moich wstępnych powziętych informacji podejrzewam, że na skórze występują naczyniaki: są to malutkie lekko wypukłe plamki o zabarwieniu lekko buraczanym na tulowiu, udach. Dermatolog dokladnie mi to określi, jednak przed wizytą mam zapytanie, czy mozna je eksponować na slońcu, korzystać bez osłony na solarium?
  • Jestem własnie na grupie wstępnej (Centrum Psychoterapii na Sobieskiego112)i zastanawiam się co decyduje o tym jak szybko wchodzi się do grupy własciwej? Niektórzy chodzą na wstępną 2 inni 6 razy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?