akademia rolnicza
(10 wyników)
-
No i dobrze . Niech wyjezdza! Tam czeka ja normalne godne zycie. Tam
doceniana jest praca i zaangazowanie. Nikt nie marnuje talentow. Ja sama
bylam w identycznej sytuacji na PAM'ie. Spakowalam sie. Kupilam bilet w jedna
strone. Najlepsze krok w moim zyciu. Pozdrowienia z Kalifornii.
-
Czy wie ktoś, czy ciężko się dostać?
chodzi mi głównie o AR Poznań...
Dużą popularnością się cieszą kierunki na AR?
-
I to jest pomysł na dostatnie spokojne życie!Mój chłopak przejmuje
gospodarstwo a dokładnie gospodarstwo warzywnicze po swoim tatusiu nie maja
żadnych smierdzących zwierzaków żyja na wysokim standardzie pracują tylko
latem na polu przy zbiorach warzyw a zime maja wolną maja 3 samochody w tym
najnowszego Opla Corse z klimą ze wszyskim chatka wypasiona, z Uni dostaja
pieniązki co roku na nowy sprzęt ,w tym roku zakupili nowiuśkie 2 traktory
Mieszkaja nad jeziorkiem mają stałych odbiorców ...
-
WITAJCIE,MAM PYTANIE CO DO TEJ UCZELNI,JAK TAM JEST ,CZY DUZE WYMAGANIA,DUZO
CHETNYCH,JESTEM TEGOROCZNYM MATURZYSTA I CHCE PARE OPINI NA JEJ TEMAT,DZIEKI
-
Witam mam pytanie: jaka uczelnie nalezy wybrac oraz jaki konkretny kierunek
studiów aby uzyskac uprawnienia do wykonywania zawodu leśniczego.. Moze ktoś
z was jest na takich studiach, chetnie dowiem sie jak to wszystko tam
wyglada:) Pozdrawiam...
-
Jak w temacie :)Co polecacie. Jak jest na Akademii. Jak sie studiuje. Ciezko
jest?
-
Cześć!
Poszukuję opinii kogoś kto jest na podyplomowych studiach Architaktura
Krajobrazu. Wiem, że są takie na Akademii Rolniczej w Poznaniu i Politechnice
Wrocławskiej, może gdzieś jeszcze, ale szukam jakiś bliższych informacji, np.
jakich przedmiotów jest najwięcej, na co kładzie się największy nacisk, jak
często są zjazdy i czy w ogóle to nie jest zawracanie głowy.
Z góry dzięki za informacje i pozdrawiam.
-
proszę o jakies informacje na temat tej uczelni, chciałbym tam studiowac
gospodarke przestrzenna i nie wiem czy warto??
-
Co sadzicie o PWSZ??
Chyba bede tam studiowała i uwazam ze to duzo lepsze rozwiazanie od uczelni
platnych i wieczorowych/zaocznych na panstwowych uczelniach.. nie mowiac o
smiesznych akademiach rolniczych..
-
warto studiować inżynierie środowiska??? i gdzie??? a do tego jeszcze czy
studia są trudne??? chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć na ich temat! DZIĘKI!