Forum Nauka i edukacja Studia Studia
ZMIEŃ
      akademia rolnicza

    akademia rolnicza

    (10 wyników)
    • No i dobrze . Niech wyjezdza! Tam czeka ja normalne godne zycie. Tam doceniana jest praca i zaangazowanie. Nikt nie marnuje talentow. Ja sama bylam w identycznej sytuacji na PAM'ie. Spakowalam sie. Kupilam bilet w jedna strone. Najlepsze krok w moim zyciu. Pozdrowienia z Kalifornii.
    • Czy wie ktoś, czy ciężko się dostać? chodzi mi głównie o AR Poznań... Dużą popularnością się cieszą kierunki na AR?
    • I to jest pomysł na dostatnie spokojne życie!Mój chłopak przejmuje gospodarstwo a dokładnie gospodarstwo warzywnicze po swoim tatusiu nie maja żadnych smierdzących zwierzaków żyja na wysokim standardzie pracują tylko latem na polu przy zbiorach warzyw a zime maja wolną maja 3 samochody w tym najnowszego Opla Corse z klimą ze wszyskim chatka wypasiona, z Uni dostaja pieniązki co roku na nowy sprzęt ,w tym roku zakupili nowiuśkie 2 traktory Mieszkaja nad jeziorkiem mają stałych odbiorców ...
    • WITAJCIE,MAM PYTANIE CO DO TEJ UCZELNI,JAK TAM JEST ,CZY DUZE WYMAGANIA,DUZO CHETNYCH,JESTEM TEGOROCZNYM MATURZYSTA I CHCE PARE OPINI NA JEJ TEMAT,DZIEKI
    • Witam mam pytanie: jaka uczelnie nalezy wybrac oraz jaki konkretny kierunek studiów aby uzyskac uprawnienia do wykonywania zawodu leśniczego.. Moze ktoś z was jest na takich studiach, chetnie dowiem sie jak to wszystko tam wyglada:) Pozdrawiam...
    • Jak w temacie :)Co polecacie. Jak jest na Akademii. Jak sie studiuje. Ciezko jest?
    • Cześć! Poszukuję opinii kogoś kto jest na podyplomowych studiach Architaktura Krajobrazu. Wiem, że są takie na Akademii Rolniczej w Poznaniu i Politechnice Wrocławskiej, może gdzieś jeszcze, ale szukam jakiś bliższych informacji, np. jakich przedmiotów jest najwięcej, na co kładzie się największy nacisk, jak często są zjazdy i czy w ogóle to nie jest zawracanie głowy. Z góry dzięki za informacje i pozdrawiam.
    • proszę o jakies informacje na temat tej uczelni, chciałbym tam studiowac gospodarke przestrzenna i nie wiem czy warto??
    • Co sadzicie o PWSZ?? Chyba bede tam studiowała i uwazam ze to duzo lepsze rozwiazanie od uczelni platnych i wieczorowych/zaocznych na panstwowych uczelniach.. nie mowiac o smiesznych akademiach rolniczych..
    • warto studiować inżynierie środowiska??? i gdzie??? a do tego jeszcze czy studia są trudne??? chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć na ich temat! DZIĘKI!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się