Ostatnio usłyszałam na rozmowie kwalifikacyjnej we francuskim banku
korporacyjnym: "Pani jest taka ambitna, Pani się bedzie u nas nudzić..."
Faktycznie działam b. aktywnie, studiuję 2 kierunki, odbywałam praktyki i
staże ale zawsze myslałam, ze to atut. A tu okazuje się, że na odwrót...
Jeszcze nigdy nie usłyszałam, że można być do pracy w renomowanej firmie za
ambitnym. Przecież wszystkie firmy tego wymagaja...