Forum   biblia

biblia

(281 wyników)
 • moj syn dostał od babci biblie dla najmłodszych majaca chyab z 40lat ale wykazał ogromne zainteresowanie i kaze sobie czytać. Z tym ze ta biblia o niczym ni eopowiada, musze mu kazdą historie dopowiadac bo tam nei wiadomo co, po co i dlaczego. Jedynie sa takei durne pytania co drugie zdanie typu "czieszysz sie ze oni sa szczesliwi?" "cieszysz sie ze oni spotkali Boga?" Jest tego od groma na rynku, poleccie cos z ładnymi obrazkami fajnie napisanego, w jezyku dla dzieci, bez prania mózgu.
 • www.pch24.pl/powolujacy-sie-na-biblie-staja-sie-najbardziej-znienawidzona-mniejszoscia--,14699,i.html -chrześcijanie z zwł katolicy to grypy wykluiczone ze świeckiego swiata wolnosci rónosci i tolerancji. Są oskarżani o całe zło tego świata w sppspób podobny do tego w jaki sposób naziści robili to w stosunku do Żydów
 • Odstępstwa od biblii i rozwój chrześcijaństwa dogmatycznego W roku 321 cesarz Konstantyn Wielki wydał dekret o niedzieli: "Czcigodny dzień Słońca winien być wolny od rozpraw sądowych i wszelkich zajęć ludności miejskiej. Natomiast mieszkańcy wsi mogą w tym dniu swobodnie uprawiać rolę, często bowiem się zdarza, że właśnie wtedy wypada najkorzystniejsza chwila orania ziemi lub sadzenia winorośli, nie należy jej więc marnować". Konstantyn Wielki czcił boga Słońca, nie miał wtedy z chrz...
 • Cholonek to nie śląska biblia katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,10381888,Cholonek_to_nie_slaska_Biblia.html
 • gosc.pl/doc/1227628.Znani-prawnicy-o-sadowej-przysiedze-na-Biblie[i][/i] - aż dziw że przez ponad 20 lat po upadku komuny nie załatwiono tej sprawy.w USA mogą przysięgać a u nas nie? dlaczego? moze by mniej kłamstw przed sadami by było?
 • www.fronda.pl/a/muzulmanin-skazany-za-zniszczenie-biblii,28924.html -w muzułmańskim kraju skazuja za podarcie judeochrześcijańskiej biblii a u nas za to samo uniewinniają. Zastanawiam sie który z tych krajów jest bardziej normalny Polska czy ogarniety rewolucją Egipt. Domyslkam sie zęw akim razie za podarcie koranu grozi kara śmierci. Jak Nergal jest taki odwazny niech zrobi to samo z koranem..
 • choc nie jestem ani satanista ani metalowcem, a wrecz przeciwnie Powtarzam to jeszcze raz ze biblia to najbardziej szkodliwa ksiazka w dziejach ludzkosci, duzo bardziej szkodliwa niz Mein Kampf
 • "Proces dotyczył wywiadu sprzed dwóch i pół roku, w którym Doda stwierdziła m.in., że Biblię spisał ktoś "napruty winem i palący jakieś zioła." wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10946429,Doda_przed_sadem__Bedzie_kara_za__naprutych_winem__.html Czy tez Biblia w Polsce to jak swieta krowa w Indiach?
 • możecie coś polecić?
 • j.w opisana prostymi słowami
 • Dwie Biblie stoły w Śląskich domach czasów Hitlerowskich, Ta piyrszo, mus! Używano jako świyntoś, ozdoba i talizman, przez żodnego niy przeczytano, z drobnymi wyjontkami. Bloss, z tymi co sie przez nia przedarli, niy szło i tak na żodyn biblijny tymat pogodać, bo niywiela z ni rozumieli... Drugo, "Mein Kampf", biblia hitlerowcow. Tysz mus w prawie kożdyj chacie. Tego niy czytoł prawie żodyn, poza poroma stronami, bo tego sie na trzyzwo czytać niy do. Jo som mioł durch wyrzuty sum...
 • W tym roku przypadł mi zaszczyt czytania biblii przy stole wigilijnym. Chciałam się zapytać co się mówi po skończeniu czytania tego fragmentu? Czy to się jakoś kończy słowami, czy wystarczy przeczytać i koniec? Bo nie wiem, a nie chcę się zbłaźnić. Dziękuję :)
 • Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy ateiści potrzebują swojej księgi? [sonda=Czy to dobry pomysł?] [*]Tak [*]Nie [/sonda] Link do artykułu:
 • W tym roku przypadł mi zaszczyt czytania biblii przy stole wigilijnym. Chciałam się zapytać co się mówi po skończeniu czytania tego fragmentu? Czy to się jakoś kończy słowami, czy wystarczy przeczytać i koniec? Bo nie wiem, a nie chcę się zbłaźnić. Dziękuję :)
 • Przecietny polski katolik nawet biblii nie czytal i nie ma jej w domu.Muzulmanin uczy sie Koranu na pamiec w przeciagu 2,5 roku. Polak uczy sie religii od przedszkola, a o biblii pojecia nie ma, bo KK na tym wcale nie zalezy, wrecz przeciwnie.
 • Bardzo proszę o pomoc. chciałam dzieciom kupić na Mikołaja Biblie Biskupa Długosza i nie wiem którą? Czym one sie różnią oprócz ceny... www.allegro.pl/item790394121_dobry_bog_mowi_do_nas_bp_antoni_dlugosz_00923.html www.allegro.pl/item789358859_dobry_bog_mowi_do_nas_biblia_dla_dzieci_cd_mp3.html
 • Apokryf to nie Biblia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się