Forum Dom Budowa i remont
ZMIEŃ
    bidet

  bidet

  (8 wyników)
  • Bidetu nigdy nie miałem i nie jestem ich fanem ;) Ale co do sedesu, to zdecydowanie podwieszany na stelażu podtynkowym. Wygląda ładnie i estetycznie i zajmuje mniej miejsca. Ja z całość za moja Rocę dałem jakieś 700 zł.
  • Dla remontujących i budujących polecam zapoznanie się z urządzeniem Bio Bidet - jest to elektroniczny bidet montowany bezpośrednio na miskę WC. Stąd nie potrzebuje dodatkowego miejsca w toalecie i jest zdecydowanie bardziej praktycznym rozwiązaniem niż osobno stojący bidet.
  • niepotrzebna strata przestrzeni. Zamiast dodatkowego mebla zajmującego przestrzeń, jest inne rozwiązanie. Przepływowy podgrzewacz wody z funkcją stopu w rączce przypominającej słuchawkę prysznicową. Różnica jest taka, że aby woda leciała trzeba przycisk wcisnąć, a puszczenie guziczka powoduje zatrzymanie strumienia wody. Można takim urządzeniem całkiem dobrze się odświeżyć nie zsiadając z miski ustępowej.
  • Pochwała bidetu! Zawsze marzyłam , żeby mieć bidet w łazience - a teraz kiedy z niego korzystam - nie wyobrażam sobie jak można było się bez niego obyć. To absolutnie niezbędne wyposażenie łazienki.
  • będę wykańczała lazienkę, w ktorej pierwotnie miałam mieć muszlę i bidet obok siebie. Czytam jednak ostatnio, że sporo osob decyduje się na opcję 2 w 1. W sumie pytanie do kobitek - czy warto decydować się na bidet i muszlę czy raczej opcję 2 w 1 ? A może w ogóle bidet nie jest używany ?
  • witam, palnuje mały remoncik łazienki. chciałabym zainstalować bidet. na ścianie 134 cm planuje zamontować bidet + miskę ustępową ( powdwieszne ). czy taka długość ściany wystarczy ( liczyłam, że bidet ma ok 40 cm szeorkości + miska też )? pozdrawiam
  • Odebrałem w stanie surowym mieszkanie. Na długiej ścianie łazienki jest przygotowana konstrukcja na muszlę podwieszaną Geberit. Jest obok miejsce na ew. bidet. Jak wiele przeróbek wymaga dołączenie odpływu do tego Geberita i czy to nie osłabi już wykonanej obudowy z płyty gipsowej? Czy to droga przeróbka, a przede wszystkim czy jest to w zestawie do montażu tej firmy, bo wolałbym nie polegać na "wynalazkach" Pana Fachowca?
  • Poproszę o poradę w dwóch kwestiach 1. Mam do dyspozycji wnękę w łazience o szerokości 120 cm. Czy jest to wystarczająca przestrzeń żeby zainstalować i bidet, i muszlę WC. Jeśli bidet i muszla będą miały po 36 cm, to zostanie 16 cm odstępu między nimi. Czy to nie za mało? Słyszałem, że powinno się zostawić przynajmniej 20 cm między tymi elementami. 2. Czy kabina prysznicowa 80 cm zdaje egzamin w praktyce, czy może lepiej poświęcić trochę miejsca w łazience i kupić wygodniejszą...
  Pokaż wątki z forum:

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się