Forum   komentarz witolda gadomskiego

komentarz witolda gadomskiego

(3 wyniki)
  • Millerek podjął tę decyzję zby zrobić Kulczykowi dobrze na polecenia Kwacha czy może w rządzie polcecenia wydaje już Hausner Jerzy - prawdziwy człowiek Kwacha (jak sam przyznał)?
  • Panie Gadomski - przestań się wreszcie kompromitować swoimi "komentarzami". Polskie stocznie mają zamówienia i są w stanie budować statki z zyskiem - nie mogą tylko dostać kredytów, które w tym rodzaju działalności są niezbędne (długi okres obiegu kapitału). I dlatego jest im potrzebna przejściowa pomoc państwa, która na razie i tak sprowadza się do pustych deklaracji i faktów medialnych.
  • A ja bardzo się boję o prezesa NBP p. Balcerowicza i o to czy będzie on w stanie współpracować z wybranymi "fachowcami". Czy naprawdę nie ma w Polsce innych ekonomistów, że pojawili się tacy kandydaci jak pan Nieckarz, czy Noga ? Jedyna chyba nadzieja w prezydenci RP, którego nie jestem fanką, że wybierze kandydatów bardziej wyedukowanych, którzy nie będą myśleć tylko o manipulowaniu stopami o wykorzystywaniu rezerwy i własnym portfelu. Ludzie powinni rozumieć,że najważniejszy j...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?