Forum Dom Budowa i remont
ZMIEŃ
      biurko

biurko

(4 wyniki)
    • Czy znacie może adresy sklepów gdzie mogłabym obejrzeć jakieś fajne biurka pod komputer? Zależy mi bardziej na narożnym, ale nie składanym z kilku oddzielnych części tylko żeby było w całości. Będę wdzięczna.
    • mam w pokoju(ktory dziele z siostra) bardzo szeroki parapet.Wystaje około 40cm.Robimy własnie remont,co nie jest łatwe bo pomieszczenie jest malutkie.Wpadłam na pomysł zagospodaowania tego parapetu,tak by zyskac troche miejsca.Chciałabym zrobic z parapetu rodzaj biurka.Jak to zrobic?Czy zatrudnic firme robiaca parapety,czy raczej stolarza?Jaki blat wybrac?Jaki bedzie zirka koszt. Ladnie prosze o rady
    • Witam! Czy ktos moze wie jaka moze byc maksymalna odleglosci stanowiska stalej pracy (biurowej) od okna?
    • Moje panele po roku użytkowania zaczęły sie wycierać (przy biurku gdzie używam folela na kółkach).Rękojmia już minęła, reklamacji nie uwzglądniono uznając to za "uszkodzenie mechaniczne" Bardzo prosze o jakies wskazówki co dalej,i czy słusznie zostałam tak potraktowana, bo nie wydaje mi się,żeby używanie fotela było czymś niedozwolonym i panele powinny to wytrzymać ( 1 rok i 4 miesiące), a nigdy nie załatwiałam żadnej reklamacji i nie wiem co robić.Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się